Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg

poruka: 8
|
čitano: 4.428
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg ".
15 godina
offline
Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg

RIP CODMW

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2019 20:33 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg

Sad to liči na WW2, mislim da je kasno za spas ovoga puta 

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V War in the Pacific započinje idu
Mislim da su mi posljednje igre koje sam odigrao bile COD i MOHA. Sad bi se vratio u vrijeme internet klubova i pucacine sa drustvom do jutarnjih sati.
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V War in the Pacific započinje idu
... i pticice na grani znaju sta ce svi twitcheri streamat narednih dana, a to bfu nece pomoc, dapace, vecina ni ne zna nit ih briga za izlazak nekakvih recikliranih mapa...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg

Jer 19godina ranije call of duty i medal of honor paccific assault nisu postojale i nisu se igrale. Odvratno mi je ovo kad nema novih svjetskih ratova da zaigramo nešto novo...

X
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg

men se bfV njasvi. radi na "normalnim" računalima (odn. nije uz xx eur za igru trebao dati i još yyy eur za nekakvu bijesnu karticu) a i tematika "još neispričanih zbivanja" mi je zanimljivija od općih mjesta (dojadi, poslije iskrcavanja u normandiji po 865. put još i naganjati švabe po nekakvoj francuskoj vukojebini tipa pont merde au pisse). žao mi je i što još nisu uvrstili prsana i dimnjačara po gorskom kotaru ili tifusare, batu i ljubišu sa sutjeske. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 12:44 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Battlefield V War in the Pacific započinje idu
#Ajar
Battlefield:Neretva

Napokon,krivotvoritelji povijesni s ovih prostora bi mogli...promijeniti povijest.
Mogućnost igranja s čak pet strana:
Ustaše
Četnici
Njemci
Talijani
Partizani
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V War in the Pacific započinje idućeg

... mali ispravak, sa cak sest strana - tifusari... malo previse vuku na zombie pa je dice odlucio Neretvu povuc iz proizvodnje... oni ipak ne zele pare i biti poput cod-a... u ovom poslu najbitniji je renome ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice