Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

poruka: 31
|
čitano: 5.582
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

Moja majka je imala urasle nokte do operacije, a imam ih i ja. Vrlo gadna stvar, ako se ne pazi i ne režu nokti na vrijeme.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

Kad bih zapisao sve gluposti na papir koje mi navecer padnu na pamet... zena bi vjerojatno zvala policiju, psihijatra i odvjetnika. Vjerojatno tim redom.

Freak Show Inc.
 
30 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
10 do 1000 TB imaju možda oni s fotografskim pamćenjem. Ostali nekih 1GB.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Friday kaže...

Kad bih zapisao sve gluposti na papir koje mi navecer padnu na pamet... zena bi vjerojatno zvala policiju, psihijatra i odvjetnika. Vjerojatno tim redom.

Ista stvar, a najgore mi je kaj onda i sanjam svakakve gluposti pa se sam sebi smijem u snu.

Npr., neki dan sam razmišljao o dinjama  prije spavanja, i onda sam sanjao da imam opg, i da sam krenuo brati dinje, i onda sam skužio da su sve trule s donje strane, pa sam, da spasim berbu, izrezivao truli dio van, punio ih pur pjenom i farbao da se ne skuži da su popunjavane 

Nije ni meni lako....

dejo6 kaže...
10 do 1000 TB imaju možda oni s fotografskim pamćenjem. Ostali nekih 1GB.

 Puno si i rekao, ja imam možda 1 MB 

 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
fer-de-lance kaže...
Npr., neki dan sam razmišljao o dinjama  prije spavanja, i onda sam sanjao da imam opg, i da sam krenuo brati dinje, i onda sam skužio da su sve trule s donje strane, pa sam, da spasim berbu, izrezivao truli dio van, punio ih pur pjenom i farbao da se ne skuži da su popunjavane 

 

 Kolega, sa ovim kvalifikacijama mogao si se svojevremeno u Agrokoru zaposliti, cak i u Maricevom ministarstvu imovine.

 

Ali nema zime, ne ocajavaj! Sad je Kalmeta umiven i nevin, skoro ce nova turneja farbanja, mozda ovaj put umjesto Praga i Remorkera bude Paris i jahta!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
A to je šta točno?
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s
Najore je sanjati da radiš, a onda kada se probudiš - moraš na posao.
 
15 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Dex.pwn kaže...
A to je šta točno?

 kad ti nokat uraste u okolno meso na način da to urastanje izazove upalni proces na okolnom tkivu zbog nepravilnog oblika nokta... tako nešto

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

266 - naprotif! teško je (u nas osobito) biti pametan. svi te gledaju k'o da si čudovište i zapravo te se boje. memorija s time i nema baš veze. pamtim neopisivo nezamislive količine beskorisnih zbrda-zdola podataka no tek djelić je pretvoren ("obrađen") u informacije od kojih može biti i nekakve koristi (u smislu praktične uporabljivosti). uvijek su za društvo u cjelini (a posebno za marketingaše) najopasniji oni koji misle svojom glavom, ne vjeruju ni u što "na lijepe oči" i ne prihvaćaju tuđe "smjernice" zdravo za gotovo. nasreću, odumiru. 

 

267 - čini se da su složeniji živi organizmi zapravo sklopljeni od parazita (saprofita u najboljem slučaju) unutar parazita, unutar parazita i da se sve svodi na hranjenje (+ pokoju popit, ovlaš). opako. neovisno o duljini, vasilije je onaj koji nas hrani. a tko hrani čika vasu? 

 

268 - znači vrijedi obratno: sve je pišanje osim sranja. 

 

269 - nasljedno treba biti bogatstvo tete iz amerike a ne urasli nokti. meni su ih triput čupali (lokalna anestezija u me niks - sve uživo) i osjećaj bez nokta bijaše prekrasan (nedostaje bilješka o estetici). a onda su ponovo na/urasli. 

 

270 - men' općeprakserica, a na uput ludaroslastičara, za to (ne: protiv toga) prepisala tabletirane poticaje spavanju uz smirenje elektro-kemijskih divljanja po hladetini. istina, onda snovi postanu jeziva entropija ali sve se to kad-tad provjetri (propuh kroz uši? u vakuumu titra nit koja ih drži uz glavu) pa načini mjesta za novo. posebno je gadno kad me sjebu s rokovima pa radim bez "odvraćanja pozornosti" (čitanje, igre na kompu, pas, seks s nekom nesretnicom, bla) sve do neposredno pred ćorku, do dugo u noć, u zimsku gluhu/bijelu noć. mozgu treba zabraniti prekovreme (pa često i dovremene). nije ni čudo da noću radi najviše: struja je jeftinija. na papir ne zapisujem iz ekoloških razloga (a i nemam love za tolike količine). spasimo šume! 

 

pe se: za ljubitelje te one kojima nedostaje tjdno svježe spominjanje u biserju, eo ga: pimpek. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 13:16 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

#266 nelogično, netočno... ili ne razumijem .... (dio o Leonardu i lakoći pametovanja s obzirom na stoljeće)

 

SSRI lagani antidepresiv prije spavanja i nema više prisilnih misli ni noćnih mora, no slažem se da je potrebno tijekom farmakoterapije ići educiranom psihologu ili psihiću da nas nauči nekim od tehnika samopomoći.

nisu sve tehnike korisne za svakoga, naročito "brojanje ovaca". 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 13:42 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
#266

Količina informacija proizvedenih u tih 48 sati...od toga otpada na GLUPOST 99.75%...znači samo 0.25% korisnog
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Dobar ovaj #54.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
#269
Prije bih rekao da se radi o gljivicama!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
danen kaže...
Najore je sanjati da radiš, a onda kada se probudiš - moraš na posao.

 Don't go to the toilet in a dream. It's a trap! 

Čvarci su bomboni od svinje
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Anđeo bez falinge kaže...

#266 nelogično, netočno... ili ne razumijem .... (dio o Leonardu i lakoći pametovanja s obzirom na stoljeće)

 

SSRI lagani antidepresiv prije spavanja i nema više prisilnih misli ni noćnih mora, no slažem se da je potrebno tijekom farmakoterapije ići educiranom psihologu ili psihiću da nas nauči nekim od tehnika samopomoći.

nisu sve tehnike korisne za svakoga, naročito "brojanje ovaca". 

 kako bi TBF kaže: tu tu tu, nema nam pomoći...

al sve mi se čini da ću kod doktorice po nekakve tablete, sve gore i gore

14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

Ajare, sve u životu je sranje osim pišanja.... a i pišanje je sranje ako pišaš uz vjetar...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Makić kaže...

 kako bi TBF kaže: tu tu tu, nema nam pomoći...

al sve mi se čini da ću kod doktorice po nekakve tablete, sve gore i gore

 ne boj se antidepresiva.

nećeš ni primjetiti da ih uzimaš, nisi zbunjen, potpuno si isti osim što riješiš te glupe probleme sa spavanjem, prisilnim mislima i sl.

traži od doktorice OM uputnicu za psihijatriju i kada nabrojiš što te muči dobit ćeš lijek.

 

to je lijek i dokazano pomaže ...

 

psihoterapije su za prosječno platežnoga čovjeka preskupe i za većinu upitno učinkovite.

 

zbog toga je farmakoindustrija uspjela farmakoterapijama daleko otići ispred raznih psihoterapija i omogućila je masi anksiozno-depresivnih ljudi, ljudi s OKP i slično normalan radni život.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

Doc Berecki Jel imate kontakt za privatne stvari?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Anđeo bez falinge kaže...

nisu sve tehnike korisne za svakoga, naročito "brojanje ovaca". 

 Jedna ovca, dvije ovce, tri ovce...cek, ova je cetvrta ili sam tu vec brojo? Ma idem dalje, gdje sam stao phh aha na cetvrtoj, jesam platio one cetiri uplatnice? Joj ne ovce.. Ah puno  mi te rezije odkidaju, kolko bi si samo ustedio...ma sta cu stedit ko zna kolko cu zivit...ionako me tu probada neko vrijeme vec... a da ipak odem doktoru vidit haa... Ma sigurno imam raka, necu ni platit uplatnice iiiiiiiiii sad mi se pisa...ustajem se i je... sve po spisku sam sebi i palim laptop.....

Slazem se da nisu sve tehnike za svakoga... ja imam problema sa spavanjem preko 20 godina.... odbijam ic na kemiju dok sam jos relativno mlad, ali svaka "nova" tehnika koju isprobam, djeluje odredjeno vrijeme ili ne djeluje.....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Dex.pwn kaže...

Doc Berecki Jel imate kontakt za privatne stvari?

 pa nije bez veze pedijatar: šmrkavci u toj dobi još nemaju mobitele i internet. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Dex.pwn kaže...

Doc Berecki Jel imate kontakt za privatne stvari?

 gole slike i to

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Prije s

Nikad nemam problema sa spavanjem nakon odlaska na spavanje. Zaspim u roku par minuta. Čak i kad je dan bio stresan, kad su se nagomilali problemi...opustim se i zaspim ko beba. Ali ako se slučajno tijekom noći probudim, isti čas kreće razmišljanje što bi bilo kad bi bilo i ne mogu zaspati. Odem van, u neki narodnjački klub, upadnem unutra i prvom na putu kažem da su redari rekli da žele s njim voditi ljubav. Onda kao izbije neka frka pa nakon pol sata-sat odem doma i zaspim ko beba.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
#Anđeo bez falinge

Zašto je kolega dobio TD...ako može da mi netko objasni,što je on to krivo napisao...inače od 15 godine...muku mučim s OCD...tako da:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Dex.pwn kaže...

Doc Berecki Jel imate kontakt za privatne stvari?

Imam, ali ne dam.

Ne, zaista: radim intenzivnu pedijatrijsku medicinu (ono, kuiš - respiratori, reanimacija, monitori, things that go "ping" and "beep", tubusi, cjevčice, kateteri, some serious shit).

Za sve druge medicinske stvari se smatram tek malo verziranijim amaterom, nešto kao što je kod računala "power user" - nemam pojma što radim, ali to radim solidno 
Ne vidim što privatno ikome mogu zatrebati osim ako mu dijete nedajbože leži kod mene u Jedinici intenzivnog liječenja.

Ukratko...

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Bar poruku u box?
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
HCMAA kaže...
#Anđeo bez falinge

Zašto je kolega dobio TD...ako može da mi netko objasni,što je on to krivo napisao...inače od 15 godine...muku mučim s OCD...tako da:(

Ma pusti, to je poznati Jakovp ...on ima poremećaj, no ne liječi se.

On se tako zaleti, nalupa ljudima TD i nikada ništa ne obrazloži.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
HCMAA kaže...
#Anđeo bez falinge

Zašto je kolega dobio TD...ako može da mi netko objasni,što je on to krivo napisao...inače od 15 godine...muku mučim s OCD...tako da:(

 

Taj OCD, jel u to spada nešto ovog tipa

 

Tokom obuke za A2 kat mi je znala doć misao šta bi bilo kad bi se bacio s motora, ili skrenuo preko kanala.

Isti k mi je bio kad sam za B polagao - šta bi bilo kad bi smoto volan u vožnji itd...

 

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
Dex.pwn kaže...

 

Taj OCD, jel u to spada nešto ovog tipa

 

Tokom obuke za A2 kat mi je znala doć misao šta bi bilo kad bi se bacio s motora, ili skrenuo preko kanala.

Isti k mi je bio kad sam za B polagao - šta bi bilo kad bi smoto volan u vožnji itd...

 

 ne. to malo vuče na depresiju i ak se ponavlja, ne bi bilo zgorega popričati sa specijalistom (prije nego što to zbilja i učiniš). opsesivno-kompulzivni poremećaj (OCD = OKP), dočim, te tjera da nešto stalno i fokusirano činiš makar bespotrebno, tipa pranje ruku, kopanje nosa, drk preslagivanje stvari po ormarima i tak. anđeo b.f. to zna bitno bolje jer mora. doc berecki je više mesar iz slobodno tumačenih biblijskih bajki ("pustite k meni malene"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 17:22 (Ajar).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri

Zar depra nije ono kad si sjeban jel si recimo prekinio, jel ti nešto ne ide u životu kak treba i to?

 

5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#54) - Pri
#Dex.pwn

Budem navečer kad se vratim s posla...dignuo u oblak....jednu knjigu...popularna psihijatrija...pa ti sutra pošaljem link...i svim ostalima tko želi
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice