Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

poruka: 19
|
čitano: 6.909
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima".
12 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Ove godine nisam bas nista kupio, postali su poput nasih trgovaca, oglasavaju lazna snizenja.

Na vecini stvari koje me zanimaju su popusti 3-5% a tamo gdje su veci, 20% ili vise je podignut shipping da se kompenzira snizenje. Dakle fake, zalosno...

Ima izuzetaka ali uglavnom je to roba koja teze nalazi kupca ili stare stvari sa skladista.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 8:25 (tutanjkamen).
Moj PC  
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
tutanjkamen kaže...

Ove godine nisam bas nista kupio, postali su poput nasih trgovaca, oglasavaju lazna snizenja.

Na vecini stvari koje me zanimaju su popusti 3-5% a tamo gdje su veci, 20% ili vise je podignut shipping da se kompenzira snizenje. Dakle fake, zalosno...

Ima izuzetaka ali uglavnom je to roba koja teze nalazi kupca ili stare stvari sa skladista.

 

 Ovo sam i ja primjetio na par artikala koji su mi zanimljivi i znam cijenu od prije. Jucer je bila ista cijena ili su bas to sa shippingom radili.. stave popust $6 i onda $6 shipping. 

14 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Ne želim da me nosi ta manija kupovine. Ono što imam, dovoljno mi je. Ne želim biti potrošač koji nerazumno kupuje samo zato što svi okolo govore da treba kupovati.

Želim da postoji dan nekupovine i kada nitko ne potroši niti jednu kunu od jutra do noći. Dan povratka na istinske, a ne potrošačke vrijednosti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 9:12 (BarbaVeli).
 
27 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
MatkoBB kaže...
tutanjkamen kaže...

Ove godine nisam bas nista kupio, postali su poput nasih trgovaca, oglasavaju lazna snizenja.

Na vecini stvari koje me zanimaju su popusti 3-5% a tamo gdje su veci, 20% ili vise je podignut shipping da se kompenzira snizenje. Dakle fake, zalosno...

Ima izuzetaka ali uglavnom je to roba koja teze nalazi kupca ili stare stvari sa skladista.

 

 Ovo sam i ja primjetio na par artikala koji su mi zanimljivi i znam cijenu od prije. Jucer je bila ista cijena ili su bas to sa shippingom radili.. stave popust $6 i onda $6 shipping. 

 Instaliraj si u browser dodatak poput aliprice tako uvijek znaš koja je prije cijena bila i jeli kupuješ kada je isplativo.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

nepopustljiv sam samac. mislim, swift je ok (i taylor i suzuki) ali svejedno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 9:28 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
BarbaVeli kaže...

Ne želim da me nosi ta manija kupovine. Ono što imam, dovoljno mi je. Ne želim biti potrošač koji nerazumno kupuje samo zato što svi okolo govore da treba kupovati.

Želim da postoji dan nekupovine i kada nitko ne potroši niti jednu kunu od jutra do noći. Dan povratka na istinske, a ne potrošačke vrijednosti.

 

Zašto bi to bile "istinske" vrijednosti? Pa poanta novca i trgovine je da ti imaš nešto što netko drugi treba. Ti živiš od svog rada, a on od svog i trampite dobra ili novac da oboje možete živjeti dobro.

Kad bi svi štedili novac začas bi nastalo sranje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

hvala na trackeru, odlicna stvar

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
Bitanga kaže...
BarbaVeli kaže...

Ne želim da me nosi ta manija kupovine. Ono što imam, dovoljno mi je. Ne želim biti potrošač koji nerazumno kupuje samo zato što svi okolo govore da treba kupovati.

Želim da postoji dan nekupovine i kada nitko ne potroši niti jednu kunu od jutra do noći. Dan povratka na istinske, a ne potrošačke vrijednosti.

 

Zašto bi to bile "istinske" vrijednosti? Pa poanta novca i trgovine je da ti imaš nešto što netko drugi treba. Ti živiš od svog rada, a on od svog i trampite dobra ili novac da oboje možete živjeti dobro.

Kad bi svi štedili novac začas bi nastalo sranje.

 kako bi rekla alkoholna kokoš s grobnika, "istinske" je metafora. podržavam. post barbavelija nije napad na trgovinu već govori o introspekciji i samodisciplini. ic (mor den) oukej. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 9:32 (Ajar).
16 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Dan samaca!?Abogte

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
BarbaVeli kaže...

Ne želim da me nosi ta manija kupovine. Ono što imam, dovoljno mi je. Ne želim biti potrošač koji nerazumno kupuje samo zato što svi okolo govore da treba kupovati.

Želim da postoji dan nekupovine i kada nitko ne potroši niti jednu kunu od jutra do noći. Dan povratka na istinske, a ne potrošačke vrijednosti.

 što bi rekao budiša, "pa gledajte", postojao je taj dan, bio je čak jednom tjedno. onda je većina odlučila da će ipak kupovati nedjeljom. 

7 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Mao Ce-tung na nebu pusti suzu kad god kupite u alibabi

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 12:17 (Louis Pluto).
 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
sirka666 kaže...
.......

 Instaliraj si u browser dodatak poput aliprice tako uvijek znaš koja je prije cijena bila i jeli kupuješ kada je isplativo.

 

Taj price tracker nema bas lijepu povijest.. Još prije par godina su korisnici otkrili da inject-aju svoje reklame/oglase na AliExpress stranicu. I po iskustvu korisnika price tracker zna biti nepouzdan (netočan).

 

Sumnjam da se ista promijenilo. Privacy policy je komedija (ionako ga se ne drže..). Malo sam testirao i skužio da automatski preusmjere na svoj affiliate link kad god neki item otvoriš.. Znači još uvijek su mutni.. Meni je to dovoljno da ih prijavim chrome storeu i ne koristim tu ekstenziju.

 

8 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Kupio mi band 4  za ravno 20 dolara, dostava besplatna.

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
memulica kaže...

Dan samaca!?Abogte

 Ako postoji valentinovo, zašto ne bi i dan samaca. Svi ti dani su ionako bezveze ali ako može jedno može i drugo.

15 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
gurusinj kaže...

Kupio mi band 4  za ravno 20 dolara, dostava besplatna.

 ja i za manje na eBayu i još iskoristio kupon od 5$ popusta, al mi vrag nije dao mira pa sam poslao poruku prodavaću da provjerim da li je orginal ili imitacija i naravno da je imitacija, tak da sad čekam da mi dođe da vidim koliko je dobra ili loša imitacija pa ako je lošiji od band 3 vraćam, a ako je dobar onda ga možda i zadržim kad je koštao samo 50 kn, a kupon ne ću dobiti natrag

12 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Vise ni ne gledam te lazne akcije na aliexpressu otkad sam se prosle god opekao cekajuci 2 tjedna "dan samaca" i najavljivane popuste... a na kraju su mobiteli kostali doslovno VISE nego sto su kostali prije "popusta". Dignu cijenu, nakelje veci popust, a konacna cijena veca nego prethodna cijena bez popusta. Puj.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
Nemoš ti Rvate (jebat i) zajebat. Lukav smo mi i prepreden narod.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 8:12 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima
jel ima koja single kineskinja(imućnija) da me udomi...jedino grizem kad sam gladan...hrvatice sve neke turbo "vjernice" s ja nepopravljivi ateist.

P.S riža mi je jedno od glavnih jela...ali ne bez maslinovog ulja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Alibabin Dan samaca – rekord nad rekordima

Bio sam previše mamuran od Martinja, da bih bio u stanju išta kupovati

www.petvolta.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 12:25 (Darmarko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice