Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

poruka: 19
|
čitano: 6.476
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima".
16 godina
neaktivan
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

jeste primjetili da BOL moderatori "ispare" nakon par godina... a milijuna nigdje, ni utješne NOA smartfončine za trud.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

"morala gledati video materijal koji se bavi temama kao što su kanibalizam, silovanje djece, samoubojstvo, samoozljeđivanje, bestijalnost, scene odrubljivanja glave, scene u kojima se osobe gaze tenkom te scene pucnjave u školama."

Ja na ovakve stvari nisam naisao na YT-u. Ne znam cemu ovo?

 

 
0 18 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
Zato jer su moderatori dobro radili svoj posao😁
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
AA-d00d kaže...
Zato jer su moderatori dobro radili svoj posao😁

 

14 godina
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
Kolacic kaže...

"morala gledati video materijal koji se bavi temama kao što su kanibalizam, silovanje djece, samoubojstvo, samoozljeđivanje, bestijalnost, scene odrubljivanja glave, scene u kojima se osobe gaze tenkom te scene pucnjave u školama."

Ja na ovakve stvari nisam naisao na YT-u. Ne znam cemu ovo?

 

 YouTube je sam pun takvih stvari a pogotovo iz naše ne daavne prošlosti.Nebih ti ovdje linkao ti kao da se praviš budala. 

15 godina
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

Gadan je taj posao. Ali, netko mora i to raditi... Nadam se da će se što prije razviti AI dovoljno pouzdan za tako nešto. Tj. usavršiti. Čitao sam prije par godina za slučaj jedne žene koja je radila u policiji i imala je zadatak pregledavanja snimaka koje bi našli kod pedofila. I ona je također dobila ozbiljni oblik PTSP-a. Užas je to sve. I za cijeli život to ostaje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
S obzirom kaj mi svi gledamo i slušamo svaki dan u našoj oronuloj državi, ovo je mačji kašalj, da ne kažem čkin dim.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

Vec bi ona pocinila samoubojstvo, da je gledala ove exyu "influencere/ice", jer bi shvatila da postoje

organizmi bez mozga kojima Alphabet/Google/Youtube daje lovu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

uf, gadan posao 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
Nakon ovakve torture samo onaj tko ni u startu nije bio čist može ostati više manje stabilan u glavi. Ovakve sadržaje nije dovoljno cenzurirati već cijeli servis koristiti kao honey pot, a počinitelje zatvoriti tamo gdje sunce ne sija te baciti ključ.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

Osobno sve mogu podnijeti, ali mučenje životinja, to nikako, ni pod razno. Imam starog psa s artritisom doma koji zahtjeva 100% vremena i radi kojeg ne mogu izaći na više od 5 sati van stana, nošenje do livade, stavljanje hrane pod njuškicu, pijenje tableta protiv bolova, rezanje noktića, itd. Kad vidim bilo kakvu vrstu iživljavanja nad životinjom osobno vjerujem da bih mogao počiniti teško kazneno djelo.

 

 

Posve razumijem osobu, jer neke scene doista mogu stvoriti određeni oblik PTSP-a. Iako, tko ju je natjerao da se bavi moderacijom? Što točno očekuješ od takvog posla? Da ćeš moderirati video sadržaj neke bakice koja hekla i peče kolače?

 

Da mogu, osobno bih zabranio prikazivanje eksplicitnih video sadržaja na fejsbuk feedu, jer isti stvarno mogu izazvati vrlo jake psihičke posljedice (makar na sat vremena) a ti si ih otvorio ni kriv ni dužan. A onaj "warning this video contains explciit bla bla" je tu zakurac; praktički svatko ga otvori, jer ne znaš što je točno eksplicitno na tome; može biti samo glasno psovanje, može biti ulična šora ... a može biti i iživljavanje nad nedužnim pesekima. Jako se razlikuje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

Ne moras koristiti "fejsbuk" i nisi bas zdrav ako sve mozes podnijeti osim maltretiranja zivotinje koje te tjera iznutra da pocinis krivicno djelo. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

 

 

Ovo je grozno. Dobro je da sve više AI tu nastupa da ni jedno ljudsko biće ne mora ovo gledati. Kada ti je to posao, to jednostanvo moraš, ali kao korisnik ne moraš.

Jednostavno tražiš na Internetu lijepe stvari, kao i u životu. Svakome bi preporučio da izbaci iz svojega života sve ono što mu smeta, te da se ne prodaje za nikakve pare

Samo se jednom možeš prodati.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

uf, uf.. strašno, al srećom bez karpalnog, to je najgore.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

Navodi se kako je na svom poslu morala gledati video materijal koji se bavi temama kao što su kanibalizam, silovanje djece, samoubojstvo, samoozljeđivanje, bestijalnost, scene odrubljivanja glave, scene u kojima se osobe gaze tenkom te scene pucnjave u školama.

 

 Bože moj, ima toliko poslova, trebala je odustati čim je vidila da joj smeta.

Takve stvari nisu za osobe sa jakom empatijom i treba imati želudac jer inače sagoriš.

 

Inače sve podebljano u citatu sam doživio i bio na mjestima tih događaja + još dosta toga. 

Od svega su mi najteže pala sranja prema djeci. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
Kolacic kaže...

"morala gledati video materijal koji se bavi temama kao što su kanibalizam, silovanje djece, samoubojstvo, samoozljeđivanje, bestijalnost, scene odrubljivanja glave, scene u kojima se osobe gaze tenkom te scene pucnjave u školama."

Ja na ovakve stvari nisam naisao na YT-u. Ne znam cemu ovo?

 

 Ima gomila ratnih snimki, Syria, Iraq, gdje možeš vidjeti svakave ratne strahote, kao gaženje tenkovima i odrubljivanja glava. Isto tako sam vidio i one pucnjave po školi. Uvijek me čudilo da toga ima po youtube, a nikakvog sexa nema, kao da je sex strašniji od odrubljivanja glave...

 

Sad možeš vidjeti ove nerede po Americi, ovi Black lives matter sranja, gdje svako malo pretuku ili ubiju nekoga na snimkama, bilo da policajci ubijaju crnce ili crnci mlate i love bijelce ili bijelci spašavaju glavu i opet pucaju na crnce, ima svega.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer ima

 

I kod Facebooka je tako.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Osobno sve mogu podnijeti, ali mučenje životinja, to nikako, ni pod razno. Imam starog psa s artritisom doma koji zahtjeva 100% vremena i radi kojeg ne mogu izaći na više od 5 sati van stana, nošenje do livade, stavljanje hrane pod njuškicu, pijenje tableta protiv bolova, rezanje noktića, itd. Kad vidim bilo kakvu vrstu iživljavanja nad životinjom osobno vjerujem da bih mogao počiniti teško kazneno djelo.

 

 

Posve razumijem osobu, jer neke scene doista mogu stvoriti određeni oblik PTSP-a. Iako, tko ju je natjerao da se bavi moderacijom? Što točno očekuješ od takvog posla? Da ćeš moderirati video sadržaj neke bakice koja hekla i peče kolače?

 

Da mogu, osobno bih zabranio prikazivanje eksplicitnih video sadržaja na fejsbuk feedu, jer isti stvarno mogu izazvati vrlo jake psihičke posljedice (makar na sat vremena) a ti si ih otvorio ni kriv ni dužan. A onaj "warning this video contains explciit bla bla" je tu zakurac; praktički svatko ga otvori, jer ne znaš što je točno eksplicitno na tome; može biti samo glasno psovanje, može biti ulična šora ... a može biti i iživljavanje nad nedužnim pesekima. Jako se razlikuje.

 Nedužnim pesekima.. Probaj s nedužnim kravama, svinjama i kokošima ali koga briga right

Crypto nova poljoprivreda
16 godina
online
Re: Bivša YouTube moderatorica pokrenula tužbu jer
NeroX kaže...

 Nedužnim pesekima.. Probaj s nedužnim ukusnim kravama, svinjama i kokošima ali koga briga right

 FTFY! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice