Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali i s

poruka: 10
|
čitano: 4.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali i s".
13 godina
offline
Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali i s

Piše u naslovu članka da je skupo, ali i dalje sam sam iznenadio cijenom. Ova konfa unutra izgleda smiješno malena za kučište.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali

Ja sam malo ostao paf na skoro 300 evra :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali i s

Bezveze, ništa niti je lijepo niti je inovativno. Skupo jeste.
još kad mi Bugovci napišu da je pod minus nedostatak nekih RGB osvjetljenja dođe mi da se sam ozlijedi :-D 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali
Envy kaže...

Bezveze, ništa niti je lijepo niti je inovativno. Skupo jeste.
još kad mi Bugovci napišu da je pod minus nedostatak nekih RGB osvjetljenja dođe mi da se sam ozlijedi :-D 

Naravno da je ubacivanje četvrtog običnog ventilatora u kućište koje je dizajnirano za ljubitelje RGB-a minus. Ako dajem pare za RGB, onda želim imati što više opcija, a ne manje. 


12 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali

pa kao i kod SAMA ARC III case-a...kučište s 3 rgb ventilatora od 120mm na controlleru s podrškom za 6 istih....problem,nema ih u slobodnoj prodaji a niti možeš nakačiti nešto drugo.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2020 14:45 (Igor150).
7 godina
protjeran
offline
Re: Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali
Denis kaže...
Envy kaže...

Bezveze, ništa niti je lijepo niti je inovativno. Skupo jeste.
još kad mi Bugovci napišu da je pod minus nedostatak nekih RGB osvjetljenja dođe mi da se sam ozlijedi :-D 

Naravno da je ubacivanje četvrtog običnog ventilatora u kućište koje je dizajnirano za ljubitelje RGB-a minus. Ako dajem pare za RGB, onda želim imati što više opcija, a ne manje. 


 Mozda da takve stvari idu u odvojenu RGB sekciju na bug.hr.

16 godina
offline
Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali i s

Zakon izgleda, da nisam uzeo TT Level 20 HT uzeo bi ovo ali izvana naravno gdje je 50eur manje

TheVeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali i s

Za te pare dobiješ kompletni komp, ali ako želiš biti glavni badža u selu onda kupiš ovu kantu i ostaviš cijenu na šajbi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali

ne znam ja imam sama vanguard isto kaljeno staklo,nisam zadovoljan jer bas nema neku zastitu ili filtere za prašinu.

osim gore taj neki magnetski i ispod obicni,sto se tice rgb imam 6 ventilatora koji rade jednako i imaš na kucistu funkcije.ali sam ja kupio drugih

6,komda ventica ugradio i sad rukujem s rgb putem daljinskoga,a kuciste je oko nekih 700kn.recimo..

13 godina
offline
Re: Corsair Crystal 680X - Lijepo, inovativno, ali

za te pare ne mozeš kupiti comp osim neku polovnacu,pa cak ni to..ako zelis nešto dobro iskreno,samo grafu mozes kupit za te pare iskreno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice