Apple Music dobiva televizijski glazbeni kanal

poruka: 3
|
čitano: 1.335
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Music dobiva televizijski glazbeni kanal".
14 godina
offline
Apple Music dobiva televizijski glazbeni kanal

Ja neznam valjda sam ja čudak koji ne gleda telku.. sve šta mi treba je YT, i playlista koju si složim i gledam kad imam vremena za pogledati baš nešto iz područja koja me zanimaju..

Pa tako i ovo, imaš sve spotove na YT.. pa staviš i gledaš kad i koji spot hoćeš.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music dobiva televizijski glazbeni kanal
bus kaže...

Ja neznam valjda sam ja čudak koji ne gleda telku.. sve šta mi treba je YT, i playlista koju si složim i gledam kad imam vremena za pogledati baš nešto iz područja koja me zanimaju..

Pa tako i ovo, imaš sve spotove na YT.. pa staviš i gledaš kad i koji spot hoćeš.

Dosta gledam YT, no u zadnje vrijeme postaju nemogući što se tiče reklama

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
offline
Re: Apple Music dobiva televizijski glazbeni kanal
to je postalo ubitačno na razini rtl-a...od sredine ove godine je krenulo...prvo sam mislio da s mojim mobitelom nešto nije u redu...kad ono koju god platformu koristio isti belaj:(...prije su se te reklame mogle i prekinuti a sad imaš da ni to više ne možeš
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice