Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice

poruka: 12
|
čitano: 3.682
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice".
16 godina
online
Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice

Lijepo je imati slusalice od kilograma na usima 

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša
Apple slušalice? Onaniram!
Šta? Zlatne?!? Svrššš!!!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 12:36 (Antiseptik).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša
To je to. Kupujem cim povecaju minimalac kojih 6x.
Sig
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice

ipak ću morati pričekati da im u šparu snize cijenu na "baš za mene" 66.999,00. jebga, kriza. nema se. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice

Kladim se da je pravi vlasnik, odn. tajni peti ortak Caviara - "Apple holding".

  • Apple je patent trol koji tuži za zakrivljenje uglova mobitela ako podsjeća na ajfon, ili pak ako gesta prstom previše nalikuje na njihovu; za imena tek moraš paziti kako dijete nazoveš, odn. prvo provjeriti jesu li to već patentiratli i zaštitili, ... a ovo čudo se zove - AirPods.
  • Drugi specifikum za Apple je da skoro pa jednako zarađuju od dodatne opreme koliko od hw (adapteri, punjači, sluše, baterije...); nema šamse da bi ovaj dio kolača prepustili trećoj strani.
  • Firmu sele od Čine, Vietnama, Bangladeša, Indije, Dublina pa do nekog Trump-towna, sve kako bi ušparali koji promil troškova (za uređaje na koje imaju maržu do 3000%); pride, ruski kavijar bolje zvuči od teksaškog.
  • Ovi modeli se odlično uklapaju uz platinasti Apple Card, a na što bi neki pravi baja još potrošio pare, kad već u ponudi nemaju Apple TV (2014!) i Apple Auto (2023?)  (unatoč višegodišnjim nadrkavanjima pridruženog "najtočnijeg prognozera, najboljeg analitičara za Apple" Mng-Chi Kuoa)?
  • Caviar je i krenuo od iPhone4s, produkti su im uglavnom vezani uz Apple.

 

Sprdnji unatoč, pa to je očekivano. Svaka žvaka ima svog seljaka; Nokia je imala unosni Vertu koji je MS pardon Elop prodao u rasprodaji obiteljskog zlata 2012.

Pa da sam šeik i da moram imati ajfon "jer mi tako status nalaže", uzeo bih ovaj Caviarov steampunk kič edition; ako zanemariš dvije decimale viška, baš je simpa geeky.

 

tldr:

Da kupujem specijalni ajfon, uzeo bi Rudy Giuliani butt-dial edition (btw Rudy je Trumpov cybersecurity advisor tako da tu nema griješke).

 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice

60K se ne koristi u našem jeziku. Puno normalnije je napisati 60.000...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša

Inače 60k, a ne 60K; k=kilo i uvijek se piše malim slovom.

 

Edit: nisam jezikoslovac, ali ne vidim razloga za nekorištenje uvećanice kilokuna 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 20:05 (fer-de-lance).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša
Zechina kaže...

Kladim se da je pravi vlasnik, odn. tajni peti ortak Caviara - "Apple holding".

  • Apple je patent trol koji tuži za zakrivljenje uglova mobitela ako podsjeća na ajfon, ili pak ako gesta prstom previše nalikuje na njihovu; za imena tek moraš paziti kako dijete nazoveš, odn. prvo provjeriti jesu li to već patentiratli i zaštitili, ... a ovo čudo se zove - AirPods.
  • Drugi specifikum za Apple je da skoro pa jednako zarađuju od dodatne opreme koliko od hw (adapteri, punjači, sluše, baterije...); nema šamse da bi ovaj dio kolača prepustili trećoj strani.
  • Firmu sele od Čine, Vietnama, Bangladeša, Indije, Dublina pa do nekog Trump-towna, sve kako bi ušparali koji promil troškova (za uređaje na koje imaju maržu do 3000%); pride, ruski kavijar bolje zvuči od teksaškog.
  • Ovi modeli se odlično uklapaju uz platinasti Apple Card, a na što bi neki pravi baja još potrošio pare, kad već u ponudi nemaju Apple TV (2014!) i Apple Auto (2023?)  (unatoč višegodišnjim nadrkavanjima pridruženog "najtočnijeg prognozera, najboljeg analitičara za Apple" Mng-Chi Kuoa)?
  • Caviar je i krenuo od iPhone4s, produkti su im uglavnom vezani uz Apple.

 

Sprdnji unatoč, pa to je očekivano. Svaka žvaka ima svog seljaka; Nokia je imala unosni Vertu koji je MS pardon Elop prodao u rasprodaji obiteljskog zlata 2012.

Pa da sam šeik i da moram imati ajfon "jer mi tako status nalaže", uzeo bih ovaj Caviarov steampunk kič edition; ako zanemariš dvije decimale viška, baš je simpa geeky.

 

tldr:

Da kupujem specijalni ajfon, uzeo bi Rudy Giuliani butt-dial edition (btw Rudy je Trumpov cybersecurity advisor tako da tu nema griješke).

Trolaš i opet ne kužiš neke stvari, vjerojatno da si bolje googlao bi vidio da Caviar ima i Samsung i druge brandove.  

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične slušalice

Još uvijek nije došao da nam objasni da je ovo investicija?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša
southy kaže...
Zechina kaže...
  • Caviar je i krenuo od iPhone4s, produkti su im uglavnom vezani uz Apple.

Trolaš i opet ne kužiš neke stvari, vjerojatno da si bolje googlao bi vidio da Caviar ima i Samsung i druge brandove.  

Ja trolam? I još quotaš moj link? 

https://caviar.global/history/

 

Prva rečenica: 

THE HISTORY OF CAVIAR CREATION

THE BIRTH OF STYLE

At the origins of the brand Caviar stood Elia Giacometti, the Italian jeweler who created the first designs, at that time for Apple iPhone 4. 

 

Što je uopće od brandova ovdje spomenuto (ako ne računamo Putina i Steven Seagala)?

  • Apple iPhone 4
  • Apple iPhone 4s
  • iPad mini
  • Apple Watch
  • iPhone model dedicated to the meeting of Vladimir Putin and Donald Trump 
  • “reincarnation” of the phone Nokia 3310
  • iPhone X Tesla

 

Dakle, ispravljam: produkti su im uglavnom skroz vezani uz Apple!

 

I kao što rekoh, zašto ne? I Vertu je imao svoje tržište. Da ponovim, meni je onaj "Universe Diamond Gold" sexy, samo da nema te dvije decimale previše (91420-92590$)... i da nije ajfon unutri (ali ajde to bi provario).

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 4:22 (Zechina).
8 godina
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša
fer-de-lance kaže...

Inače 60k, a ne 60K; k=kilo i uvijek se piše malim slovom.

 

Edit: nisam jezikoslovac, ali ne vidim razloga za nekorištenje uvećanice kilokuna 

 

Je, u pravu si, ali vani uvijek u slengu koriste K, valjda jer se akronimi u pravilu pišu velikim slovom, pa valjda zato.

Ja baš koristim to K a druge akronime izbjegavam pisati veliko, ev. "LOL" jer lol izgleda kao 101.

7 godina
offline
Re: Caviar AirPods Pro Gold Edition, bežične sluša

A u ovom slučaju (60K) ja se prvo sjetim Warhammera 

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice