Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

poruka: 13
|
čitano: 3.825
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak".
16 godina
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Slobodno neka zatvore studio, jer to vise nema veze s Biowareom...

 

To je sada kao da ja kupim Bioware ime i stancam igre...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Nismo ni sumnjali. jer ipak je to pohlepni EA i prazna ljuštura od BioWarea.

 

RIP BioWare.

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Ovaj sci fi setting je toliko generic da je odvratno

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak
Za Anthem se dalo naslutiti da nevalja. Imam dojam da je igra promasaj u stilu fallout 76. Nitko nije pretjerano zadovoljan demom. Samo cekam da izađe da se potvrdi da je fijasko
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Bioware ne postoji već nekoliko godina, barem ne u obliku kakvim ga pamtimo po dobrom. Već tamo 2011 sa Dragon Age 2 su počeli problemi, a nakon toga je samo put prema dolje.

 

Volio bih da ovaj Anthem bude teški neuspjeh i da Bioware zatvori vrata zauvijek jer im PC i SJW ljudi odlučuju o stvarima o kojima ne bi trebali pa bi bilo najbolje da ih više ne moramo gledati.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Od svih vas koji ste komentirali? Jel tko testirao igru osobno? Ja jesam i PS4 i PC i iskreno nije mi losa. Inace, iduci vikend imat cete priliku svi probati besplatno Demo 3 dana pa onda vidite.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak
Gadgeti kaže...

Od svih vas koji ste komentirali? Jel tko testirao igru osobno? Ja jesam i PS4 i PC i iskreno nije mi losa. Inace, iduci vikend imat cete priliku svi probati besplatno Demo 3 dana pa onda vidite.

 Isto tako i meni je super jos kad imas frendove akcije ima na bacanje ok optimizacija je losa ali i sami su rekili da je ovo st igramo verzija igre od prosle godine tako da vjerujem da ce biti bilje na finalnoj.

6 godina
offline
Re: Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak
Gadgeti kaže...

Od svih vas koji ste komentirali? Jel tko testirao igru osobno? Ja jesam i PS4 i PC i iskreno nije mi losa. Inace, iduci vikend imat cete priliku svi probati besplatno Demo 3 dana pa onda vidite.

 Ja jesam. Frend je uzeo delux verziju i poslao mi VIP link da probam u cetvrtak. Skinuo ju u petak, pokusavam uci, nece, kaze da nemam pristup. Probamo opet sa linkom, nece, nemam pristup. Poslao mi link od nekog svog frenda, nece. U subotu smo se pola sata jebali da skuzimo sto, kako i zasto, odustali. U nedjelju sam uz jutarnju kavu ponovno probao i upalilo. Javio frendu, reko super, ajmo probati! Prvi loading screen - infinite loading. Alt + F4 i ajmo opet. Ovaj puta sam uspio uci u igru ali je grupa vec otisla daleko u pocetnom expeditionu. Malo se napucavali, malo letjeli, solidno, lijepo izgleda iako je mehanika letenja malo mutava ali s obzirom da nikada nisam bio dobar u avionima u BF-ovima, reko vjerojatno je do mene (iako sam citao da je puno ljudi upravljanje mutavo ali jbg). Prelazimo iz jedne instance u drugu, i sada nas obojcu doceka infinite loading screen, cekali 5 min, udarili Alt + F4 i otisli igrati OverWatch.

Igra bi mogla biti dobra ako ju ikada izglancaju (khm, Andromeda) i jednom kada padne ispod 20$. Do tada cu frenda prcati sto je kupio foru od EA-a. Ako nista, meni je FIFA bila skola!

15 godina
offline
Re: Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak
Gadgeti kaže...

Od svih vas koji ste komentirali? Jel tko testirao igru osobno? Ja jesam i PS4 i PC i iskreno nije mi losa. Inace, iduci vikend imat cete priliku svi probati besplatno Demo 3 dana pa onda vidite.

 Oh ima itekako

Ja prvi dan nisam mogao uci u igru uopce.

Radi igre pali su i Fifa serveri bar na pcu.

Zatim kada sam u subotu ujutro usao u igru nije mi htjelo loadati mapu do kraja, posalo im na support, odgovora nema.

Instalacija novih drivera itd nista nije pomoglo na kraju sam igru prebacio iz obicnog HDD-a na SSD i sljaka.

Igra je zahtjevna i treba je dodatno popegledati odigrao sam par sati i nema mi WOW effekt..

onak previse problema za ne tako dobar gameplay.. igra ima grafiku ali meni niti ona nije nesto sto nisam vidio.

na ps4 mi je Horizon ostavio veci prvi dojam sto se tice same grafike... dalje namam sto za reci, probam jos full igru jer imam acess a nakon toga ne ide obnova 99,9% sam siguran.

 

12 godina
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Evo, ja sam proveo tri dana uz Anthem.. da, demo je bugovit... na vremena se smrzava, meni ekran nije bil 100% kalibriran (nisam vidio sve rubove, a nisam mogao nać opciju da ga skrčim). da, povremeno load screen zašteka i igru treba pokrenuti isponova. Ali, igra mi je samo po sebi odlična. Zabavna, prekrasna grafika, meni osobno zabavnija od destiny-ja, a destiny mi je bio super. Loadout javelina bude, ja pretpostavljam, fantastičan. Igranje u 4 , s ekipom s kojom se znaš (dobio sam VIP od hcl.hr, i podijelio frendovima još 3 keya) na hard postavci, je, u najmanju ruku odlično i zabavno, kao i zahtjevno

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Čisto kopija Warframe-a, anyone???

Dobar grah se daleko cuje
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Ali, kakva je priča?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Anthem demo prvi dojmovi – Klimav početak

Osim kriminalno sporog hodanja u gradu, najviše me smetao delay prilikom kretanja/okretanja - kao da je igra napravljena za kontroler a ne miš + tipkovnicu (nešto kao u Dead Space-u), no to samo u gradu - u Javelinu je sve ok. Letenje je još kolko-tolko podnošljivo, ali ronjenje.. kaos.

Još jedna zamjerka ide i na optimizaciju samog engine-a: GTX 1080 G1 na rezi 3440x1440 ne može gurati više od 50 fps-a (neovisno o razini detalja u igri). 

Sve u svemu, vizualno lijepa i napucana igra, ali nedovršen proizvod - nekako sumnjam da će stići sve popraviti do releasea.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice