Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

poruka: 19
|
čitano: 5.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova".
16 godina
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Čestitke. Ovo je zanimljiv komad opreme, nadam se da će ga dobitnik adekvatno iskoristiti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
Inovator kaže...

Čestitke. Ovo je zanimljiv komad opreme, nadam se da će ga dobitnik adekvatno iskoristiti.

 Aha, njuškalo :D.

14 godina
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

ja koristim chromecast za stremanje videa,kakav je chromecast audio za stremanje glazbe,koliko servisa podržava i imali tko iskustva sa njim?

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Čestitam onome koji je srecan da ovo osvoji!

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Nagradna igra samo sa imenom i slikom, a nema se pojma sto je to, sada kada je netko osvojio onda se napise sto je to zapravo.... bug=net.hr

16 godina
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
Pa recenzija uredjaja je u proslom broju BUG-a.
16 godina
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
Pa recenzija uredjaja je u proslom broju BUG-a.
16 godina
odjavljen
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Frajer je iz Preloga 100%

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Znaci ode nagrada u "usta spakovo".... 

VenAtoR#2231
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Zanimljivo je kako nam se dobitnici rijetko jave....vjerojatno ni nemaju acc za forum :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
Inovator kaže...

Zanimljivo je kako nam se dobitnici rijetko jave....vjerojatno ni nemaju acc za forum :P

Ne bi vjerovao, ali postoje i ljudi koji žive izvan foruma...  Često se dogodi kad nazovem dobitnika da niti ne zna kako je dobio nagradu - jednostavno nije vidio objavu na webu i ostane iznenađen. Dio njih obično ima account na forumu, ali jako rijetko sudjeluju u raspravama. Ponekad znam zamoliti dobitnika da se ipak javi s komentarom kako bi vidjeli da se ne radi o imaginarnom čovjeku. Uglavnom... Uvijek ide prvo objava na webu, zatim pričekamo par dana da vidimo hoće li se dobitnik sam javiti, a onda tek zovemo i obavještavamo osobno.

Vinko Krištić | BUG Marketing
14 godina
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
Pa iskreno da me nazovete i kazete odmah bi odletio na net pogledat ako nebi nasao, a kako kazes da neobjavljujete odmah vec bi pomislio znaci k****...i to prvo zena jer mi se svaki put ruga ma dobices maunu....haha.... a ja bi se osjecao ko ovaj
VenAtoR#2231
13 godina
neaktivan
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Javio sam upravo dobitniku, nisam siguran da mu je još jasno ;)

Uglavnom znam da je bilo dobitnika iz Đakova, ja sam prije par godina dobio bluetooth game controller kada se djelilo 100komada ;)

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
Ajde neka da malo u nas kraj nagrade dodu.... pozdrav iz Strizivojne :D
VenAtoR#2231
14 godina
moderator
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
jocommb kaže...
Pa iskreno da me nazovete i kazete odmah bi odletio na net pogledat ako nebi nasao, a kako kazes da neobjavljujete odmah vec bi pomislio znaci k****...i to prvo zena jer mi se svaki put ruga ma dobices maunu....haha.... a ja bi se osjecao ko ovaj

 

Objavljujemo odmah dan nakon izvlačenja (tako piše i u pravilima). Ali čekamo neko vrijeme da dobitnik sam otkrije da je dobitnik... Tek kasnije ga zovemo i javljamo mu. Tako sljedeći put kad vidite objavu, a poznate dobitnika, javite mu. Razeselit ćete ga! Nema ništa bolje nego nekome uljepšati dan...

Vinko Krištić | BUG Marketing
14 godina
moderator
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
bucohr kaže...

Javio sam upravo dobitniku, nisam siguran da mu je još jasno ;)

Uglavnom znam da je bilo dobitnika iz Đakova, ja sam prije par godina dobio bluetooth game controller kada se djelilo 100komada ;)

 Eto, bio je tada velik broj nagrada pa se ne sjećamo gdje su sve išle. :) Ja pišem objave za dobitnike i nije mi ostalo u sjećanju da je bio do sada netko iz Đakova.

Vinko Krištić | BUG Marketing
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova
vincimus kaže...

 Eto, bio je tada velik broj nagrada pa se ne sjećamo gdje su sve išle. :) Ja pišem objave za dobitnike i nije mi ostalo u sjećanju da je bio do sada netko iz Đakova.

 

Naravno, svi se samo prelozana sjecaju

Freak Show Inc.
6 godina
neaktivan
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

Hvala svim iskrenim čitateljima na čestitkama i svima onima koji u pojedinim temama daju svrsihodne komentare i pružaju pomoć.

Svima drugima koji daju pretpostavke i proriču budućnost više sreće idući put.

 

Vjerni i dugogodišnji čitatelj iz Đakova!

 

Zrinko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bluesound Node 2 čitatelju iz Đakova

blago njemu, jer ja nemam pojma što bi s tom napravom. najvjerojatnije zbog toga nisam sudjelovao, e ne bih li izbjegao (ionako gotovo nikakvu) mogućnost dobitka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice