ADATA HD770G - robustan i prijenosan HDD s RGB-om

poruka: 4
|
čitano: 1.396
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ADATA HD770G - robustan i prijenosan HDD s RGB-om".
16 godina
odjavljen
offline
ADATA HD770G - robustan i prijenosan HDD s RGB-om

Najstroze osudjujem takav hardver

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ADATA HD770G - robustan i prijenosan HDD s RGB
Friday kaže...

Najstroze osudjujem takav hardver

 pomislio sam da je miš. kad ono... žarulja za božićno drvo s memorijom

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
ADATA HD770G - robustan i prijenosan HDD s RGB-om

... 'novinarski SI sustav'. Ili, nikad (ni tad) mi neće biti jasna potreba-želja (poriv?) novinara, da u članku/promo piše o nečemu kao 1,22 (visina pada u metrima) dok je originalan (a)test točno 50 inča.. pa sad ili novinari misle da čitatelji ne mogu predočiti ili izračunati inče, ili tad još blentavije, kad se cijena navodi dollarska u npr USA ili japanu.. onak, što je bitno za KUPCA ili koji smisao info texta, osim što naravno može biti korisno saznanje da će ako ima sreće preživjeti takav pad (koji preživi svaki takav disk mada se ne reklamira, ako ima sreće, ako nema...) a podatak o dva sata pod vodom je onak, ''vozim se ja tako titanicom..'' i ukoliko spasioci stignu za 1:56 tad je sve ok.

 

-smisao/svrha info članka, reklama, prodaja ili preračunavanje imperijalnog u metrički sustav, kad to nema svrhe, u filmovima, u ''cca'' okrugloj cijeni ili eurojackpotu...??

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 8:27 (ihush).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADATA HD770G - robustan i prijenosan HDD s RGB
Friday kaže...

Najstroze osudjujem takav hardver

 

Serem ja po RGB tipkovnicama i tako serem redovito. Da bi na kraju prolio rakiju po tipkovnici... I gle čuda jedina koja je bila dostupna jeste RGB tipkovnica..... I kupim je.  

 

I ne mogu reći, odlično radi. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice