Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla

poruka: 10
|
čitano: 3.564
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla".
14 godina
offline
Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla

glasovne su teška gluparija barem u smislu "dopisivanja" jer je sporije, a i nemaš uvijek slušalice ili uvjete da poslušaš glasovnu 

Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla

Glasovne su lakše za pošiljatelja ali teže za slušatelja.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s
EZY-E kaže...

Glasovne su lakše za pošiljatelja ali teže za slušatelja.

 A uostalom mogu se slati sa gotovo svakom aplikacijom za dopisivanje, i poslušat kad god 

Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla

Svaka ćas!

 

Ja planiram napraviti društvenu mrežu za introverte, neće se slati niti tekstualna poruka niti glasnovna poruka, a niti slika odnosno video uradak.

 

Kako introverti većinu vremena provode u izolaciji, mreža će 99.9% vremena biti posve pusta bez ikakvih informacija, a jedine povremene "poruke" biti će tu i tamo neka "emocija" u vidu nekog od 1945 vrsta žutih smajlića, i vrlo rijetko kakav filozofski proljev od 3 stranice većinom ljevičarske ideologije povezane sa seksualnošću.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 15:09 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s gla

Treba bit iskren. Ako joj ne paše, nije za tebe. Gotovo, amen. Bolje prije odj.bat nego kasnije rastava, podjela imovine, djeca imaju različite reakcije... Drito u glavu, sa ekipom sam tu i tu. Radimo to i to. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s
Cansee kaže...

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

 Nemaju gopro, ali imaju the next best thing. http://www.dudeiwantthat.com/style/jewelry/thetouch-real-time-heartbeat-rings.asp

11 godina
protjeran
offline
Re: Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s
Cansee kaže...

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

 Ili još gore, moraš biti iskren.

9 godina
offline
Re: Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s
cvaja997 kaže...

Treba bit iskren. Ako joj ne paše, nije za tebe. Gotovo, amen. Bolje prije odj.bat nego kasnije rastava, podjela imovine, djeca imaju različite reakcije... Drito u glavu, sa ekipom sam tu i tu. Radimo to i to. 

 

Jarvan kaže...
Cansee kaže...

ma to je sve živo govno za današnjeg modernog muškarca. Prije pošalješ dragoj poruku "upravo sam legao u krevet, mislim na tebe, laku noć" a zapravo bančiš sa ekipom u najvećoj rupi u gradu. A danas te zovu videopozivima, hoće da im šalješ te glasovne porukice da vide da si sam u tišini. Pa šta je sljedeće, da mi ugrade gopro kameru na kitu!??!? 

 Ili još gore, moraš biti iskren.

 

ma šalim se malo, al zaista. oženjen sam, imam dijete, drugo na putu i vjeran ko mali ćuko. Ali jesam nekad znao mulajti da spavam al zapravo se opijam s društvom, al je društvo bilo muško i nisam nikad ništa izvodio sa strane

12 godina
odjavljen
offline
Re: Cappuccino - sve popularnija društvena mreža s
Ovo se čini zanimljivo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice