Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Klijanj

poruka: 8
|
čitano: 2.658
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Klijanj".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Klijanj

171 - kao osvjedočena alergičara, mene kihanje budi iz sna. eh, sad, jesam li počeo još spavajući ili se sretno poklopilo ... mislim, glupo je da spavajući možeš i hrkati i prditi i kašljati i proizvoditi kojekakve zvukove, čak i blebetati nebuloze, a kihnuti ne možeš. gdje je zapelo u evoluciji? 

 

172 - ja nisam različit. 

 

 

173 - znači, samo prva ljubav zaborava nema, a hidraulika s time nema veze. hm ... 

 

174 - peggy bundy alu, dok je bila u agregatnom stanju: donesi mi sladoled od školjaka sa senfom. 

 

175 - kak je sa sjemenkama thc-a (industrijska biljka, 2 vodoravno, 7 slova, šesto je "lj") ili da probam u uho/grlo/nos pa javim ishod? (mislim, malo bu nezgodno hodati uokolo s tri metra biljke koja viri iz uha ali dobro) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 14:02 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Klijanj

175 mogu potvrditi, jedna prijateljica je dok je bila mala gurnula si grah u nos, i nakon par dana završila u bolnici kad je ušao u sinusni kanal.

Al smo se smijali kad se vratila iz bolnice...

Doduše, tad smo pušili slamu i jeli one čudne bobice kaj su rasle na sve strane, tak da može bit da smo se i zbog toga cerekali 

 

 

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Kli
Jesam ja to dobro pročitao 35 milijardi TB...pitam ozbiljno
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 17:27 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Kli
HCMAA kaže...
Jesam ja to dobro pročitao 35 milijardi TB...pitam ozbiljno

 Jesi. Ozbiljno.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Kli
HCMAA kaže...
Jesam ja to dobro pročitao 35 milijardi TB...pitam ozbiljno

 to ti je marketinški štos. stvaran kapacitet je uvijek manji (približno 7%). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Kli
A to što nedostaje (tih 7%) baš nekako spada u onaj dio oko (u, za i oko) mozga ;)
Pis on ju, tu :P
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Klijanj

7% je 1024na3 podijeljeno s 1000na3 daje 1.073741...

 

znači bajt - kilobajt - megabajt - gigabajt (u njima najčešće izražavamo diskove)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#35) - Kli

Kako si došao do tog broja?

 

Genom je cca. 3 milijarde baza - uz dva bita po bazi trebamo cca. 750 MB za jedan lanac. Je li to onda množeno s brojem stanica u tijelu? I dalje bi bilo manje od terabajta. Jesu li uračunati bakterijski genomi ili epigenetska informacija? Ukratko, možeš li linkati izvore/citate za izračun? :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice