Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Headban

poruka: 7
|
čitano: 2.563
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Headban".
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Headban

Covjek kozu mjenja oko 1000 puta ali cud nikada...

Freak Show Inc.
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Headban

- mi pušači smo zadovoljni i stolom za ping-pong. 

 

- iako nisam biljoterijanac, samo mijenjam skaj (na pr. na sicu motora). kožu ne diram iz ekoloških pobuda. 

 

- (pasivni) ljubitelji javnih bičevanja na palubama i trgovima u emiratima napokon došli na svoje. 

 

- dvije kuće dalje od mene čitava glazbenička familija (čopor roditelja i četvero djece): dodatno su investirali u izolaciju i biraju vrisak trenutka za manevre. osim toga, nemaju bubnjara i trubača. djeca djeluju zbilja bistrija u odnosu na ostatak populacije te dobi u ulici.  

 

- nije li onda za opći tonus i liniju korisnije (ne nužno i bolje) lupati glavom o zid nego "ispunjavati spolne obveze"? ili kombinirati? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2019 16:03 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Hea
Ajar kaže...
 

- nije li onda za opći tonus i liniju korisnije (ne nužno i bolje) lupati glavom o zid nego "ispunjavati spolne obveze"? ili kombinirati? 

 

Odabereš poziciju kod koje pri "ispunjavanju" (koga god i što god ispunjavao) oboje lupate glavom o zid... ili barem okvir kreveta.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Headban

Žvakanje, no ne i gutanje hrane smanjiti ce unos kalorija u tijelo za skoro 100% .na stranu da se radi o poremećaji prehrane ali ova tehnika vrlo je uspjesna i ne izaziva bulimiju nego u možda trećinu slučajeva.

 

Dakle debeljci moji, fino čokolade i keksa u usta, zvakajte barem 30 puta i onda u Wc. Radi iznenadjujuce dobro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Headban

 

 

Hm, zanimljiva su ova dva posljedanj bisera.

 

Well, za topljenje kalorija još probajte tuširanje i kupanje u hladnoj vodi. Isprva je malo bed, ali tijelo se privikne. 

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Hea
#295

s obzirom na problem debljine u saborskim foteljama.. razmišlja se o uvođenju ovakve tjelovježbe...radi toga do kraja godine očekuje se natječaj za izvođača radova koji bi napravio u dvorištu sabora dvostruko armirani betonski zid
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#59) - Hea
Doc Berecki kaže...

 

Odabereš poziciju kod koje pri "ispunjavanju" (koga god i što god ispunjavao) oboje lupate glavom o zid... ili barem okvir kreveta.

 moram pohvaliti dotičnu gospođu da se post-peseka ponijela iznimno profesionalno i dala mi dodatnih 10% popusta (uz uobičajen količinski rabat) naime sanacije rupa u žbuki (iako bi svatko trebao pokriti svoju). glave smo nježno dezinficirali i previli uzajamno. fiskalizacija se nije dogodila. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice