Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osjećaj

poruka: 6
|
čitano: 2.304
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osjećaj".
4 godine
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osjećaj

Znam da postoje ustanove za palijativnu skrb, ali prvi puta čujem da postoje ustanove za palijativnu skrb baš za starije ljude. I mlađi oboljevaju i smještaju se tamo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osjećaj

271 - dolasci u navedene "klaonice" su posljedica nečega a smrt posljedica te posljedice. ic oke. nevrmajnd. vrag ionako dođe po svoje. 

 

272 - ne vrijedi za nas prevoditelje, kojima sve ovisi o rokovima. te cifre začas pojede inflacija. začudi se čovjek za što je sve sposoban. 

 

273 - 80 puta dao krf no još ni jednom bubreg. neke organe sam samo povremeno posuđivao. pisavu ne dam! (= svoga tela gospodar) 

 

274 - tad mi je promaklo, kao i u sudačkoj nadoknadi. i nije mi žao. 

 

275 - a što kad promijene spol? kakva tad je bol? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 9:44 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osjećaj

Ja citam poprilicno brzo ali nisam nikada nikakvu vjezbu radio. I uz brzo citanje vrlo lako otkrivam greske u tekstu - jednostavno me ubodu u oko.

A sto se tice darivanja krvi - u hrvatskoj sam stao na 26 davanja. Za 3 dana idem u Irskoj po prvi puta dati krv. Bio sam prije 3 mjeseca dati uzorak i sada nakon 90 dana smijem zapravo dati krv. Sokantno je vidjeti koliko su kod njih pravila za davatelje labavija nego u Hrvatskoj. To je tako sa svime ovdje, zapravo...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osjećaj

pišem sporo da me svi razumiju

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
16 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osj
Friday kaže...

Ja citam poprilicno brzo ali nisam nikada nikakvu vjezbu radio. I uz brzo citanje vrlo lako otkrivam greske u tekstu - jednostavno me ubodu u oko.

A sto se tice darivanja krvi - u hrvatskoj sam stao na 26 davanja. Za 3 dana idem u Irskoj po prvi puta dati krv. Bio sam prije 3 mjeseca dati uzorak i sada nakon 90 dana smijem zapravo dati krv. Sokantno je vidjeti koliko su kod njih pravila za davatelje labavija nego u Hrvatskoj. To je tako sa svime ovdje, zapravo...

 To bi mogao biti početak propasti Irske.

 

Sjetio sam se vica.

 

Nijemac doživio nesreću na Braču i hitno mu je trebala transfuzija. Javio se jedan Bračanin s istom krvnom grupom i spasio ga.

Dok se oporavljao u bolnici, pozove Nijemac Bračanina da mu zahvali i kaže mu: "Htio bi ti se odužiti što si me spasio ali uz sebe imam samo 1000€". Hoćeš li da ti ih dam ili ćeš pričekati da ozdravim i da ti iz Njemačke donesem 10 000€.

Kaže Bračanin: Daj ti meni 1000 odmah jer će dok ozdraviš u tebi proraditi moja krv pa neću dobiti ništa.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#55) - Osj
Ajar kaže...

271 - dolasci u navedene "klaonice" su posljedica nečega a smrt posljedica te posljedice. ic oke. nevrmajnd. vrag ionako dođe po svoje. 

 

272 - ne vrijedi za nas prevoditelje, kojima sve ovisi o rokovima. te cifre začas pojede inflacija. začudi se čovjek za što je sve sposoban. 

 

273 - 80 puta dao krf no još ni jednom bubreg. neke organe sam samo povremeno posuđivao. pisavu ne dam! (= svoga tela gospodar) 

 

274 - tad mi je promaklo, kao i u sudačkoj nadoknadi. i nije mi žao. 

 

275 - a što kad promijene spol? kakva tad je bol? 

 Ovo i mene zanima.

morrisoN
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice