Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što nam

poruka: 39
|
čitano: 8.564
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što nam".
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
Visak kaže...
Je li rep s kojim se neki ljudi rode evolucijski otpad?

mozes sa sigurnoscu tvrditi da za 200 godina nece otkriti da bi bez tog npr. repa npr. mozak zakrzljao (lupam).. ili da nesto trece ne utjece na nesto cetvrto? kao slijepo crijevo, kao zemlja je ravna ploca, kao hrpa stvari u koje su ljudi bili uvjereni jer apsolutnog pojma o pojmu nisu imali.. kao sto nemamo ni danas pojma o pojmu, totalna apsolutna nula je trenutno nase znanje.. za 200-300 godina ce nas sprdat kao sto sprdamo ove od prije toliko godina... sto je sasvim normalna pojava, ali eto imamo danas pametnije ljude od onih sto ce biti u buducnosti

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
digitall kaže...

mozes sa sigurnoscu tvrditi da za 200 godina nece otkriti da bi bez tog npr. repa npr. mozak zakrzljao (lupam)..

 99.9999% ljudi nema taj rep, što znači da je nebitan za normalan ljudski život, dapače nije uopće karakterističan za ljudsku vrstu.

digitall kaže...

 (lupam)..

 U potpunosti se slažem.

 

Zapravo pokušavaš isfurati nekakav defetizam da zato što su ljudi kroz povijest griješili nikakvo današnje znanje nije relevantno, jer je moguće da jednog dana bude osporeno. Što je glupost, ali za neznalice vrlo privlačna glupost, jer ih stavlja u istu ravan s onima koji nešto znaju.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
Visak kaže...
digitall kaže...

 (lupam)..

 U potpunosti se slažem.

 

 da, nakon nekog vremena sam shvatio da tebi treba nacrtati kada karikiram.. lol

 

Visak kaže...

 

Zapravo pokušavaš isfurati nekakav defetizam da zato što su ljudi kroz povijest griješili nikakvo današnje znanje nije relevantno, jer je moguće da jednog dana bude osporeno. Što je glupost, ali za neznalice vrlo privlačna glupost, jer ih stavlja u istu ravan s onima koji nešto znaju.

ne, nego danas napokon imamo znanje da sve sto znamo mozda ne znamo. dosli smo do tog stadija napokon, i glupo je govoriti da je nesto tako, iako nismo 100% sigurni nego pretpostavljamo jer nemamo dovoljno dokaza.. ili nam trenutni dokazi pokazuju tako...

 

ali ce i dalje biti ljudi koji ce govoriti; everything that can be invented has been invented

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2019 23:00 (digitall).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
digitall kaže...

ne, nego danas napokon imamo znanje da sve sto znamo mozda ne znamo. dosli smo do tog stadija napokon, i glupo je govoriti da je nesto tako, iako nismo 100% sigurni nego pretpostavljamo jer nemamo dovoljno dokaza.. ili nam trenutni dokazi pokazuju tako...

 

 Gore sam ti objasnio zašto je po pitanju repa tako, ali ti si upravo taj dio ignorirao, a na sve drugo odgovorio. To govori koliko su ti dokazi bitni u životu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što nam

al si se tog repa uhvatio.. manjak argumenata

zijev.. dosadno..

 

idem evoluirati u biljku aj bok

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
DuxCro kaže...
Doc Berecki kaže...
...ni žena.

 Imam 37 godina i stalno mi dosađuju pitanjima zašto se ne ženim. Kažem da sam radije odabrao spokoj.

 Reci im da nisi ti kriv što ti je punica nerotkinja.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
digitall kaže...

al si se tog repa uhvatio.. manjak argumenata

zijev.. dosadno..

 

idem evoluirati u biljku aj bok

 Zašto su glupi ljudi glupi? Zato što nisu spremni učiti, jer svi se rodimo glupi, samo neki takvi i ostanu. Tko suočen s boljim argumentima od svojih ostane pri svojima nikada neće napredovati. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
Visak kaže...
digitall kaže...

al si se tog repa uhvatio.. manjak argumenata

zijev.. dosadno..

 

idem evoluirati u biljku aj bok

 Zašto su glupi ljudi glupi? Zato što nisu spremni učiti, jer svi se rodimo glupi, samo neki takvi i ostanu. Tko suočen s boljim argumentima od svojih ostane pri svojima nikada neće napredovati. 

savršeno si se opisao.

 

Zašto su glupi ljudi glupi? Zato što nisu spremni učiti, jer svi se rodimo glupi, samo neki takvi i ostanu

 

kakva provala, svi su jednako inteligentni, osim ovih koji nisu, oni nisu dovoljno ucili.. lol sta je ovo vrtic? 

btw 143

 

a za slijepo crijevo i sl. argumente koji savrseno dokazuju ono sto cijelo vrijeme govorim nemas komentar.. kako lose...očekivao sam više od tebe, potpuno si me razočarao, a tolko sj ufuran u to da ti cijeli svijet nije ravan.. steta

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 14:41 (digitall).
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#42) - Što
Visak:

Činjenica da funkcioniramo bez repa i da nam ne treba u svakodnevnom životu ništa ne dokazuje. Tako možemo i bez jednog bubrega. Jednostavno ne znamo cijeli proces razvoja embrija, funkciju svake molekule (čak ni ne znamo sve molekule u našem tijelu pobrojati). Čemu onda tvrditi da je nešto nešto? Jedno vrijeme su tvrdili da je margarin bolji od masti pa se ispostavilo da tijelo ne zna razgraditi trans vezu, banalna stvar. Sigurna opklada je da nam je znanje tanko i da ništa ne treba stavljati u tvrde kategorije
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice