Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

poruka: 42
|
čitano: 7.591
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike ".
12 godina
odjavljen
offline
Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

Zar je moguće da u zemlji nedemokracije ima demokracije?

 
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

ov bu dotuklo seljačinu. prvo mu gradonačelnik sheffielda zabrani posjet a sad još i ovo ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

Lako za blokiranje.

Kad prodje vrijeme njegovih mandata, na fakultetima politike izucavati ce se njegov feed.

 

Cim tvitne laze, a kad ne tvitne kriv je. (kao u ovotjednom slucaju milijardera pedofila kojeg je do nedavno nazivao jako dobrim prijateljem)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

-vrijeme je da trumpek napiše novu verziju ustava s patchem, v.2.03b... no možemo mi trkeljati kak je on glup, možda je, no koliko vidim uspjeva u svemu, pa i glupostima ostvariti cilj i on je mr.prezidente, dok mi-ostatak globusa nismo. Toliko sam pametan da poćinjem uviđati vlastitu glupost koju mi designirarni glumpek laički natrlja na nos. Poželim biti glup! Nabavit ću i majicu s logom, .. kao trump!

-radi što hoće, kako hoće.. i uspjeva. Što je npr radio Obama? Što Clinton (ok, epizoda s dudlanjem..)? .. što rade naše vlade, kušćevići-ministri i ostatak plejade EU parlamentaraca? .. a Trump je glup, svi mi ostali pametni. Hoće li Kolindica blokirati twit kad joj pobjegne besmislica za koju su tad krivi glupi savjetnici, bi da može.. no jadna ne kuži svoj doseg, dok Trump može svašta, pa i patchirati kongresnike, naplatiti huaweiju nepostojeći backdoor, hodati ko sjevernoj koreji (sekunda ali i to se broji).. itd. .. što je napravio pametni Clinton? Trump ima sliku koja će postati kao slika šetnje po mjesecu, Clinton ima veseljka u gaćama.. a za njega nismo imali negativno mišljenje, globalno. Publika. Trump nam je glup, jer smo tako odlučili, jer smo tad mi pametniji, dok nam i dalje jednako netko piša za vrat a mi se tješimo da to pada kiša.

-Trump.. forestgump na kvadrat. Kako superhik, postaje moj idol, ali tajni, jer ne mogu se javno poistovijetiti s glupsanom, bio bi glup, zar ne? :)

-najmoćniji čovjek svijeta je glupan. Kul rečenica, čak mi zvuči ok.. :) nešto kao FlashGordon, kad spasi universe..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn

Dosta se pricalo o tome sto je u biti efekt (event) "Trump".

 

Prije svega veliki dio problema i jest sto mu je oponent bila Clinton - naprosto je katastrofalno lose sto je u zadnjih 25 godina nacijom od 350 milijuna ljudi vladalo 2 Busha, i skoro dva Clintona (Obami je Hillary bila Secretary of State), dok je 3. Bush bio i u utrci republikanaca. Republikancima, pogotovo Fox Mrezi ovakav predsjednik je odgovarao. Fox jednostavno 5 godina moze raditi sto hoce, konzervativni kongresnici, senatori i guverneri mogu slobodno najvaljivati i potpisivati uzasno jednostane zakone bez straha od federalne intervencije.

 

Elitizacija USA politike je nesto sto se tek sada pomalo raspravlja kod Demokrata, tj. kako su svi kolektivno napali Bidena na proslotjednoj debati.

 

Clinton je potpisao dva bitna zakona - Gramm–Leach–Bliley Act i Commodity Futures Modernization Act of 2000, sto je omogucilo Obami da jednim potpisom potrosi 700 milijardi dolara!.

Clinton je takodjer posluzio i Trumpu kao direktni legalni slucaj u kojem se predsjedniku ne moze dogoditi nista dramaticno iako je impeachean po optuzbama za laganje pod prisegom i ometanje istrage - zbog cega danas Demokrati iako imaju vecinu u Kongresu ne zele pokrenuti taj proces Trumpu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
protjeran
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
ihush kaže...

-vrijeme je da trumpek napiše novu verziju ustava s patchem, v.2.03b... no možemo mi trkeljati kak je on glup, možda je, no koliko vidim uspjeva u svemu, pa i glupostima ostvariti cilj i on je mr.prezidente, dok mi-ostatak globusa nismo. Toliko sam pametan da poćinjem uviđati vlastitu glupost koju mi designirarni glumpek laički natrlja na nos. Poželim biti glup! Nabavit ću i majicu s logom, .. kao trump!

-radi što hoće, kako hoće.. i uspjeva. Što je npr radio Obama? Što Clinton (ok, epizoda s dudlanjem..)? .. što rade naše vlade, kušćevići-ministri i ostatak plejade EU parlamentaraca? .. a Trump je glup, svi mi ostali pametni. Hoće li Kolindica blokirati twit kad joj pobjegne besmislica za koju su tad krivi glupi savjetnici, bi da može.. no jadna ne kuži svoj doseg, dok Trump može svašta, pa i patchirati kongresnike, naplatiti huaweiju nepostojeći backdoor, hodati ko sjevernoj koreji (sekunda ali i to se broji).. itd. .. što je napravio pametni Clinton? Trump ima sliku koja će postati kao slika šetnje po mjesecu, Clinton ima veseljka u gaćama.. a za njega nismo imali negativno mišljenje, globalno. Publika. Trump nam je glup, jer smo tako odlučili, jer smo tad mi pametniji, dok nam i dalje jednako netko piša za vrat a mi se tješimo da to pada kiša.

-Trump.. forestgump na kvadrat. Kako superhik, postaje moj idol, ali tajni, jer ne mogu se javno poistovijetiti s glupsanom, bio bi glup, zar ne? :)

-najmoćniji čovjek svijeta je glupan. Kul rečenica, čak mi zvuči ok.. :) nešto kao FlashGordon, kad spasi universe..

Tip je glup, ali ima love. Lovu mu je vecinom napravio tata.

Clinton je podigao ekonomiju, kao i Obama. A Trumpove dosege ces moci analizirati slijedeci mandat. 

13 godina
offline
Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

covfefe

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
ihush kaže...

-vrijeme je da trumpek napiše novu verziju ustava s patchem, v.2.03b... no možemo mi trkeljati kak je on glup, možda je, no koliko vidim uspjeva u svemu, pa i glupostima ostvariti cilj i on je mr.prezidente, dok mi-ostatak globusa nismo. Toliko sam pametan da poćinjem uviđati vlastitu glupost koju mi designirarni glumpek laički natrlja na nos. Poželim biti glup! Nabavit ću i majicu s logom, .. kao trump!

-radi što hoće, kako hoće.. i uspjeva. Što je npr radio Obama? Što Clinton (ok, epizoda s dudlanjem..)? .. što rade naše vlade, kušćevići-ministri i ostatak plejade EU parlamentaraca? .. a Trump je glup, svi mi ostali pametni. Hoće li Kolindica blokirati twit kad joj pobjegne besmislica za koju su tad krivi glupi savjetnici, bi da može.. no jadna ne kuži svoj doseg, dok Trump može svašta, pa i patchirati kongresnike, naplatiti huaweiju nepostojeći backdoor, hodati ko sjevernoj koreji (sekunda ali i to se broji).. itd. .. što je napravio pametni Clinton? Trump ima sliku koja će postati kao slika šetnje po mjesecu, Clinton ima veseljka u gaćama.. a za njega nismo imali negativno mišljenje, globalno. Publika. Trump nam je glup, jer smo tako odlučili, jer smo tad mi pametniji, dok nam i dalje jednako netko piša za vrat a mi se tješimo da to pada kiša.

-Trump.. forestgump na kvadrat. Kako superhik, postaje moj idol, ali tajni, jer ne mogu se javno poistovijetiti s glupsanom, bio bi glup, zar ne? :)

-najmoćniji čovjek svijeta je glupan. Kul rečenica, čak mi zvuči ok.. :) nešto kao FlashGordon, kad spasi universe..

Pa ja zbilja ne znam čemu se ti njemu diviš ili što je on konkretno napravio. Blokirao je suradnju s Huaweijem koja mu se obila o glavu jer je više naštetio svojoj ekonomiji (znači glup potez), priča o gradnji zida s Meksikom kojeg će oni platiti ?!? (opet ništa od toga), govori da je globalno zatopljenje mit i fake njuz iako sve vlade i znanstvenici svijeta govore suprotno, a i već sada se osjećaju posljedice tog zagađenja (evo recentni primjer oluje u Grčkoj). Toliko je gluposti izjavio u ovom svojem kratkom mandatu da bi trebao biti upisan u Guinessovu knjigu rekorda ... On je dvorska luda koja je došla na funkciju predsjednika ja bi rekao u nedostatku boljeg kandidata. Al čuj, to je demokracija - kad dvije budale imaju veća prava od jednog pametnog ...

 

Meni se čini da se Amerika pretvara u nešto poput onog iz filma Idiocracy. Što je žalosno i zaista žalim mlade naraštaje kud ide ovaj svijet i kako ćemo sve sje**** upravo zbog ovakvih idiota. Ne mislim tu na samog Trumpa već i na njegove savjetnike i ljude bliske njemu ...

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 10:02 (tjodalv).
7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
ihush kaže...

-vrijeme je da trumpek napiše novu verziju ustava s patchem, v.2.03b... no možemo mi trkeljati kak je on glup, možda je, no koliko vidim uspjeva u svemu, pa i glupostima ostvariti cilj i on je mr.prezidente, dok mi-ostatak globusa nismo. Toliko sam pametan da poćinjem uviđati vlastitu glupost koju mi designirarni glumpek laički natrlja na nos. Poželim biti glup! Nabavit ću i majicu s logom, .. kao trump!

-radi što hoće, kako hoće.. i uspjeva. Što je npr radio Obama? Što Clinton (ok, epizoda s dudlanjem..)? .. što rade naše vlade, kušćevići-ministri i ostatak plejade EU parlamentaraca? .. a Trump je glup, svi mi ostali pametni. Hoće li Kolindica blokirati twit kad joj pobjegne besmislica za koju su tad krivi glupi savjetnici, bi da može.. no jadna ne kuži svoj doseg, dok Trump može svašta, pa i patchirati kongresnike, naplatiti huaweiju nepostojeći backdoor, hodati ko sjevernoj koreji (sekunda ali i to se broji).. itd. .. što je napravio pametni Clinton? Trump ima sliku koja će postati kao slika šetnje po mjesecu, Clinton ima veseljka u gaćama.. a za njega nismo imali negativno mišljenje, globalno. Publika. Trump nam je glup, jer smo tako odlučili, jer smo tad mi pametniji, dok nam i dalje jednako netko piša za vrat a mi se tješimo da to pada kiša.

-Trump.. forestgump na kvadrat. Kako superhik, postaje moj idol, ali tajni, jer ne mogu se javno poistovijetiti s glupsanom, bio bi glup, zar ne? :)

-najmoćniji čovjek svijeta je glupan. Kul rečenica, čak mi zvuči ok.. :) nešto kao FlashGordon, kad spasi universe..

 

Slažem se. Ljudi ne vide to zato jer su zaokupljeni Trumpovim "scenskim nastupom", ali ja koliko mogu vidjeti po dosadašnjim njegovim potezima, Trump će biti najbolji predsjednik od Regana naovamo.
Bilo je puno ljepših, kulturnijih, načitanijih, slatkorječitijih...al kad se saberu + i - to je sve upitno šta su napravili. Trupm koliko god bio jedan od najomraženijih likova na svijetu i stalna meta karikatura, on je zasad uradio jako dobrih poteza za Ameriku. Pa šta god tko o tome mislio. 

6 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
O_O_O kaže...

Tip je glup, ali ima love. Lovu mu je vecinom napravio tata.

Clinton je podigao ekonomiju, kao i Obama. A Trumpove dosege ces moci analizirati slijedeci mandat. 

Većinom mu napravio tata? Puno manje je dobio od tate nego što sada ima tako da ti ta logika pada u vodu. Za vrijeme Trumpa je zaposlenost veća nego za vrijeme druga dva navedena predsjednika. Nije sve crno bijelo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 10:08 (love2ml86).
15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn

:) .... i ja se čudim. Možda ironija? Trumpić-Glumpić.. lik koji može zamijeniti popularnog superhika. Moj idol, ok, malo sarkastično no i dalje je on glavni šef, globalno dok smo mi ostali mali mravi u masi od 7 milijardi, mada smo najpametniji. To također potvrđuje teoriju relativnosti, osim za fiziku, vrijedi i za glupost. Koliko god bio glup, napravi što želi i uspije u tome. Bottomline, on je the šef a staro pravilo KISSa kaže da je 'gllupo' zapravo najbolje rješenje, radi.

-no eto, nije svemoguć, ne može blokati twit :)) zbog sitnice kao ustav, mada zbog iste te sitnice (usa ustava) ne postoji ni npr guantanamo.. tj obama je obećao zatvoriti ga.. Nekak mi sve to zvuči relativno, kao alisa u ogledalu, uvrnuto-izvrnuto, glupo? Da.

-npr nije li gluplja situacija s brexitom? hoće li UK izaći? Neće? .. Ne, oni žele izaći, ali ne žele pri tome platiti ceh za rundanje u bircu.. i sad se samo ne mogu dogovoriti oko toga, što je glupo, ali i pametno ako znamo da su milijarde u pitanju a oni su UK, jači od EU.. i tad konobar slegne ramenima kad takva ekipa 'zaboravi' podmiriti račun na izlazu.. nekak se kao građanin EU, osjećam pomalo glupo, pogotovo kad čitam zakone, ugovore i osnovne postulate tih vrlih demokracija i zemlja sloboda.. kao i ova konkretna tema o twitiju, odnosno, kad se kongres sjeti da je ustav nešto važno, dok to u drugim slučajevima zaboravi.. jer twit je važan! (a gunatanamo nije, irak-iran, nije, kina, ratovi, žilet žice itd.. nisu, kao ni trilijarde pokradenog državnog novca koji je nestao na ofšorovima raznih trumpeka-glumpeka.. koji se sad glupasto smiju dok piju koktel pinakoladu (kao dellboy-troter.. ali on je ok, on mi je super lik.. ne kao trump-berlusconi-platini-blater-i ostali lopovi iz plejade milijardera na jahtama..). Ah i jedna razlika između dellboya i ovih likova kao trumpek, dellboj mada je lopov-muljator ipak do milijarde dođe srećom, ne krađom..

a mi sad imamo temu o twitu i ustavu, pa trumpek ne može blokirati twitere... Sve je glupo, no tad se sjetim alise iza ogledala, vidim pokradene trilijarde, vidim ratove. Radije gledam humorističke serije i znam da su ovo gluposni, pa se nasmijem i sretno odem u novi dan (ili kao kauboj u smiraj, jašući..). :)

 

-ne da se divim njemu, nego sam zbog nas ostalih tužan.. no nemoćan. Radije gurnem glavu u pijesak i kažem da je glup ko trumpek :)) pa sam riješio sve brige i probleme.

 

i da, kako god postavimo rečenicu, to je demokracija. Naravno, nije isto biti demokrat ili demokrat sa šestom flotom na speeddailu. Jednako demokratičan je bio i npr alcapone, no on je možda loš primjer i za njega nitko (živ) nije nikad rekao da je glup, probudi se s konjem ili se ne probudi.. zar ne? :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Neuk kaže...
Slažem se. Ljudi ne vide to zato jer su zaokupljeni Trumpovim "scenskim nastupom", ali ja koliko mogu vidjeti po dosadašnjim njegovim potezima, Trump će biti najbolji predsjednik od Regana naovamo.

Bilo je puno ljepših, kulturnijih, načitanijih, slatkorječitijih...al kad se saberu + i - to je sve upitno šta su napravili. Trupm koliko god bio jedan od najomraženijih likova na svijetu i stalna meta karikatura, on je zasad uradio jako dobrih poteza za Ameriku. Pa šta god tko o tome mislio. 

Ukoliko zbilja spominjes Reagana u pozitivnom smislu, ne cudi me da si ocaran Trumpom.

 

Mnogo americkih predsjednika je napravilo mnogo poteza odlicnih za USA, no katastrofalnih za ostatak svijeta. Trump je jedan od rijetkih koji nije ni to uspio napraviti. Dapace.

Trumpu je najveca olakotna okolnost to sto zivimo u vrijeme transnacionalnih kompanija pa ukoliko on sam ne napravi potez kojim bi im zabranio poslovanje sa drugom drzavom, tim kompanijama ce tesko nastetiti u poslovanju.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
wyks kaže...
Neuk kaže...
Slažem se. Ljudi ne vide to zato jer su zaokupljeni Trumpovim "scenskim nastupom", ali ja koliko mogu vidjeti po dosadašnjim njegovim potezima, Trump će biti najbolji predsjednik od Regana naovamo.

Bilo je puno ljepših, kulturnijih, načitanijih, slatkorječitijih...al kad se saberu + i - to je sve upitno šta su napravili. Trupm koliko god bio jedan od najomraženijih likova na svijetu i stalna meta karikatura, on je zasad uradio jako dobrih poteza za Ameriku. Pa šta god tko o tome mislio. 

Ukoliko zbilja spominjes Reagana u pozitivnom smislu, ne cudi me da si ocaran Trumpom.

 

Mnogo americkih predsjednika je napravilo mnogo poteza odlicnih za USA, no katastrofalnih za ostatak svijeta. Trump je jedan od rijetkih koji nije ni to uspio napraviti. Dapace.

Trumpu je najveca olakotna okolnost to sto zivimo u vrijeme transnacionalnih kompanija pa ukoliko on sam ne napravi potez kojim bi im zabranio poslovanje sa drugom drzavom, tim kompanijama ce tesko nastetiti u poslovanju.

 
Fascinira me histerična opsjednutost opće svjetske populacije američkim predsjednikom Trumpom. Što ti imaš sa Trumpom? Što ja imam sa Trumpom?
Šta ima npr prosječan Međimurac od ispoljavanja moralne superiornosti nad američkim predsjednikom?

Ja nisam očaran ni Reaganom ni Trumpom. Dovoljno je da ih njihovo biračko tijelo smatra njima dobrim predsjednicima. Koga boli kifla za to što ja i ti mislimo i osjećamo?

Ja samo poštujem američkog predsjednika koji radi u interesu svoje države i svoga naroda.
Ako ništa, bar čovjek do sada nije uspio zaratititi za razliku od pacifiste i nobelovca.
Trump, koliko god bio hodajuća karikatura, zasad, svojim neobičnim performansima, nastupima, gestama, rječnikom, završava ratove, povlači vojnike, posjećuje kritična mjesta, sklapa nove dogovore i ugovore... Obama bi dosad već započeo 2-3 nova rata.

Da, jako poštujem Trumpa bez obzira na njegov stil i osobnost. Ono što on čini je zasad jako dobro. 
Dabogda mi imali takvog državnika koji će glumiti klauna a u stvarnosti čini dobro za državu.

15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Neuk kaže...
Ja samo poštujem američkog predsjednika koji radi u interesu svoje države i svoga naroda.


Da, jako poštujem Trumpa bez obzira na njegov stil i osobnost. Ono što on čini je zasad jako dobro. 
Dabogda mi imali takvog državnika koji će glumiti klauna a u stvarnosti čini dobro za državu.

U interesu svog naroda?

 

Trump je za osudjenog seksualnog prijestupnika rekao i citiram:

“I’ve known Jeff for 15 years. Terrific guy,” Mr. Trump told New York magazine in 2002. “He’s a lot of fun to be with. It is even said that he likes beautiful women as much as I do, and many of them are on the younger side.”

 

Epstein je za zlocine pocinjene u to isto doba kaznjen za trgovanje ljudima - no ono sto je katastrofalno u tom slucaju je da se drzava nagodila s njime te je za zlocine za koje se inace dodjeluje dozivotan zatvor (sto ga tek sada ceka) dobio tek 13 mjeseci i najnizi rang registrinanog seksualnog prijestupnika. Za zlocin trgovanja ljudi. Prosli tjedan je postavljena nova optuznica po kojoj je optuzen i za pedofiliju.

Osoba koja je potpisala tu nagodbu je Alexander Acosta - covjek koji danas sjedi u Trumpovoj Vladi kao ministar rada i koji prema Trumpu obavlja odlican posao.

 

To je bas divno!

Inace Trump i njegovi divni sinovi su nekidan (kao i zet mu Kushner) javno rekli da nemaju nista protiv da im strane vlade daju podatke o protivnickim kandidatima.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
offline
Američki predsjednik ne smije blokirati korisnike

Opet ti o svome..
Ja ti kažem da me američki predsjednik kao osoba uopće ne interesira niti me zanimaju njegovi privatni kontakti.
Ono što ja mogu vidjeti je da on u najmanju ruku nije ništa lošiji od svojih prethodnika, ako čak i nije bolji. Opet naglašav, ne govorim o njemu kao o privatnoj osobi, nego govorim o njemu kao o državniku i predsjedniku sjedinjenih američkih država.
Za mene osobno, amerika boljeg predsjednika nije imala jako dugo. Ako se ne slažeš, to je tvoje privatno mišljenje, isto kao što je ovo moje. Na kraju, ni moje ni tvoje mišljenje tu nije bitno. Bitno je mišljenje američkih državljana, koji će ga ili nagraditi još jednim mandatom ili će mu ga oduzeti.

A te neke infantilne priče kako je Trump strašan, ružan, glup, smiješan, tragičan, ovaki, onaki... Ne budite smiješni. Nijedan od predsjednika nije bio svetac. Svakome bi od njih mogli naći (kada bi htjeli) grijeh težine kao i trumpov, ako ne i teži. Amerikancima je bitno kakva će biti bilanca njegovog rada, a po svemu sudeći taj  "klaun" radi jako dobre stvari za SAD.

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Sklepo netko neki dan na redditu listu dvatesetak ili tako nesto trumpovih najblizih suradnika i prijatelja. Sve redom gori od goreg...tolko o tome..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Neuk kaže...

Fascinira me histerična opsjednutost opće svjetske populacije američkim predsjednikom Trumpom. Što ti imaš sa Trumpom? Što ja imam sa Trumpom?

 ja imam više s trumpom nego sa kolindom i plenkovićem koji se trenutno voze na valu globalne ekonomije, američki predsjednik gotovo da je predsjednik svijeta i o njegovom odnosu sa svijetom ovisi više stvari nego bilo koji mlaki potez koji će plenkijeva vlada ikad povući u hrvatskoj a ja osjetiti

 

da ne pričamo o stvarima koje su bitne za našu djecu i njegovom potpunom autizmu prema ekologiji, stakleničkim plinovima, znanosti i gro stvari koje je unazadio do krajnjih granica...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 13:29 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Sale_ds kaže...
Sklepo netko neki dan na redditu listu dvatesetak ili tako nesto trumpovih najblizih suradnika i prijatelja. Sve redom gori od goreg...tolko o tome..

 meni je trump ruzan pa ne bih glaso za njega ...

koga je briga jel on dobar, los, zao? inace do sada se nije manipuliralo izborima pa nece ni sada, vecina USA-a je visoko obrazovana sa jos vecim moralnim i etickim nacelima pa nece izabrati nekog tako gnjusnog.

 

To sto se on tebi svida/ne svida, to sto je on silovatelj, narkoman, ljubitelj djece nije nikog briga dok on okrece pare... A dok on moze raditi sve sto mu se hoce nije ni njega briga sta ti mislis o njemu, ako mu twitas nesto sto mu se ne svdia blocka te (ili sada vise ne?)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 13:30 (ShadoW).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Zanimljivo razmisljanje. Takva osoba je ok dok god okrece pare... da mi je vidjet u kakvom se drustvu onda ti kreces?!

Sorry al ja ne mogu podrzati takve ljude niti smatram moralninim da mi budu ok zato jer, jel...okrecu pare. To ide i njega i sve prije njega, a i potencijalno takve ako dodu iza njega..

Pare mi ne znace apsolutno nista, dok mi iskrenost i postenje znace apsolutno sve. Pare danas mozes imat, a vec sutra ne i onda ces vidjet pravo lice ljudi oko sebe.

To sta netko "zgrce pare" ne umanjuje cinjenicu da je govno i stoka od covjeka, ako je tako jel..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Sale_ds kaže...
Zanimljivo razmisljanje. Takva osoba je ok dok god okrece pare... da mi je vidjet u kakvom se drustvu onda ti kreces?!

Sorry al ja ne mogu podrzati takve ljude niti smatram moralninim da mi budu ok zato jer, jel...okrecu pare. To ide i njega i sve prije njega, a i potencijalno takve ako dodu iza njega..

Pare mi ne znace apsolutno nista, dok mi iskrenost i postenje znace apsolutno sve. Pare danas mozes imat, a vec sutra ne i onda ces vidjet pravo lice ljudi oko sebe.

To sta netko "zgrce pare" ne umanjuje cinjenicu da je govno i stoka od covjeka, ako je tako jel..

Od iskrenosti i poštenja se ne živi od love da.. i opet, ne vidiš jednostavnu notu koju ti čovjek pokušava dočarati, ne zanima ga kakav je lik osobno nego kakav je kao predsjednik, i unatoč gafovima mu u brojkama ide dobro. Meni osobno čovjek je čudan, s jedne strane ima logiku djeteta a i ponašanje ponekad, a s druge strane je milijarder (počeo s očevim milijunima) i predsjednik najmoćnije nacije svijeta tako da se mislim ako je stvarno takav idiot a s druge strane ima to što ima, tko je zapravo idiot..

15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Sale_ds kaže...
Zanimljivo razmisljanje. Takva osoba je ok dok god okrece pare... da mi je vidjet u kakvom se drustvu onda ti kreces?!

Sorry al ja ne mogu podrzati takve ljude niti smatram moralninim da mi budu ok zato jer, jel...okrecu pare. To ide i njega i sve prije njega, a i potencijalno takve ako dodu iza njega..

Pare mi ne znace apsolutno nista, dok mi iskrenost i postenje znace apsolutno sve. Pare danas mozes imat, a vec sutra ne i onda ces vidjet pravo lice ljudi oko sebe.

To sta netko "zgrce pare" ne umanjuje cinjenicu da je govno i stoka od covjeka, ako je tako jel..

 nema to veze s tim da je on meni ok ili nije (sto mi nije, radije bih da je neka 20togodisnjakinja na vlasti, ali mene se ne pita), to ima veze s tim hoce li biti dalje izabran i s tim hoce li mu se dati da nastavi raditi to sto radi.

i "smijesan" klipic

7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Louis Pluto kaže...
Neuk kaže...

Fascinira me histerična opsjednutost opće svjetske populacije američkim predsjednikom Trumpom. Što ti imaš sa Trumpom? Što ja imam sa Trumpom?

 ja imam više s trumpom nego sa kolindom i plenkovićem koji se trenutno voze na valu globalne ekonomije, američki predsjednik gotovo da je predsjednik svijeta i o njegovom odnosu sa svijetom ovisi više stvari nego bilo koji mlaki potez koji će plenkijeva vlada ikad povući u hrvatskoj a ja osjetiti

 

da ne pričamo o stvarima koje su bitne za našu djecu i njegovom potpunom autizmu prema ekologiji, stakleničkim plinovima, znanosti i gro stvari koje je unazadio do krajnjih granica...

 
Gluposti i utvara.
Niti je predsjednik sjedninjenih država svemoćan, niti sveznajući niti savršen niti svetac. Druga stvar je to što se "centar mase moći" malo pomalo dijeli pa nemamo više samo jednu supervelesilu nego se javljaju i druge velike svjetske ekonomije i vojne sile.
Da je Trump bitan i utjecajan, da, jest. Da je u svjetskim okvirima bitniji od Plenkija, pa naravno. Ali naš svakodnevni život će, pored svjetskih silnica (na koje ne možemo skoro nikako utjecati) najviše oblikovati naši osobni izbori u našoj kući i dvorištu. Više neka glupa i pogubna odluka hrvatskog političara ima i imati će utjecaj na tvoj i moj život, nego što najbolja odluka američkog predsjednika može imati.
Tako da , nemoj se zavaravati, itekako smo odgovorni, itekako smo bitni (barem za vlastite živote). 
Histeriziranje oko tweeteva američkog predsjednika je za infantilne budale. Trump je komedijaš i višedesetljetna medijska zvijezda i milijunaš koji zabavlja svjetsku populaciju svojim tweetovima, dok radi najbolju stvar za američke interese.

Više bi nam koristilo da i mi imamo takvog komedijaša koji će preporoditi hrvatsku ekonomiju, nego da imamo uglađene idiote i klptomane.

15 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Neuk kaže...
..

Više bi nam koristilo da i mi imamo takvog komedijaša koji će preporoditi hrvatsku ekonomiju, nego da imamo uglađene idiote i klptomane.

- da, da smo svjetski šerif (velesila koja drma svime..).

- ovak smo samo mali i beznačajni, no možemo vikati trumpek-glumpek.. i twitati o tome. :)

 

(nećmo o našim predstavnicima.. dovoljno je glupo i bez njih, npr ministar koji zaboravi koliko kućeraka jadan ima a to je samo posljednja epizoda, tj nije da je to samo tako kod nas, tako je globalno, ali mi to ne znamo za ostatak globusa nit o tome brinemo, osim o trumpu.. jer on JE the netko pa i ako je glup, a mi nismo ni to..). :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
love2ml86 kaže...
O_O_O kaže...

Tip je glup, ali ima love. Lovu mu je vecinom napravio tata.

Clinton je podigao ekonomiju, kao i Obama. A Trumpove dosege ces moci analizirati slijedeci mandat. 

Većinom mu napravio tata? Puno manje je dobio od tate nego što sada ima tako da ti ta logika pada u vodu. Za vrijeme Trumpa je zaposlenost veća nego za vrijeme druga dva navedena predsjednika. Nije sve crno bijelo.

 https://www.voanews.com/usa/new-york-times-trump-lost-more-1-billion-1980s-and-90s

Zaposlenst je pocela rasti sa Obamom, ali ne mozes te stvari analizirati u jednoj-dvije godine i reci da je on zasluzan. To potpuna glupost, ne radi tako ekonomija.
https://www.bbc.co.uk/news/world-45827430

13 godina
neaktivan
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
A bome se ni od love ne zivi.

Zamisli da te netko golog sprajci u amazonu i da ti milju eura i veli, prezivi! :D
Kolko dugo bi prezivio zahvaljuci tim novcima?! Zivi se, ne od ljubavi, ne od para, ne od srece vec od znanja, a i to ovisi kolko si sposoban to znanje primjenit.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
wyks kaže...
Neuk kaže...
Ja samo poštujem američkog predsjednika koji radi u interesu svoje države i svoga naroda.


Da, jako poštujem Trumpa bez obzira na njegov stil i osobnost. Ono što on čini je zasad jako dobro. 
Dabogda mi imali takvog državnika koji će glumiti klauna a u stvarnosti čini dobro za državu.

U interesu svog naroda?

 

Trump je za osudjenog seksualnog prijestupnika rekao i citiram:

“I’ve known Jeff for 15 years. Terrific guy,” Mr. Trump told New York magazine in 2002. “He’s a lot of fun to be with. It is even said that he likes beautiful women as much as I do, and many of them are on the younger side.”

 

Epstein je za zlocine pocinjene u to isto doba kaznjen za trgovanje ljudima - no ono sto je katastrofalno u tom slucaju je da se drzava nagodila s njime te je za zlocine za koje se inace dodjeluje dozivotan zatvor (sto ga tek sada ceka) dobio tek 13 mjeseci i najnizi rang registrinanog seksualnog prijestupnika. Za zlocin trgovanja ljudi. Prosli tjedan je postavljena nova optuznica po kojoj je optuzen i za pedofiliju.

Osoba koja je potpisala tu nagodbu je Alexander Acosta - covjek koji danas sjedi u Trumpovoj Vladi kao ministar rada i koji prema Trumpu obavlja odlican posao.

 

To je bas divno!

Inace Trump i njegovi divni sinovi su nekidan (kao i zet mu Kushner) javno rekli da nemaju nista protiv da im strane vlade daju podatke o protivnickim kandidatima.

 

 

Nisam baš ni povezao šta si pisao, ali tek sad vidim ovo.
Samo si pored Trumpovih idiotskih komentara iz 2002 godine, nekako sasvim slučajno zaboravio napisati da se predsjednik Clinton nije zaustavio samo na komentarima kao Trump, nego da je bio iznimno blizak prijatelj sa ovim Epsteinom koji mu je navodno pomogao osnovati i Clinton zakladu.
A te iste 2002. godine iz koje su izvučeni kretenski Trumpovi komentari, je zabilježeno intenzivno druženje Clintona i Epsteina.
NewYorkTimes piše o nekih 26 letova Epsteinovim privatnim zrakoplovima u Afriku koje je obavljao "filantrop" Clinton.

I sad Clinton  dobar čovjek, a Trump kao loš zbog komentara iz 2002?
Evo ti članka iz The New York Timesa.

A evo i jedan iz The Sun

A evi i jedan tweet od Bill Mahera

7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Neuk kaže...

Gluposti i utvara.
Niti je predsjednik sjedninjenih država svemoćan, niti sveznajući niti savršen niti svetac. Druga stvar je to što se "centar mase moći" malo pomalo dijeli pa nemamo više samo jednu supervelesilu nego se javljaju i druge velike svjetske ekonomije i vojne sile.
Da je Trump bitan i utjecajan, da, jest. Da je u svjetskim okvirima bitniji od Plenkija, pa naravno. Ali naš svakodnevni život će, pored svjetskih silnica (na koje ne možemo skoro nikako utjecati) najviše oblikovati naši osobni izbori u našoj kući i dvorištu. Više neka glupa i pogubna odluka hrvatskog političara ima i imati će utjecaj na tvoj i moj život, nego što najbolja odluka američkog predsjednika može imati.
Tako da , nemoj se zavaravati, itekako smo odgovorni, itekako smo bitni (barem za vlastite živote). 
Histeriziranje oko tweeteva američkog predsjednika je za infantilne budale. Trump je komedijaš i višedesetljetna medijska zvijezda i milijunaš koji zabavlja svjetsku populaciju svojim tweetovima, dok radi najbolju stvar za američke interese.

Više bi nam koristilo da i mi imamo takvog komedijaša koji će preporoditi hrvatsku ekonomiju, nego da imamo uglađene idiote i klptomane.

čemu ovaj uvod? gdje sam napisao da je svemoćan i svetac?

 

plenki ne može donijeti nikakvu odluku no mlaku, dok američki predsjednik može odlučivati kakav ću telefon koristiti, hoće li me preplaviti izbjeglice, ekonomske, ratne, ekološke, odlučivati koliki će mi biti fond za nato primjerice, stvarati klimu u kojoj se relativizira ekstremno desničarenje, promovira pseudoznanost, odustaje od pariškog sporazuma i promiče sveopću glupost i niz drugih debilana kojih se trenutno ne mogu sjetiti...

 

sorry, zaboravio sam da mi se s tobom ne da raspravljati, još jednom sorry i ignore lista...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
7 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Hahaha a s kime i ja pričam majko sveta 😂 ajde ajde, mirno ti more intelektualac 😁
 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
Neuk kaže...
Hahaha a s kime i ja pričam majko sveta 😂 ajde ajde, mirno ti more intelektualac 😁

 Ignore.

6 godina
offline
Re: Američki predsjednik ne smije blokirati korisn
O_O_O kaže...
love2ml86 kaže...
O_O_O kaže...

Tip je glup, ali ima love. Lovu mu je vecinom napravio tata.

Clinton je podigao ekonomiju, kao i Obama. A Trumpove dosege ces moci analizirati slijedeci mandat. 

Većinom mu napravio tata? Puno manje je dobio od tate nego što sada ima tako da ti ta logika pada u vodu. Za vrijeme Trumpa je zaposlenost veća nego za vrijeme druga dva navedena predsjednika. Nije sve crno bijelo.

 https://www.voanews.com/usa/new-york-times-trump-lost-more-1-billion-1980s-and-90s

Zaposlenst je pocela rasti sa Obamom, ali ne mozes te stvari analizirati u jednoj-dvije godine i reci da je on zasluzan. To potpuna glupost, ne radi tako ekonomija.
https://www.bbc.co.uk/news/world-45827430

Je izgubio je love i opet zaradio, i opet ima daleko više nego što mu je stari dao, tako da je ta teza i dalje čvrsta.

Slažem se, ne možeš reći da je on zaslužan, ali se desilo u njegovo vrijeme, kao što je i Obama neke dobre stvari odradio na temeljima svojih prethodnika.

Poanta je da ga se može donekle s pravom omalovažavati na osobnoj razini, ali dostignuća su mu dosta veća nego njegova osobnost.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice