BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

poruka: 17
|
čitano: 6.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa".
6 godina
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

NsjboljeNonda i da vozači dobiju....tako da im AI može izračunavati i iscrtavati najbolji putanju...ustvari naprave autonomne formule...u tom slučaju imati ćemo da neće vozači biti na tronu nego programeri

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa
Samo da naočale ne budu pametnije od majstora...
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

Bilo kako bilo, prave vraški dobre automobile!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
Envy kaže...

Bilo kako bilo, prave vraški dobre automobile!

 paaaa saaaad ... ne znam baš. u nas je veći problem to što su bemeveji postali auti za seljačine i krkane (gotovo pa simboli toga). a i ostali švabe im pušu za vratom (posebno mečke i lažljivi vw; audi se još nekak drži). u oba smisla. zaboravili su održati staru slavu na stvarnim osnovama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
Imas i seljacina u Toyoti, Mazdi i ostalima jer danas cak i Rumunji rade solidne aute. BMW, VW, Audi, Mercedes su auti za uzivanje u voznji, makar ima i drugih dobrih modela. Osobno najdosadniji auti su mi francuzi, korejanci, Toyota i Opel. BMW je dosta zabavniji za voznju jer ne filtrira osjecaj ceste i orijentiran je na vozace
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
Ajar kaže...

u nas je veći problem to što su bemeveji postali auti za seljačine i krkane (gotovo pa simboli toga). 

 Pa nije to samo kod nas prepoznati su i vani u tom krugu :D

16 godina
online
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

samo BMW...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
southy kaže...
Imas i seljacina u Toyoti, Mazdi i ostalima jer danas cak i Rumunji rade solidne aute. BMW, VW, Audi, Mercedes su auti za uzivanje u voznji, makar ima i drugih dobrih modela. Osobno najdosadniji auti su mi francuzi, korejanci, Toyota i Opel. BMW je dosta zabavniji za voznju jer ne filtrira osjecaj ceste i orijentiran je na vozace

  

 

 

Moram te pitati kada si zadnji put vozio novijeg BMW-a?

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 21:12 (ivanzu).
16 godina
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
Envy kaže...

Bilo kako bilo, prave vraški dobre automobile!

Napomena danas samo motore(nekad u prošlosti i aute par modela), ali i tu su imali promašaja pa su određene serije krepavale preko svake razumne mjere.

 

Kompletan auto je realno šminkersko smeče, koje se nakon određenog vremena raspada kao kula od karata.Takva je situacija na velikom Američkom tržištu, ili za detalje obrati se gosn Killmeru ili najkorisnijem ili najgledanijem Jubitu kanalu auto tematike.Powered by Scotty BMW je vikend igračka za ljude koji kupuju očima, a ne razumno ili logički.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svakih-10-minuta-europi-se-proda-jedan-novi-niss/263307.aspx?page=1&jumpto=5757965&sort=asc&view=flat

 

Prokleta Toyota ili Honda, to je auto kojeg kupuješ za svakodnevno redovito koristenje na duge staze.Od BMW servisa dobti češ moždani udar, dakle van garancije kad se počne kvarit bože pomozi.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
online
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

Mijenjam BMW, njemačko smeće, 15000 km a ko da ima 200 000 km, za neku Toyotu ili Hondu, moze i 100 000 km, ipak je to japanac pa valja.... Dosta me je vikend igračke, želim pravO autO!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 22:28 (Kant).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

Scotty je idiot.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
ivanzu kaže...

Scotty je idiot.

Može zašto ne, ali tek kad Hrvatska bude pravna država i Dinamo osvoji ligu prvaka.Čovjek je samo brutalno iskren, a takvi nisu dobro došli kod auto Fanboy ekipe.Provjeri kaj misli o domačim Američkim auto brendovima, realno opet redom smeče i to 90% slučajeva.Danas ti je nažalost puno toga plastik fantastik, ili potrošačko doba za veči profit proizvođača a kupci su ionako ovce.Prosječan kupac auta ne zna di krava piša, i vodi se za marketingom i pogotovo sljepim patriotizmom za domačim auto brendovima.

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
12 godina
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

Toyota nije plastik fantastik? Sta ne koriste kucise radijatora od PA66 kao svi drugi nego od bakra ili aluminija? Nisam to bas primjetio. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 23:07 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit
Sto mislis pod novijim? Trojka 2017 je najnoviji kojeg sam vozio.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristiti pa

I kao ne filtrira cestu? Slubeni auto mi je F30 320D i kroz volan prakticki ne osjecas nista, mogu kravu pokupiti i mislim da upravljac ne bi ni trzno. Rucni mjenjac im je dosta los, prakticki su se samo fokusirali na automatike. Kroz naslonac za stopalo ne osjecas nista posebno sta radi karoserija. Pretvorili se u BMW A4. E90 i E46 su bili vrh ovo sve kasnije poseri. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BMW-ovi mehaničari u Americi počet će koristit

Prijašnje serije sam vozio samo probno i povremeno, prvi koji sam vozio je F30 iz 2013.-e, pa onda 2017.-a. Možda su prijašnji bili i bolji po tom pitanju, ali u tom segmentu je daleko najvoziviji, daleko ispred A4. Ne znam kakva je situacija sa ručnim, ali koristim automatic i nakon što sam se u startu opirao sam shvatio da je automatic izvrstan. Naravno, ima i manualni mod koji radi jako dobro tako da omogućava sasvim solidnu vožnju.

Inače, gledao sam sad nove modele i pomalo se jezim sve silne digitalizacije koju su dodali, čak ima i osobni asistent

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice