Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C

poruka: 11
|
čitano: 4.975
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C".
16 godina
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C

Tko bi rekao, sada znaci brckanje u moru na Sibir, a skijanje u Dubai.

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C
Najtoplije ikada, nikad zabiljezeno u povijesti i onda 88me je bilo 37C.
 
11 2 hvala 0
15 godina
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C

nek oni prvo u sahari izmjere -20 (po danu) pa ćemo dalje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C
priznajem znanstvene istine...ali zemlja je stara 4,5 milijardi godina a ne zadnjih 130 godina

bez "ekoloških" katastrofa evolucija nije moguća ili zapne pred zid

bez "katastrofalne" promjene sastava atmosfere život na kopnu nebi bio moguć..a upravo život u moru je to napravio

kao što okoliš utječe na život...isto taj život svojim postojanjem utječe na promjenu okoliša
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C

Na kojem modelu Arktika, na E34  i koji proc  !??

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C

Priroda nema volju i svejedno joj je je li Zemlja gola stijena ili zelena oaza. Stoga katastrofe postoje samo iz ljudske perspektive. Čak je i životinjama svejedno postoje li ili ne, a kamoli biljkama ili algama.

 

Ljudi će imati problema sa sušama, kišama, poplavama, promjenom biološke raznolikosti. Suša u Sahari je normalna stvar, u Evropi izaziva glad. Ekstremne kiše u Maleziji su normalna stvar, u Evropi izazivaju odrone i bujice. Svaka regija se na neki način prilagodila svojoj klimi, a sada se to mijenja i kvari nam navike i komociju. A zbog komocije smo i došli do tolikog utjecaja na prirodu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C
psiho84 kaže...
Najtoplije ikada, nikad zabiljezeno u povijesti i onda 88me je bilo 37C.

Ni "znanstvenici" ni "novinari" nikad ne dopuštaju činjenicama da stanu na put njihovim osjećajima.

4 godine
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C

A taman se spremio za put na Arktik da malo ohladim od ove vručine i uštedim na struji, kad ono....

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2020 15:41 (NoDe31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C
Zemlja se mijenja,pa kaj?
Prije kakvih 11 tisuča godina je završilo zadnje ledeno doba.Zašto je završilo?zašto je počelo?
Zemlja ima svoje cikluse,a na nama je da se prilagodimo.
A na vladajučima je da dobre zarade na "globalnom zatopljenju".
:)
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Na Arktiku zabilježeno rekordnih 38°C
Rusima to uopće ne smeta...jerbo njima je bitno ono što se nalazi ispod leda...ukanjanjem leda i za rad koliko toliko normalne temperature budu olakšale rudarenje onog ispod

u svoj toj priči oko "zelene politike" Europljani budu popušili...hebe se ruse...kineze...američane za to

Ako je Amazona pluća planeta...zašto Brazil nije pod okupacijom NATO-a... pluća planete nemaju cijenu....stotine milijardi se utuklo na rat s talibanima...čak je i Kolinda rekla da se danas Hrvatska brani u Afganistanu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice