Assassin's Creed Valhalla - planovi nakon izlaska

poruka: 2
|
čitano: 1.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Assassin's Creed Valhalla - planovi nakon izlaska".
9 godina
online
Assassin's Creed Valhalla - planovi nakon izlaska

nije loše za znati da se igra sa season passom može igrati i preko uplaya+ od samog početka, 10.11., Uplay+ košta 15 eura mjesec dana. Nije loše za znati onima koji bi je igrali ali ne bi baš davali 60 ili više eura. To vrijedi samo za PC.

Sve smo to obradili u temi igre ovdje na forumu, ali ako netko nije čitao da ima i ovdje

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Valhalla - planovi nakon izla

Da ovo je stvarno dosta dobra stvar ali ipak treba pripaziti. Ja sam tako probao odigrati AC Odyssey sa DLCovima ali igra je tako masivna da mi je trebalo više od mjesec dana za odigrati čak i osnovnu igru bez DLCova, tako da sam sve skupa taman uspio završiti za nekih 50ak dana što znači da sam platio sve skupa 30 eura. Ni to nije loša cijena ali eto samo upozorenje da su ove nove AC igre stvarno masivne i ako nemate dosta slobodnog vremena (i volje za igranjem) moguće je da će vam mjesec dana biti malo za odigrati cijelu igru.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice