Baterija za laptop s eBaya?

poruka: 7
|
čitano: 4.021
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Baterija za laptop s eBaya?".
4 godine
offline
Baterija za laptop s eBaya?

"Stvarni kapacitet baterije kupljene preko eBaya nitko ne kontrolira i može biti lažiran"

 

Kupio sam bateriju putem Ebaya, ali ne za laptop, nego za mobitel. Mobitel ju nije uspio prepoznati, što go da sam napravio s njime i s baterijom. Na kraju sam ju poslao prodavatelju natrag u Njemačku i otvorio dispute na ebayu. Ebay je čekao 14 dana da se prodavatelj očituje o situaciji. Kada to nije učinio, Ebay mi je vratio novac. Kod Amazona je postupak sličan. Tako da se isplati kupovati u poznatijim online trgovinama jer postoji zaštitni mehanizam u slučaju problema.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2020 20:25 (zelenapaprika).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Baterija za laptop s eBaya?

dalmoši bi to rekli: "ko ne plati kurbu, plati likara". u nas jest sve skuplje ali se jednostavnije svađati oko svojih prava po eventualnoj reklamaciji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Baterija za laptop s eBaya?
Ajar kaže...

dalmoši bi to rekli: "ko ne plati kurbu, plati likara". u nas jest sve skuplje ali se jednostavnije svađati oko svojih prava po eventualnoj reklamaciji. 

 Nekada da, a nekada ne. Ovisi što se kupuje. A nikada nisam kupio ništa super skupoga putem interneta. Ako je nešto iole skuplje, kupujem doma.

16 godina
offline
Baterija za laptop s eBaya?

Meni prodali macka u vreci; dobio zamjensku bateriju za Asus laptop, radila par tjedana i samo se ugasila, komp ju uopce ne detektira vise.

 

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Baterija za laptop s eBaya?

Krajem drugog mjeseca ove godine sam zamjenio bateriju na Macbook pro 15 (mid 2015). To je bio program zamjene baterije koji je pokrio Apple, kako je prva serija baterija imala određenih problema (kod mene nije bilo nikakvih problema). Nakon zamjene koristio sam laptop samo par puta (zbog COVID 19) i prije 10 dana sam praktično opet počeo koristiti laptop da bih shvatio da baterija ne drži više od 2.5 sata. Npr. Imao sam 120 minuta predavanje preko Zooma i baterija je sa 98% pala na 4%. Baterija ima tek 17 ciklusa. Stara baterija je mogla izdržati oko 7.5 sati iako je imala oko 130 ciklusa. Kada sam nazvao servis gdje su zamjenili bateriju rekli su da je najvjerovatniji razlog to što koristim stariju verziju tj. Mac OS Mojave. Nadogradio sam na novi OS Catalina i stvar je opet ista. Ne znam što da radim ........

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baterija za laptop s eBaya?

Za baterije koje su mi trebale za laptop/mobitel naručivao sam sa BatteryChampion stranice i nisam imao problema sa njima. Skuplje su nego one na eBay-u, ali je barem još jedna opcija ako je preskupo na domaćem tržištu.
Link za konkretnu bateriju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baterija za laptop s eBaya?
Ja bi riskiral tih par kuna.
Platil buš 60 kuna carinu i 25% PDV na vrijednost baterije.
to ti je to.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice