Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta

poruka: 8
|
čitano: 4.382
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta".
6 godina
protjeran
offline
Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta

Apple i igre 😂😂

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta

Vlastiti CPU, vlastiti grafički procesor. Apple doslovno želi vlastiti ekosustav na planeti Zemlji.

 
1 0 hvala 0
8 godina
online
Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta

Još samo da kupe TSMC pa da im i foundry bude vlastiti, i naravno najbolji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta

Dalifuka?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kv
EricCartman kaže...

Još samo da kupe TSMC pa da im i foundry bude vlastiti, i naravno najbolji...

 Oče da, ali ne prije nego Dinamo uzme ligu prvaka tri puta zaredom.

 

Kaj se tiče Pametnjakovič mob tržišta, tu če uskoro Samsung sjest na tron sa najboljom grafom Powered by AMD.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/samsung-licencira-amd-radeon-gpu-tehnologiju/268793.aspx

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kv
Malto kaže...

Vlastiti CPU, vlastiti grafički procesor. Apple doslovno želi vlastiti ekosustav na planeti Zemlji.

 

Sve je počelo Jobsovim citiranjem Alana Kaya: "People who are really serious about software should make their own hardware". Apple je od onda napravio povelik pomak, a nedavno lansiranje vlastitog desktop CPU-a je jedan od njih, dok je GPU sljedeći korak. Neovisno o tome da li si dio Appleovog ekosustava ovo će imati popriličan utjecaj na razvoj hadvera općenito, najveći u duže vremena. Živo me zanima što nam donosi budućnost

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kv
rambox kaže...
* * *

Kaj se tiče Pametnjakovič mob tržišta, tu če uskoro Samsung sjest na tron sa najboljom grafom Powered by AMD.

 * * *

 

 

 

Veliš uskoro... ono uskoro... hehhehehhehehhehe.
Ooooooj kud se ovoliko bologneza najede pa kad mi stomak ne explodira.

Kraaaaljuuu!  

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 18:13 (Envy).
13 godina
odjavljen
offline
Appleovi vlastiti GPU čipovi stižu u drugom kvarta

Što se tiče igara, treba uzeti u obzir da će i prelaskom na Silicon Mac računala nativno podržavati iOS aplikacije, uključujući i igre.

 

Ako je vjerovati leakovima, uštede koje uslijede prelaskom na Silicon proslijediti će se na krajnje korisnike odnosno kupce, a vidimo i da Apple itekako razumije potrebu za konkurentnijim cijenama izlaskom iPhone SE 2020, koliko god on bio underwhelming. 

 

Kao dugogodišnji korisnik Mac računala, radujem se prelasku i mislim da će to napokon biti onaj push koji mi treba za kupnju (naj)novijeg Mac računala. 

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice