Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

poruka: 48
|
čitano: 8.689
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole".
14 godina
odjavljen
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
lav1000 kaže...
Jakovp kaže...

Mene samo zanima kako bi onda s ovim coolerom radila 2080 ti koja brat bratu dosta watta povuče:

 

https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/TURBO-RTX2080TI-11G/

 A kako, nikako... vjerovatno dodje do 90ak°C throttla na 1500mhz i tako vrti... vidio sam clip doduse ne s ovima nego sa zotac mini 1080ti gdje se dogadja ovo thottlanje na 1500mhz, vrlo vjerovatno i ovdje nesto slicno se dogodi

 Imam tu karticu i ne radi ni blizu kako opisuješ, radi normalno. Na stocku nije bučna, a kad ju OC se čuje jbg.  Bio sam objavio rezultate par benchmarka u pascal temi kad sam ju uzeo.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
protjeran
offline
Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Ja sam ovo gledao, tip igra OW a kartica na laganih 93°C

Osobnog iskustva nisam imao sa tom 1080ti mini, imao sam sa zotac mini 1070, sa 100% fanovima  na 3500rpm na stolu, ne u kucistu u 3 minute koliko traje superposition dotakla 70°C...tako da mi je malo nemoguce da 1080ti u kucistu bude tiha na ajmo reci normalnim temp ispod recimo ispod 80

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
ansha kaže...

Kaze tip sta ju ima:

 

"Adjust the fan curves and power limit. My Turbo hits 1850-2000 boost clock and I have a fan curve in GPUTweak2 that keeps it relatively quiet and at around 71-73c. Will screenshot settings when I am home."

 Di lik zivi, u sibiru??

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
protjeran
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
metallic kaže...
ansha kaže...

Kaze tip sta ju ima:

 

"Adjust the fan curves and power limit. My Turbo hits 1850-2000 boost clock and I have a fan curve in GPUTweak2 that keeps it relatively quiet and at around 71-73c. Will screenshot settings when I am home."

 Di lik zivi, u sibiru??

 Da, taj je ili u Sibiru ili u Lucijevoj jazbini  

Nisam gledao nijednu recenziju tih turbinskih 2080ti ali foudersice 1080ti su redovno 83-84°C tako da takva izvedba 2080ti nema sanse biti low 70°C bez 3500-4000 rpm 

11 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Jazbina, najs!!!

 

E ko zna di nam je spomenuti forumaš, jel voza nove RTX ili se uravnotežio?

 

Jedno vrime dičio se najbolje optimiziranim PC na bugu!

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
protjeran
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
metallic kaže...

Jazbina, najs!!!

 

E ko zna di nam je spomenuti forumaš, jel voza nove RTX ili se uravnotežio?

 

Jedno vrime dičio se najbolje optimiziranim PC na bugu!

 Udario je temelje 1440p gaminga u HR pa se sad povukao u zasluzenu mirovinu 

11 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Scena je bila baš turbulentna, sican se da se gledao svaki spojeni power konektor, a tako i nijansa LED-ice u kučištu.

 

Evo i nas lagano na 1440p gamingu, a di je tek 5K?

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
protjeran
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
metallic kaže...

Scena je bila baš turbulentna, sican se da se gledao svaki spojeni power konektor, a tako i nijansa LED-ice u kučištu.

 

Evo i nas lagano na 1440p gamingu, a di je tek 5K?

A jebiga, ako cemo stalno dizat rezoluciju onda kvaliteta grafike ne moze napredovat...

11 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Istina, ali isto tako i ako dižemo refresh rate...

 

Ali kao SP gamer, rađe bi 4k ili 5k 60fps nego išta, bar zasada.

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
protjeran
offline
Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Ansha nikad nebi postao virtualka guru da nije bilo Lucija i du mu nije otkrio tajne kako optimizirati sistem sa CC cleanerom  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
lav1000 kaže...

Ansha nikad nebi postao virtualka guru da nije bilo Lucija i du mu nije otkrio tajne kako optimizirati sistem sa CC cleanerom  

Normalno, CC cleaner cuda radi, nakon sta ga odvrtim Lari kosa bude vidno sjajnija a frizura postojanija.

U Forzi mi takodjer svi auti malo bolje hendlaju...

 

Malo offtopic, Forza Horizon 4 me jako ugodno iznenadila, iza RBR-a mi je najdraza voznja ikad, nema veze sa simulacijom ali je ultrazabavan sandbox sa hrpom sadrzaja. Grafika je bomba i super se vrti... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 8:48 (ansha).
12 godina
offline
Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Imam ja Asus Turbo GTX 1080, vidim cooler se nije promijenio... Znači Accelero IV Extreme na nju i vozi na ~55C. 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
Luka123 kaže...

Imam ja Asus Turbo GTX 1080, vidim cooler se nije promijenio... Znači Accelero IV Extreme na nju i vozi na ~55C. 

 

Ja se cak premisljam staviti ga na svoju phoenixicu (iako ju tvornicki hladnjak hladi super) ali dodiruje mi noctuu kad namontiram i to me bas zivcira

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
Friday kaže...
Luka123 kaže...

Imam ja Asus Turbo GTX 1080, vidim cooler se nije promijenio... Znači Accelero IV Extreme na nju i vozi na ~55C. 

 

Ja se cak premisljam staviti ga na svoju phoenixicu (iako ju tvornicki hladnjak hladi super) ali dodiruje mi noctuu kad namontiram i to me bas zivcira

 Opet nesto dodiruje NOCTUU?! 

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
metallic kaže...

 Opet nesto dodiruje NOCTUU?! 

 

Da

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole

Ah ne, mislio sam da si to sanirao.

 

Čuvaj se nervoze.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
Friday kaže...
Luka123 kaže...

Imam ja Asus Turbo GTX 1080, vidim cooler se nije promijenio... Znači Accelero IV Extreme na nju i vozi na ~55C. 

 

Ja se cak premisljam staviti ga na svoju phoenixicu (iako ju tvornicki hladnjak hladi super) ali dodiruje mi noctuu kad namontiram i to me bas zivcira

 Imao sam Noctuu ali 14-icu, u Zalman 3+ jedva je stao prodao sam ga nakon neznam koliko. Jer za izvaditi, staviti memoriju vadit cooler... Doslovno mi smetao i za fanove uključiti, nisam bio stavio od njega za fan control bio... Uštekao u krivi slot, strašno, prsti u krvi...

Stavi običanu watercooling, soluciju npr. ovu što ja imam pod moj PC spasit ćeš se. Priznajem je glasnije ali ne toliko da mi smeta ionako slušalice nosim uvijek, a temp su više manje iste.

everyday i'm shuffling...
7 godina
protjeran
offline
Re: Asus Turbo RTX 2070 - Hlađenje stare škole
Friday kaže...
Luka123 kaže...

Imam ja Asus Turbo GTX 1080, vidim cooler se nije promijenio... Znači Accelero IV Extreme na nju i vozi na ~55C. 

 

Ja se cak premisljam staviti ga na svoju phoenixicu (iako ju tvornicki hladnjak hladi super) ali dodiruje mi noctuu kad namontiram i to me bas zivcira

 to je nedopustivo, ne znam što se čeka, pila i turpija u ruke i na posao 

 

kad su već pila i turpija pri ruci, šteta ne uzet neki 9900k i na njemu isto odraditi posao 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice