Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan pozorno

poruka: 98
|
čitano: 26.814
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan pozorno".
4 godine
odjavljen
offline
Re: Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan poz
CrniPero kaže...

iz iskustva znam da je tako

 Mora da imaš bogato iskustvo 

Have no fear, Vlad is here
14 godina
protjeran
offline
Re: Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan poz

Imam jednog takvog na poslu, uspio je domoći se Passata, ali nikako nemože sakupiti novce za Iphone.

Pa onako nezadovoljno prebire po Xiaomiu.

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan poz

šta tebe pere fanboyu sirotinjski?

imao sam sve od applea osim sata.

 

sto cemo sad?

 

tipičan fanboy klinjo od 12 godina koji misli da je kralj jer je kupio nešto najskuplje (najprecjenjenije) na tržištu

 

sigurno i golfa vozi sirotinja u glavi..

9 godina
offline
Re: Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan poz
Posmatrač kaže...
Uran 11 kaže...

Imam jednog takvog na poslu, uspio je domoći se Passata, ali nikako nemože sakupiti novce za Iphone.

Pa onako nezadovoljno prebire po Xiaomiu.

 Imam ih ja koliko hoces ;)

Ja kupim audija a meni kazu mogao si za te pare kupiti pasata ali ionako je to sve isto ;)

Toliko o poznavanju auta ;)

 a zamisli imas novaca i ne kupis nesto nesto od applea, jel mozes to uopce zamislit? uzas! kaznili bi te ovi "znalci" o tehnologiji

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan pozorno

Jebga i ja sam prije dva mjeseca kupio VW-a (nagovorila me žena, ajde bar nije Passat). Jesu li to prvi simptomi i hoću li sad početi skupljati Apple gadgete?

 

 
7 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan poz
BlueMax kaže...

Jebga i ja sam prije dva mjeseca kupio VW-a (nagovorila me žena, ajde bar nije Passat). Jesu li to prvi simptomi i hoću li sad početi skupljati Apple gadgete?

 

 Sljedeći korak - iphone u džepu, krunica na retrovizoru, i kao finale ustaševanje u index komentarima. Onda znaš da si dosegao nirvanu i otvorio sedmu čakru.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan poz
Jakovp kaže...
BlueMax kaže...

Jebga i ja sam prije dva mjeseca kupio VW-a (nagovorila me žena, ajde bar nije Passat). Jesu li to prvi simptomi i hoću li sad početi skupljati Apple gadgete?

 

 Sljedeći korak - iphone u džepu, krunica na retrovizoru, i kao finale ustaševanje u index komentarima. Onda znaš da si dosegao nirvanu i otvorio sedmu čakru.

 Ne spominji mi krunicu. Žena je naslijedila moju Toyotu i kad sam je uzeo za u ribolov vidim da je ugradila dodatnu opremu - krunicu! Sreća pa sam sjeo u auto u 11 navečer a vratio se doma u 7 ujutro pa mislim da me nitko nije vidio.

 

14 godina
offline
Apple iPhone SE (2020) - presedan vrijedan pozorno

Stvarno samo Apple zna sloziti frtalj mobitela u cijenu bez pameti.

 

BTW:

Obozavam ove sa krunicama u autu i sa sesirom, to su tak sjebani vozaci da se covjek pita kako su dobili vozacku dozvolu.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 8:28 (dagoberhr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice