I Alibaba navodno na meti administracije predsjedn

poruka: 6
|
čitano: 3.643
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Alibaba navodno na meti administracije predsjedn".
11 godina
neaktivan
offline
I Alibaba navodno na meti administracije predsjedn

Facebook, instagram, WhatsApp, Viber, Google, Twitter... I sve online kompanije koje omogucavaju nesmetanu razmjenu podataka  izmedju korisnika i sve zapadne medije koje Kinezi ne kontroliraju su zabranjeni u Kini, i kinezi im ne mogu pristupit.

 

Nadalje, sve zapadne kompanije koje zele uci na Kinesko trziste moraju u partnerstvu sa Kineskim tvrtkama otvarati nove tvrtke, da bi im te iste Kineske tvrtke pokrale tehnologiju zatim samostalno otvarali nove firme i izbacivali sa Kineskog trzista.

 

I sve to rade godinama dok u isto vrijeme na zapadu posluju neometano.

 

Da, Kinu treba dovesti u red

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 13:10 (kingofthenight).
 
15 1 hvala 2
9 godina
online
Re: I Alibaba navodno na meti administracije preds

Treba... samo nisam siguran da je ovo način. Ne kažem da ja znam pravi način, samo ovo mi se čini nekako krivi pristup. Kao kad naša vlada priča nešto protiv bankstera, a živi na kreditima istih tih.

11 godina
offline
I Alibaba navodno na meti administracije predsjedn

Problem je što ostatak tržišta (svijeta) želi da im uđe, al' da ih ne jebu.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: I Alibaba navodno na meti administracije preds
Ne zove se bezveze Alibaba
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I Alibaba navodno na meti administracije preds
kingofthenight kaže...

 

Nadalje, sve zapadne kompanije koje zele uci na Kinesko trziste moraju u partnerstvu sa Kineskim tvrtkama otvarati nove tvrtke, da bi im te iste Kineske tvrtke pokrale tehnologiju zatim samostalno otvarali nove firme i izbacivali sa Kineskog trzista.

 

 I velik broj kompanija na to pristaje, što govori koliko su pohlepni i nesposobni gledati dugoročno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: I Alibaba navodno na meti administracije preds
I naša Kolinda koja ne može smisliti crvenu boju je išla moljakati pare od sljedbenika Mao Zedong...to što je Mao bio 100 puta gori od Josipa...koga briga i blood money is money
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice