ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s Ryzen

poruka: 6
|
čitano: 2.175
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s Ryzen".
16 godina
odjavljen
offline
ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s Ryzen

Dvije mrezne, to je jako dobro. Ali ne pise cijena nigdje na njihovim stranicama...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s Ryzen

Bas sam zbog toga jucer gledao - NIC-ovi su RTL8111G, al podrzavaju nativno VLAN tagiranje,

tako da nisu fulali. Radije bih Intel NIC-ove, ali i ovi bi morali posluziti kako spada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s R
Asrock ubija s tim ultra mini PC!
Steta, nije bas popraceno tu kod nas, ali imaju vrhunsku stvar gdje stane punokrvni desktop CPU - ta stvar se zove deskmini.
Ima za vise modela intela, i A300 model za AMD. Velicine svega 15etak cm ako se dobro sjecam. A cijena je isto tako postena.
14 godina
offline
Re: ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s R
Nema ga još nigdje za kupit, tek za cca 3tjedna. Zato još ni cijena nije objavljena/definirana. U jednom shopu sam vidio da se može naručit. Cijena bez diska, RAM-a i OS-a je tamo $499.99
15 godina
offline
ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s Ryzen

Gledam po njihovim stranicama ima zanimljivih modela, ali čini mi se da se kod nas ništa ne može kupiti.

Otkuda nabaviti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ASRock 4X4 BOX-R1000, industrijski mini PC s R
az6rab6 kaže...

Gledam po njihovim stranicama ima zanimljivih modela, ali čini mi se da se kod nas ništa ne može kupiti.

Otkuda nabaviti?

 Uzi shop ili ipon (čini mi se nešto tipa ED).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice