Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od čega

poruka: 40
|
čitano: 6.733
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od čega".
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od

Gospodine Anđelu iz Osijeka,jeste li Vi odvjetnik dotičnoga? Zna se on sam braniti.

Vi tvrdite: "moj prijatelj Ajar je jedan od normalnijih homo sapiensa na ovome forumu".Meni  ipak nije  normalno da posprdno etiketira ljude

i vrijeđa.Meni nije normalno što  prati tko mu daje minuse,a tko pluseve.  Riječ je o narcisoidnosti.. I taštini. A  Vi ga branite ?Prijateljstvo može biti slijepo.

 Ovo  je ozbiljan računalni portal. Nije portal za svađu. Pozdrav.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od
bačela kaže...

Gospodine Anđelu iz Osijeka,jeste li Vi odvjetnik dotičnoga? Zna se on sam braniti.

Vi tvrdite: "moj prijatelj Ajar je jedan od normalnijih homo sapiensa na ovome forumu".Meni  ipak nije  normalno da posprdno etiketira ljude

i vrijeđa.Meni nije normalno što  prati tko mu daje minuse,a tko pluseve.  Riječ je o narcisoidnosti.. I taštini. A  Vi ga branite ?Prijateljstvo može biti slijepo.

 Ovo  je ozbiljan računalni portal. Nije portal za svađu. Pozdrav.

 

nema se čovjek od bilo čega braniti jer niste napisali ništa konstruktivno što bi izazvalo nekakvu uobičajenu rekaciju.

vi ste procijenili da se radi o narcisoidnosti ?!

na temelju čega ?

 

koja je razlika između narcizma ili narisoidnosti ?

baratati pojmovima nije poželjno ako niste stručni u tome.

dijagnostika psih. poremećaja je komplicirana stvar i ne smije se nekoga okarakterizirati istom bez znanja, i bar višemjesečnog proučavanja, koje nije vaša domena.

 

a ti minusi, plusevi su budalaština na koje nitko emocionalno zreo ne obraća pažnju.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od
Anđeo bez falinge kaže...

 

nema se čovjek od bilo čega braniti jer niste napisali ništa konstruktivno što bi izazvalo nekakvu uobičajenu rekaciju.

vi ste procijenili da se radi o narcisoidnosti ?!

na temelju čega ?

 

koja je razlika između narcizma ili narisoidnosti ?

baratati pojmovima nije poželjno ako niste stručni u tome.

dijagnostika psih. poremećaja je komplicirana stvar i ne smije se nekoga okarakterizirati istom bez znanja, i bar višemjesečnog proučavanja, koje nije vaša domena.

 

a ti minusi, plusevi su budalaština na koje nitko emocionalno zreo ne obraća pažnju.

 pa ... da. tako sam to i percipiso: nemam se od čega braniti. razumljivo je biti defanzivan ako te napadaju i paranoičan ako te prate. nerazumljivo je biti agresivan bez povoda.  to što čovek, drug i starešina primijeti kako se periodično pojavljuju "minusi" istih osoba je odraz frustracije deprivacijom. naime, ako se ne slažeš s mojim gluparijama, napiši zašto. kritiziraj, pouči, ispravi odn. kao što si i napisao "budi konstruktivan". sažeto: ako se slažeš sa mnom, to je tvoj problem. ako ne, onda je moj. ako pratim nekoga tko mene prati, to je narapoja paranoje? mnijem da si svi prate "stavove ocjenjivačkih komisija" ali ne radi taštine, već zbog sreće uklapanja (I was wrong before, many times: ukratko, preglup sam da bih bio pametan). tko ne prati, boli ga dupe. 

 

nota bene, bio sam poslije ratne staze bljedolikih u shrinkice na procjeni eventualnih "posljedica". prvo me svašta pitala (onak, frojdovski, oko stare i to) pa me poslala psihologu na testiranje (ta me unezvjereno promatrala jer sam riješio sve i "baš kako valja" - 100%-tni rezultat - u nekih dvadesetak minuta) i vratila natrag zaključivši da sam "lud k'o puška" jer mi je sve u konačnici apsurdno i besmisleno. poslije toga sam ja slušao o njezinim poslovnim i privatnim problemima (pokazujući natruhe empatije, više kurtoazno) i za kraj me otpremila u suton bez recepta i s napomenom kako nemam opravdanje za ikakve beneficije od države (jedino možda zbog oštećenja pluća zbog nepreležane upale no to nije njezin resor). napomenuo sam kako ih nisam niti tražio pa je ponovo zaključila prijašnjom lirskom usporedbom. prema njoj, lud je onaj tko može a neće (u širokom rasponu od "ne da mi se" do "uinat"). 

 

doc Berecki ovdje iznosi bisere ("strana tijela - zrnca pijeska ovita sedefom radi zaštite mekanog dijela školjke"). ovo što sam iznad napisao više vuče na "medicinsku plastičnu vrećicu". 

 

 

e, da: a propos pavlovljevih pasa - jedan mačak je pratio pokus i zapisao kako psiholog ima ocd (stalno lupa po zvoncu) a pas probavne smetnje (jer stalno dolazi po zalogaj). 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 14:47 (Ajar).
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od čega

eh, zajeb...

nisi smio Raven ili Beta test za 20 min ispuniti 100%,, ev 35% i dobiješ s popustom IQ 85

 

tvoja pogreška, manjak pijančevanja po birtijama i dobre komunikacije.

 

moraš namjerno fulati da se ne primjeti matrica i pred mirovinom si... onda te šaljemo na dnevni (30 dne) psihijatrijski boravak, i to je to. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od

Gospodine Anđelu,opet Vi !? Rezolutni ste u obrani lika i djela Dotičnika. Bez obzira jeste li  Vi alias dotičnog /lako moguće/

ili ste samo njegov sljedbenik ,potpuno ste u krivu.Napisali ste " dijagnostika psih. poremećaja je komplicirana stvar i ne smije se nekoga

okarakterizirati istom bez znanja, i bar višemjesečnog proučavanja".

A kako je onda  Vaš idol mene okarakterizirao,pače izrijekom tvrdio, "psihopatom" na temelju dva ili  tri komentara?..

Ovim zaključujem prepisku. Nemojte mi smetati.Pozdrav.

 

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od
Anđeo bez falinge kaže...

eh, zajeb...

nisi smio Raven ili Beta test za 20 min ispuniti 100%,, ev 35% i dobiješ s popustom IQ 85

 

tvoja pogreška, manjak pijančevanja po birtijama i dobre komunikacije.

 

moraš namjerno fulati da se ne primjeti matrica i pred mirovinom si... onda te šaljemo na dnevni (30 dne) psihijatrijski boravak, i to je to. 

 dovraga i bestraga! 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2019 15:43 (Ajar).
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od
bačela kaže...

 

A kako je onda  Vaš idol mene okarakterizirao,pače izrijekom tvrdio, "psihopatom" na temelju dva ili  tri komentara?..

 

 

 sofizam... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od
bačela kaže...

 Ovo  je ozbiljan računalni portal

 

 

 

Freak Show Inc.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od
Friday kaže...
bačela kaže...

 Ovo  je ozbiljan računalni portal

 

 

 

 Petko,a što bi mi ova snaša iz Garešnice trebala priopćiti?

14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#37) - Od čega

mnijem, nešto poput:

 

daaa faq ?!?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice