Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

poruka: 11
|
čitano: 3.062
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

BISER #348 točnije vidimo 16,777,216 boja (8x8x8(24 bitni vid))

 

BISER #350 je već jednom objavljen prije par mjeseci.  Al' dvaput, je dvaput. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

biser #349

 

to ti doture oš reć da mene nisu oteli izvanzemaljci, paraliza sna, kaj, fak ?! 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Kon
fredii kaže...

BISER #350 je već jednom objavljen prije par mjeseci. 

 Nije, barem ne na BUG.hr.
Postoji tražilica na BUG-ovom webu, pa se može i provjeriti.
Ako pratiš moj Facebook profil, moguće je da si tamo pročitao.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
7 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

#346

Mujo:
- "Jesi pročito u novinama, da svaki prosječni Bosanac ima osam spolnih veza prije braka?"
Haso:
- "Al se neko najebo u moje ime!"

#347

Ja u 31. imam nula okusnih pupoljaka, a još sam i dobar kakvih ima 

Ali zato Trinidad moruga scorpion rastura 

#348

Ovo nije istina: ja volim i oker i bež i bordošku i itd.

Not...

#349

Kod mene to doslovno i je koma , prosječnog trajanja 10+ sati 

Kad počne rat, umrijet ću na spavanju, par sati nakon početka tenkovskih sukoba pod mojim prozorom, bez da su me uspjeli probudit...

#350

Ja se konzerviram povećanim unosom rakije u tijelo 

 

 

Kruha i igala...
 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

Doc, ono o seksu... Jel se računa i ručni rad? 🤣🤣🤣

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

346 - jesmo li sigurni u tako intenzivanu spolnu aktivnost statističara (oba spola)? mnijem da im je prosjek približan računovođama i programerima 

 

347 - logično, jer pupoljci prvo procvatu pa dođe jebivjetar ili kukac-fukac pa se rascvatu. 

 

348 - ako mali ivica ima dva oka u jednoj glavi, pri čemu svako razlikuje 10 milijuna boja, zbog čega se stalno svadi s maricom? 

 

349 - buđenje je znatno užasnije, osobito kad shvatiš gdje si (još uvijek). 

 

350 - znali su ljudi to još prije 17.000 godina 4 mjeseca i 16 dana (čak i nevježe u navedenim zanimanjima) pa su pribjegavali spaljivanju, u početku na divlje a od 19. st. i tech-pristupom. mumije i lenjin su tek ekscesi. duboko smrznute se ne računa, jer su entuzijasti postali mahom nehotice.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

bome se sjecam da su u americi  grobari bili nemalo iznenadjeni kada su isli ekshumirati posmrtne ostatke - tako se inace pravi mjesta za nove stanovnike grobnica - kako bi zakljucili da su lesine friske i "ko juce umrle" - sve zbog tona konzervansa kojim nas kljukaju...

na slican nacin se se neki svecenici u aziji samobalzamirali - konzumirajuci nista tekucine i podosta soli, a ako se ne varam, tako su i egipcani balzamirali - izvade prvo iznutrice i onda nasole ostatak i drze u pacu par mjeseci - najbolje na vjetrovitom i hladnom mjestu, tako mi prshute :-)

 

a u japanu se u nizim slojevima starcad samubijala tako sto bi pojeli nesto tipa po kila soli. mora da je jeziva smrt s otkazivanjem organa - pomalo, ali bolno...

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv
Egipćani nisu stavljali leševe u pac, nego su ih prekrili mineralom tronom, koji je prirodna smjesa natrijeva karbonata i natrijeva hidrogenkarbonata (sode i sode bikarbone). Inače, isto se događa kada se leš zakopa u pijesak. To je tzv. "prirodna mumija".
 
1 0 hvala 3
7 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Kon
nikola kaže...

na slican nacin se se neki svecenici u aziji samobalzamirali - konzumirajuci nista tekucine i podosta soli

 Ne, kod njih se samobalzamiranje i mumifikacija provodi postepenim smanjenjem unosa tekućine i hrane (daju im samo iglice bora i neke otrovne biljke i kore protiv nametnika, a sol je zabranjena -zapravo možda u nekim religijama ne, budistima je), što obično potraje cca. 3000 dana, sve dok kompletno nestane masnoća i tekućina iz tijela, organi se stisnu i čovjek postane mumija.

A dok to traje, mora svaki dan pozvoniti zvoncem u točno određeno vrijeme da znaju da je još živ, a kad mišići prestanu funkcionirati i ne može više zvoniti, onda utvrđuju jel živ tak da provjeravaju stanje očiju.

Uglavnom, od više tisuća pokušaja, do sad ih je uspjelo samo par desetaka, i tko uspije tak pronaći otkrivenje postane novi buda.

Fascinantan običaj.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 23:31 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Kon
danen kaže...
Egipćani nisu stavljali leševe u pac, nego su ih prekrili mineralom tronom, koji je prirodna smjesa natrijeva karbonata i natrijeva hidrogenkarbonata (sode i sode bikarbone). Inače, isto se događa kada se leš zakopa u pijesak. To je tzv. "prirodna mumija".

ma soli brate, nije natrijev klorid al je kristalinski natrij - od drevnog natrona - soli. glavno da vrata ne povuku vodu.

 

steta sto je zamro obicaj. danas se udomacilo trpanje rodjaka ili (bivsih) ljubavnika u ledenice - ne nuzno u jednom komadu.

sto je ok, dok ne nestane struje

 

a pijesak? u trap samo mrkva!

6 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#70) - Konzerv

Baš sam išao provjeriti ovo s brojem boja(nijansi)...ovih 10 milijuna se spominje na wikipedia...ali i na ostalim mjestima...znači 10 bitni ekrani su overkill za oči....milijardu i nešto nijansi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice