Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

poruka: 25
|
čitano: 5.361
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu
Što se tiče sjemeniki konoplje (kanabisa) izvrsne su za jelo! Može se naime kupiti konopljino brašno, a od njega ispeći pogača. Dakle: 6 žlica kukuruznog brašna, 2 žlice konopljina brašna, sol i voda (toliko da se može izliti iz posude). Smjesa se izlije na nauljeni pleh, a zatim peče pola sata na 200 oC. Kada izvadi iz pečnice, pleh se pokrije da se pogača ne sasuši. Umjesto čistog kukuruznog brašna možete staviti smjesu 1:1 kukuruznog i ječmenog brašna mjevenog od punog zrna. Pogača je bogata vlaknima, esencijalnim masnim kiselinama, flavonoidima (iz kukuruznog brašna), vitaminima B skupine (iz ljuske ječmenog brašna), a usto, kako vidimo iz ovog napisa, i esencijalnim aminokiselinama. (Nakon pogače možete se seksati - dvije minute!)
 
18 0 hvala 4
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

Baš.

Još kada mi netko kaže; "ja seksam 4 sata" ?!...molim !!!!!!

Koliko se pametnih stvari može učiniti nakon minutu do dvije kvalitetnoga seksa.. npr. otići s ekipom na pivo, igrati se na kompjuteru, gledati dobru tursku seriju...bah....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
9 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

#254

Zar nije prosjek 5 i pol minuta?
I da ne bi neki mladac ovdje krivo zaključio...taj prosjek (2 ili 5 minuta) ne uključuje predigru koja je ženama izuzetno važna jer podiže razinu uzbuđenja i olakšava postizanje orgazma. 

 

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

Ajd barem u necemu da sam prosjecan...

Freak Show Inc.
 
20 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Kada bih dobio za svaku masnu stanicu....samo jednu lipu....bilo bi mi dovoljno A tek za količinu masti....bio bih iznad Gates po parama:)...dužina je povezan sa onom drugom dužinom....jerbo što je majmun duži...više mu triba vremena za iskašljavanja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Juzerica kaže...

#254

Zar nije prosjek 5 i pol minuta?
I da ne bi neki mladac ovdje krivo zaključio...taj prosjek (2 ili 5 minuta) ne uključuje predigru koja je ženama izuzetno važna jer podiže razinu uzbuđenja i olakšava postizanje orgazma. 

 

 mi mladi smo tu u problemu.

dok se vi nauljite predigrom mi smo već preorgazmirani..

 

dakle, predigra je muškarcima nepotrebna... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

251 - izvrsno. uvijek mogu reći da mi je broj masnih stanica jednak te da se ne zovu masne jer određuju masu. 

 

252 - lako ćemo mi za stabljiku (ako je nitko ne vidi onako visoku), cvat i sjemenke. ajmo malo o lišću koje upija CO2 i proizvodi O2 te zelenom bojom djeluje umirujuće 

 

253 - dragi piko: mene su starci škakljali kuhačom te ponekad dlanom ili remenom. u školi ravnalom po prstima. za vjeronauk se ne sjećam, osim da su kapelana preselili u neku župu u međimurju. ako sam još uvijek škakljiv, jesam li mazohist? 

 

254 - ovo se odnosi na zečeve ili? meni dvije minute nisu dosta ni da se poslije međusobno pristojno upoznamo a nekmoli. samo filmske novosti i reklame ("predigra") odnesu i po pola sata u nepovrat. zauvijek. 

 

255 - to su dobre šanse. bolje nego na lotu ali manje nego u preferansu. odsad uplaćujem samo smijeh. 

 

tri (uvjetno) pedijatrijska:

 

- pedijatar postaješ kad se ne možeš odlučiti bi li postao liječnik ili svećenik. 

 

- pedijatar kaže: spasimo djecu!

- odvjetnik: ma jebeš klince.

- svećenik: imamo li vremena za to?

 

- dođe plavuša pedijatru s klincem koji ima tešku infekciju analno-genitalnog područja.

= koliko često mu mijenjate pelenu?

- jednom tjedno.

= gospođo ... zašto?!

- pa na kutiji piše: do 10 kila.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Anđeo bez falinge kaže...
Juzerica kaže...

#254

Zar nije prosjek 5 i pol minuta?
I da ne bi neki mladac ovdje krivo zaključio...taj prosjek (2 ili 5 minuta) ne uključuje predigru koja je ženama izuzetno važna jer podiže razinu uzbuđenja i olakšava postizanje orgazma. 

 

 mi mladi smo tu u problemu.

dok se vi nauljite predigrom mi smo već preorgazmirani..

 

dakle, predigra je muškarcima nepotrebna... 

 

Ovo što sam napisala je upućeno muškarcima koji se seksaju sa ženama. 

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu
Koliko traje spojni odnos? Dva sata pet minuta i dvije skunde: pet minuta pedigre, dvije sekunde penetracije i dva sata ispričavanja.
 
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Juzerica kaže...
Ovo što sam napisala je upućeno muškarcima koji se seksaju sa ženama. 

 ....ta "vaša" predigra bitnija je  ženama koje se seksaju sa ženama...

pravi odn. alfa mužjak obično nakon dvije minute seksa kaže; "draga, što se žališ ? što se mene tiče ti si izj*****"  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Anđeo bez falinge kaže...
Juzerica kaže...
Ovo što sam napisala je upućeno muškarcima koji se seksaju sa ženama. 

 ....ta "vaša" predigra bitnija je  ženama koje se seksaju sa ženama...

pravi odn. alfa mužjak obično nakon dvije minute seksa kaže; "draga, što se žališ ? što se mene tiče ti si izj*****"  

 Ne, bitna je svim ženama, zbog fizionomije našeg tijela. 

Najbolji muškarac je onaj koji me voli i poštuje, bio on alfa, beta ili omega. A takav nikad ne bi tretirao ženu ni u jednom trenutku, a osobito ne u intimnim trenucima kao nižu vrstu.

Osim toga svaki iskusan, a ujedno i pametan muškarac rado će iskoristiti sve užitke koje će mu kvalitetno napaljena zena priuštiti.

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 8:32 (Juzerica).
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Juzerica kaže...

 Ne, bitna je svim ženama, zbog fizionomije našeg tijela. 

Najbolji muškarac je onaj koji me voli i poštuje, bio on alfa, beta ili omega. A takav nikad ne bi tretirao ženu ni u jednom trenutku, a osobito ne u intimnim trenucima kao nižu vrstu.

Osim toga svaki iskusan, a ujedno i pametan muškarac rado će iskoristiti sve užitke koje će mu kvalitetno napaljena zena priuštiti.

 dobrodošla u klub idealista-utopista. eo, ja sam riba pa sam omega 3 i omega 6. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Juzerica kaže...

 Ne, bitna je svim ženama, zbog fizionomije našeg tijela. 

Najbolji muškarac je onaj koji me voli i poštuje, bio on alfa, beta ili omega. A takav nikad ne bi tretirao ženu ni u jednom trenutku, a osobito ne u intimnim trenucima kao nižu vrstu.

Osim toga svaki iskusan, a ujedno i pametan muškarac rado će iskoristiti sve užitke koje će mu kvalitetno napaljena zena priuštiti.

 zašto je skok od dvije minute ponižavanje žene ?

mi čovjeci se samo opterećujemo usađenim nam emocijama... seks služi razmnožavanju i fertig..koje nježnosti, maženja.... 

muškarac mora biti dominantan jer žena ima potrebu vladati nad muškarcem u svim sferama života..

 

s vama se ne može ravnopravno.. 👸💋

mora se znati tko je gazda u kući, žena ili muškarac. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

@Juzerica...

 

ne brini s nama starijima traje dulje - predigra mislim..

 

dok sam bio mlad još sam se trudio da zadovoljim partnericu, ali sam se opametio i shvatio da sve to ide iz moje kese...

 

zato danas, ako želiš izljeve moje ljubavi, prvo kila janjetine, litra i voda, malo se odmorim nakon klope i onda možemo razmotriti miloklizne sladostrasne krevetske akrobacije...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Anđeo bez falinge kaže...
seks služi razmnožavanju i fertig..koje nježnosti, maženja.... 

Hm...Koliko djece imaš?

 

Edit:Ja sam npr. oba puta (imam dvoje djece) zatrudnila iz prvog pokušaja. Djece više ne želim imati. Po tvojoj definiciji seksa sad mogu u opatice 

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 18:44 (Juzerica).
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

cum tojfl! a ja mislio da "predgovorom uvodu u kritiku spolne ekonomije" žene zapravo kupuju vrijeme, e ne bi li se predomislile ako se neprijatelj pokaže papak. one bi se, kao, mazile! ujebote. marketing je u posljednjem desetljeću napredovao punih deset godina. ja sam staromodna zagrebačka pristojna i kućno dobro odgojena kavaliretina a žene vole što gore to bolje. čim se obogatim i kad budem veliki, gubim vrat debljanjem u teretani, brijem razvodnu kutiju, tetoviram sve osim jaja, nabavljam zalatan lanac-krstaš, bemevea i pregršt narodnjaka. e, da. i prestajem se družiti s higijenom.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Anđeo bez falinge kaže...
..

mora se znati tko je gazda u kući, žena ili muškarac. 

 -ah, zna se...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Juzerica kaže...

Hm...Koliko djece imaš?

 

Edit:Ja sam npr. oba puta (imam dvoje djece) zatrudnila iz prvog pokušaja. Djece više ne želim imati. Po tvojoj definiciji seksa sad mogu u opatice 

nemam djecu, mlad sam još..

 boldano je problem, što moja definicija seksa kao razmnožavanja znakovito objašnjava... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Seks služi razmnožavanju koliko i današnji mobiteli telefoniranju.

Kao roditelj razmislio bih o vođenju djeteta pedijatru koji je ovoliko opsjednut seksom.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

još uvijek mi ne da mira ovo "prosječno" uz dvije minute. na kojem uzorku? kakva je distribucija frekvencija? tko kvari a tko popravlja taj prosjek i u kojoj mjeri? što se uopće može učiniti (u smislu seksa, ne zamjene žarulje) za manje od dvije minute? tko tu koga, zapravo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Visak kaže...


Kao roditelj razmislio bih o vođenju djeteta pedijatru koji je ovoliko opsjednut seksom.

 nisam skontao.

je li pedijatar toliko opsjednut seksom ili dijete koje treba voditi istom. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Juzerica kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
seks služi razmnožavanju i fertig..koje nježnosti, maženja.... 

Hm...Koliko djece imaš?

 

Edit:Ja sam npr. oba puta (imam dvoje djece) zatrudnila iz prvog pokušaja. Djece više ne želim imati. Po tvojoj definiciji seksa sad mogu u opatice 

 da prisnažimo:

 

Ju je je? Je ju je!
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Ajar kaže...

može učiniti (u smislu seksa, ne zamjene žarulje) za manje od dvije minute? tko tu koga, zapravo? 

 ma, lega pukao sam..

zanima me kojom se je to znanstvenom metodom došlo do toga prosjeka od 2 min.... ?

 

vjerojatno nekakovim iskrenim verbalnim testom... e, sad, koliko je to znanstveno...hm

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvominu

nemojte stat sad, ja se trgam od smijeha 

VelvetOverlap
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#51) - Dvo
Ajar kaže...

1) još uvijek mi ne da mira ovo "prosječno" uz dvije minute. na kojem uzorku? 2) kakva je distribucija frekvencija? 3) tko kvari a tko popravlja taj prosjek i u kojoj mjeri? 4) što se uopće može učiniti (u smislu seksa, ne zamjene žarulje) za manje od dvije minute? 5) tko tu koga, zapravo? 

 1) a čuj, uz to trajanje lako onda imaju veliki broj uzoraka (ako je ovo pod 2 bar po Gaussu; rjeđe u cik zore i pred spavanje, a kroz dan svako malo...)

2) vidi pod 1, s tim da još ne znamo točnu funkciju distribucije

3)zna se, zečevi "popravljaju" prosjek.... 

A valjda kitovi kvare.

Aha, o ljudima se radi...

4) svašta, svašta (pogledaj pod 3); i sjeti se da nisu to dvije minute, nego je to 120000000000 nanosekundi, a to je puno... brojki barem 

5) a čuj, u tak kratkom vremenu - tko tu koga? Odgovor je: kaj stigneš; ilitiga, kako bi moj susjed rekao: svugdje mu je bolje neg' u gaćama. Naravno, ako imaš sudoper s rezalicom otpada, nemoj ni probavat, jedino ak imaš top za kobase - onda u ostatke malo začina zamiješaš i imaš kobase od kobase 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2019 17:11 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice