Apple se oglasio oko nedavno otkrivenog sigurnosno

poruka: 4
|
čitano: 1.292
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple se oglasio oko nedavno otkrivenog sigurnosno".
15 godina
offline
Apple se oglasio oko nedavno otkrivenog sigurnosno

seru k'o kuščević. mogli su gugletu bar reći "hvala" jer su sve dobili džabe, na tanjuru, a nisu zaslužili ništa. oni kontinuirano rade! e, da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 9:53 (Ajar).
Moj PC  
9 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple se oglasio oko nedavno otkrivenog sigurn

Ma baš to. Kad pročitam ovakvo bs pr priopćenje, ne bi više nikad kupio Apple proizvod (makar nismo niprije).

15 godina
offline
Re: Apple se oglasio oko nedavno otkrivenog sigurn
Dead kaže...
Zechina kaže...

Ma baš to. Kad pročitam ovakvo bs pr priopćenje, ne bi više nikad kupio Apple proizvod (makar nismo niprije).

 Misliš li da ih brine ta tvoja odluka?

 načelno, bojkot epla je moralna odluka, koja nema veze s materijalnim mogućnostima (iako su im kompovi ok, uglavnom). debeloj guski se vrat ne maže. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple se oglasio oko nedavno otkrivenog sigurn
Dead kaže...
Zechina kaže...

Ma baš to. Kad pročitam ovakvo bs pr priopćenje, ne bi više nikad kupio Apple proizvod (makar nismo niprije).

 Misliš li da ih brine ta tvoja odluka?

 

Da ih ne brine, ne bi se ni trudili pisati priglupo priopćenje. I ne, nije riječ o meni već o dužem trendu pada udjela na tržištu.

 

Očito da sad računaju samo na vjerne morone - ne znam tko bi drugi popušio:

1) Google je otkrio propust "ali mi već otprije radimo na tome, ali baš sad smo zakrpali"

(propust je bio aktivan 2,5 godine!)

2) Google veli "propust bio korišten za masovno špijuniranje i neovlašteni nadzor korisnika" ali neee samo su "fuj zločersti Kinezi to koristlli samo za špijanje Uygura

(... jer je npr ekipi koja se domišlja kako jailbreakati iOS sigurno promakla ta rupa tričavih 2,5 godine... a oni još nisu maligni!)

jbt (prethodni članak):

"Stručnjaci kažu kako je ovaj napad bio široko korišten kroz razdoblje od 30 mjeseci protiv više tisuća korisnika tjedno" ... TJEDNO!

Izgleda da, po Appleu, ti jadni Uyguri u logorima samo ajfone koriste, Kinezi im nedaju ništa drugo, fakat su okrutni... 

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice