BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

poruka: 7
|
čitano: 3.067
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište".
16 godina
offline
BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

Koji bljarg, kinez od mraka napravi što?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

.

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 15:17 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

hahahah sta je ovo,snimas mrak dobije dan!!

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

Napravite koji ovakav usporedni s Sony, Xaomi, LG, Nokia i mobitelima, štoviše kakva je ona nova Nokia s brdo kamera u odnosu na P30?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište
koja je ekspozicija za ovo kod lifta i lego...ovo ni profi ne izvodi...sad će neki reći da se ne može protiv fizike....ali to nikad nije bilo točno...to ovisi od čega je sakupljač fotona
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

Koliko se da primjetiti, vecina je birala svjetlije slike (samo zato sto se opcenito sve bolje vidi)...... ja sam birao slike koje mi djeluju "realnije" u skladu s vremenom odnosno one koje su blize mojem vlastitom vidu (ne ocekujem u ovakvim "vanilla" testovima od kamera da "vide" bolje od mojih vlastitih ociju kao npr. u mrklom mraku). Ocekujem da slike imaju sto manje sumova, sto prirodnije boje(ono kako ih i moje vlastite oci vide), da je slika po mogucnosti sto ostrija itd. bez obzira slikano to u tami ili za vrijeme suncanog dana i naravno, s prirodnim osvjetljenjem u trenutku slikanja i sve to bez blica (vrijedi za dan i noc).

 

Ne znam za vas ali mobitel/fotoaparat/kamera (nebitno, kako god ih nazivali) koji prode gore navedeni test za mene ima najbolju kameru..... eh sada, normalno da ce sa blicom, kojekakvim AI rijesenjima implementiranim u same uredaje, externalnim alatima poput photoshopa ili pak alata poput "gigapixel AI-a" slike po tami ili one zamucene izgledati (makar umjetno/forsirano) jos "ljepse" ali smatram da ovo sve nabrojano treba biti posebna kategorija.......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 2:14 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
BLIND FOTO TEST - KADAR 8 - Mračno stubište

Kako Kinez briše pod s ostalima...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice