Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe

poruka: 11
|
čitano: 7.112
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe".
15 godina
offline
Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe

Jedna od najboljih, ako ne i najbolja free to play igra.

 

Već 7 godina stalno napreduje i ubacuje nove stvari. Mislim da imaju preko 1000 vozila(Avioni, Tenkovi, Helikopteri, Brodovi) 

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vj
Jack Sparrow kaže...

Jedna od najboljih, ako ne i najbolja free to play igra.

 

Već 7 godina stalno napreduje i ubacuje nove stvari. Mislim da imaju preko 1000 vozila(Avioni, Tenkovi, Helikopteri, Brodovi) 

 WOT forever kakav Thunder. 

15 godina
offline
Re: Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vj
hummer0 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jedna od najboljih, ako ne i najbolja free to play igra.

 

Već 7 godina stalno napreduje i ubacuje nove stvari. Mislim da imaju preko 1000 vozila(Avioni, Tenkovi, Helikopteri, Brodovi) 

 WOT forever kakav Thunder. 

 Ha došao sam do Mausa, te Ruskih IS3, itd još tamo davno u WOTu prije WT.

 

Onda se 2013. prebacio na WT i nema više dolje. Imaš svega u igri, za razliku od WOTa gdje ovisiš o spotanju, health pointsima i sl. War Thunder ako znaš igrati možeš sa Tier 1 uništiti tenk iz Tiera 10.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 22:34 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vj
Jack Sparrow kaže...
hummer0 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Jedna od najboljih, ako ne i najbolja free to play igra.

 

Već 7 godina stalno napreduje i ubacuje nove stvari. Mislim da imaju preko 1000 vozila(Avioni, Tenkovi, Helikopteri, Brodovi) 

 WOT forever kakav Thunder. 

 Ha došao sam do Mausa, te Ruskih IS3, itd još tamo davno prije WT.

 

Onda se 2013. prebacio na WT i nema više dolje. Imaš svega u igri, za razliku od WOTa gdje ovisiš o spotanju, health pointsima i sl. War Thunder ako znaš igrati možeš sa Tier 1 uništiti tenk iz Tiera 10.

 Ma ok svatko igra što mu paše.

11 godina
neaktivan
offline
Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe

Igrao jedno i drugo 

Wot je crtani nema bas neke logike i vecinom je pay to win... 

Wt je malo ozbiljniji ali su karte katastrofa (dao sam mu sansu triput)  doslovno ja bi igrao po pola sata nikoga ne bi vidio niti bi sto napravio a da be govorin o slucajevima di Je gradska mapa... 

Izjednacene igre ali po meni ako ces igrat kvalitetnu igru panzer front ausf b s ps2 nema bolje od toga.... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe

Vijest stara 3 dana..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe


Šteta šta WT nije više promoviran, i te velike mape u WT su prednost, pogotovo u simulaciji kada ne znaš ni kamo su iz tvog tima igraći :D, realizam je na strani WT u odnosu na drugu igru tog tipa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vj
Jack Sparrow kaže...

Jedna od najboljih, ako ne i najbolja free to play igra.

 

Već 7 godina stalno napreduje i ubacuje nove stvari. Mislim da imaju preko 1000 vozila(Avioni, Tenkovi, Helikopteri, Brodovi) 

 Ali boluje od klasicnih F2P bolesti. A to je da se moze doci u vrh svakog nation treea sa 60ak € i prisustvovat top tier bitkama. Iako su sami developeri izjavili da to nece nikad biti moguce, nazalost danas se moze do BR 9.0 doci novcanikom. Cesto su nove stvari vrlo bugane, dok je sami fokus igre presao na trpanje sto vise vozila u vec previse kompresirani BR - tek mali pomak sa 10.3 je napravljen po pitanju dekompresije.

 

 

A ovo za mape, naprotiv, mape su vrlo malene i spawn camping je svakodnevica, pogotovo u visim tierima gdje laserski rangefinder i APFSDS omogucavaju lagano ciljanje na kilometar ili dva.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe

Nitko nije rekao da je igra savršena. Pay to win baš i nije, ali je lakše otključavati stvari ako imaš para jer dobivaš više bonusa na kraju. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vježbe

Developeri su vec zahebali sve odavno cim su vidili da igraci ne vole p2w tako sto su poceli praviti igre koje nisu p2w, ali su stavili da trebas igrati igru u pm vremena da dodes do vrha, a ako platis ici ce to brze. Temu o warthunder p2w se poteze jako dugo na puno stranih gaming foruma jer nisu igraci glupi, vide oni sto se dogada.

 

Evo ti npr ja sam igrao od prvoga dana igru crossout, isto od gaijin (warthunder), ti ako ne placas ne mozes nista. Znaci ako zelis najace oruzje potrosit ces najmanje 4 mjeseca igrajuci najmanje 6 sati dnevno. I da sjebu igrace jos vise pocnu mjenjati najaca oruzja, tipa:

 

Kada je bio rocket launcher (ubije me ne znam tocno ime), uglavnom mozes staviti 2 komada na vozilo, svaki zakljuca neprijatelja i opalis iz svakog 4 rakete koje prate neprijatelja i to oruzje je bilo odlicno, dok nije dosao update koji kada ispalis rakete prema neprijatelju, neprijatelja upozorava da ga prate rakete i normalno on se pribije uz a zid i ne uradis mu dmg, cak nisi stavili da neprijatelj treba imati radar na vozilu -.-

 

Uz to su jos dodatno pogorsali cijelo napredovanje kada su stavili nove resurse, pa izdvajaj jos vise vremena igrajuci, mislim se totalna glupost....

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Američki vojnici koriste MMO War Thunder za vj
Jack Sparrow kaže...

Nitko nije rekao da je igra savršena. Pay to win baš i nije, ali je lakše otključavati stvari ako imaš para jer dobivaš više bonusa na kraju. 

 Daleko da je ova igra P2W, neka vozila imaju lakse izrazene prednosti, pa se cine P2W. Ali ono sto ja tvrdim je da BR uglavnom ukazuje i na iskustvo igraca. Ako igrac s 0 sati igre moze doci u sam vrh BR-a, gdje svaki potez je vrlo bitan jer igras protiv iskusnih ljudi, on sa 0 sati i ni jednim backup vozilom, cini uteg ekipi.

 

Zadnja glupost je 60€ za T-34 prototip...postali su pohlepni, a igra ima probleme u samim temeljima funkcioniranja. (kompresija)

Di2 & EPS FTW!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice