Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac

poruka: 9
|
čitano: 1.855
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac

Nu šta je panika. Taman dovršavam acidofil i vidim ovaj naslov s testisima... jbg morao luknuti.

Dobro je, sve su kile na broju. 

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Kor
ovo s fejsom je bilo na prezentaciji na BFS-u, zar ne? jedini event koji je osim glave i repa imao i herca. Hvala, doc!
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac

- živim sam i opako te obilato spaljujem sušeno i usitnjeno lišće poznate industrijske biljke umotano u poseban papir no osjećam se bitno bolje nego kad sam to činio oženjen toksičnom gospođom. 

 

- zapravo je najgore bilo crkvenim miševima onkraj rosfraj draperije, jer nisu bili toliko bogati i debeli kao nakon devedesetih i morali su imati mala jaja i u javnosti šutjeti o tome. 

 

- budući da se nisam uhvatio u te "društvene, ala, mriže", osuđen sam na smrt pod tramvajem, na zebri, od dotrajalosti ili na neki od preostalih maštovitih načina za koje bi i sudsko gonjenjenjenje bilo apsurd. pomaže i ako nemaš prijatelja, jer te nema tko ubiti. 

 

- borba za žensku ravnopravnost je zapravo autodestruktivna težnja spuštanja s nadređenog (i u inim aspektima superiornog) položaja na muškima prihvatljiviji. 

 

- i tome se može doskočiti tako da se kupuje broj veće (cipele, ne noge) i to onda kad imaš novaca a nisi na prazan želudac. uvijek kad kupim cipele trijumfalno nogama činim nešto nepristojno rukama i jezikom: 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Kor
#374
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac

 

Uf, ovo za #373 sam čuo na posljednjem BFS. Vrlo zanimljiv podatak. 

Da, doista pazite koga ćete otkantati sa fejsa. Najbolje je ne dirati, kada si već jednom dodao nekoga.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac

#371 potpisujem. 15 godina mi je jedna budaletina skakala po mozgu svakodnevno i budila se s osjećajem kao da sam skurila 3 kutije u 24sata, odkad sam ga odyebala naprosto se lakše diše, čak mi i zgodnija polovina kaže da više nisam nadrkana ko prije  

 

#372 ne znam uopće šta da radim sa informacijom da miševi koji piju jogurt imaju veće testise. Da šopam onog seronju koji obitava između knaufa i zida jogurtom dok mu testisi ne budu veći od glave ili? 

 

#373 ne unfrendam, sve koji me nerviraju snoozam i baš me briga kaj trućkaju

 

#375 meni su stopala natečena ujutro, hodam ko patka dok se ne rashodam i ne prošetam okolo kućno lajalo s naguznim mahalom onda pomalo splasnu. Starim valjda 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Kor
ddarknessfairyy kaže...

 

 

#375 meni su stopala natečena ujutro, hodam ko patka dok se ne rashodam i ne prošetam okolo kućno lajalo s naguznim mahalom onda pomalo splasnu. Starim valjda 

 Bolji ovo, bolji ono, ma vežbaj p.t.m  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Korelac

Hm, ako se cipele kupuju popodne... kad se kupuje donje rublje :))

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#75) - Kor
bus kaže...

Hm, ako se cipele kupuju popodne... kad se kupuje donje rublje :))

 Kad se staro raspadne

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice