Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

poruka: 16
|
čitano: 5.698
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj".
15 godina
offline
Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

Vec dvije generacije XPS nema kameru dolje nego na vrhu, FHD xps je tezak 1.16kg.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

11 somova a nema eternet, veliki enter i numeričku dugmetaru?  stvarno, kome je bitna težina (lakoća?) računala i zbog čega? mogli su sve izbaciti (ko epl) pa bi imalo 10 deka, ako i toliko. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

Na mom ASUS ZenBook Flip 13 UX362FA touchpad jedva upotrebljiv, i uz nove drajvere.

 

Možda ipak rađe ić na lenovo yogu ako se daju te pare. Ili HP.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

Po čemu bi mogao biti najlakši kada acer ima 15" model sa 1.00 kg.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

Za tu cijenu radje bih isao na Macbook pro 13 bez obzira sto bas i ne volim macOS.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši, naj

Po specifikacijama na papiru ne izgleda loše, ali ispod MacBook Pro, pa čak i Dell XPS koji su tu negdje po cijeni

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
Bono kaže...

Vec dvije generacije XPS nema kameru dolje nego na vrhu, FHD xps je tezak 1.16kg.

 Koliko znam XPS 13 ima kameru na vrhu od 2019-te.

Democracy is not for the people
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2019 19:01 (JudgeDredd).
16 godina
moderator
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
Ajar kaže...

11 somova a nema eternet, veliki enter i numeričku dugmetaru?  stvarno, kome je bitna težina (lakoća?) računala i zbog čega? mogli su sve izbaciti (ko epl) pa bi imalo 10 deka, ako i toliko. 

 Veliki enter je stvar preference, meni je recimo svejedno da li je velik ili razlomljen. Ethernet na takvim tankim laptopima nema nitko. Ako želiš tanko, nema RJ-45 osim preko adaptera. Numerički dio tipkovnice na modernom 14-inčnom laptopu (s tankim rubovima ekrana)? Nisam to nikad vidio još do sad. 

Ukratko, mislim da za tebe jednostavno nisu ovakvi laptopi nego gledaj 15-ice. 

16 godina
moderator
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
Jakovp kaže...

Po čemu bi mogao biti najlakši kada acer ima 15" model sa 1.00 kg.

 Gdje je napisano da je najlakši u obliku izjavne rečenice?

16 godina
moderator
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
southy kaže...

Po specifikacijama na papiru ne izgleda loše, ali ispod MacBook Pro, pa čak i Dell XPS koji su tu negdje po cijeni

Koliko ja vidim cijene su 3 do 4 tisuće kuna više. Gdje ima XPS 13 i MacBook Pro nove generacije po 11.000 kuna?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,

Sorry, moja greška, gledao sam američke cijene jer već davno nisam kod nas kupovao ništa takvo. Već sam zaboravio kako je tečaj dolara nepovoljan, 1$ = 10 kn 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
Ima etherneta na tankim laptopima. Onaj sto se izvuce i rasklopi.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
Ajar kaže...

 stvarno, kome je bitna težina (lakoća?) računala i zbog čega? mogli su sve izbaciti (ko epl) pa bi imalo 10 deka, ako i toliko. 

Meni je bitna.  Spasio sam se otkad sam nabavio 14" laptop težak malo preko 1kg. Čudo koliko je taj laptop mobilan, do sada mi je uvijek bila tlaka nositi ciglu od laptopa, a da ne govorim da klasičnom laptopu baterija traje 3-4h top. Laptop težine 1.2kg + baterija 7-8h + fHD IPs screen + SSD = laptop po mojoj mjeri. Ethernet mi ne treba imam WiFi, ima veliki enter, numeričku nema, ali nije problem. Poanta laptopa je nositi ga sa sobom, ja ovaj odnesem i na plažu, a tamo mi ne treba Ethernet priključak. Druga stvar je što hrpa ljudi kupi laptop da bi ga držali na radnom stolu i jednom mjesečno prebacili do stana. 

16 godina
moderator
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
dva_ujutro kaže...
Ima etherneta na tankim laptopima. Onaj sto se izvuce i rasklopi.

 Vrlo rijetko i takva su se rješenja u praksi pokazala kao vrlo lomljiva. Mislim da Fujitsu ima te sklopive konektore. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
Denis kaže...
dva_ujutro kaže...
Ima etherneta na tankim laptopima. Onaj sto se izvuce i rasklopi.

 Vrlo rijetko i takva su se rješenja u praksi pokazala kao vrlo lomljiva. Mislim da Fujitsu ima te sklopive konektore. 

 Imao sam to na jednom od laptopa, mislim da je bio Lenovo, ali nisam 100% siguran. U svakom slučaju to se tada smatralo tankim laptopom, danas su debljine od 5mm do 15mm tako da ne znam bi li to bilo funkcionalno.

15 godina
offline
Re: Asus ZenBook 14 UX433FN-A5021R - Lagan, lakši,
JudgeDredd kaže...
Bono kaže...

Vec dvije generacije XPS nema kameru dolje nego na vrhu, FHD xps je tezak 1.16kg.

 Koliko znam XPS 13 ima kameru na vrhu od 2019-te.

 Dell XPS 9380 i 9390 imaju kameru na vrhu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice