Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, dobio

poruka: 7
|
čitano: 3.259
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, dobio".
8 godina
neaktivan
offline
Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, dobio

Jad i tuga...

 
2 6 hvala 1
5 godina
offline
Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, dobio

Ocekivano. Jadikovati ce iz samo njima jasnog razloga samo oni koji su kupili igru.

 
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, dobio

Nisam cs pokrenuo valjda 10g, sad budem sigurno zbog ovog battle royale moda, barem da probamo.lp

Blizi se izgleda H-L 3

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 1:35 (Stjepanj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, d
Stjepanj kaže...

 

Blizi se izgleda H-L 3

 Bojim se da oni nemaju niti priblizno ideju za HL 3. Uostalom, kao i vecina danasnjih single play igara.

Kamo srece da si mogu obrisati pamcenje i odigrati HL 1 opet.

11 godina
neaktivan
offline
Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, dobio

nakon updatea je nemoguce igrati bilo koji mod jer cijelo vrijeme izbaciva van igre...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, d
LeftY_CRO kaže...

nakon updatea je nemoguce igrati bilo koji mod jer cijelo vrijeme izbaciva van igre...

 Ako imas AMD graficku to je razlog. Svima se dogada koji imaju AMD/Intel GPU.

 Trenutno fix ne postoji, vjerovatno ce sutra biti update koji ce to fixat.

 Inace  zalosno sta je Valve tu napravio, pokvareni su ljudi koji igraju MM mogli bi najebat zbog citera ali CS:GO kao igra narast ce jos vise nego sto je sada.

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Re: Counter-Strike: Global Offensive postao F2P, d
Pozdravljam update iz razloga što će casual scena ojačat definitivno, ono što dosad nije bilo na razini. Samim f2p-om bi se to postiglo, ali BR mod je dodatni plus.

Mod je dovoljno dobar da upozna nove igrače sa mehanikom pucanja i kretanja te sa sistemom ekonomije oružja.

Mislim da Valve nije htio te da i ne može ciljati na vrhunski BR mod bez značajnih promjena mehanike igre što je kontra produktivno jer se gubi kontinuitet skilla između BRa i dosadašnjih modova.

CS je stagnirao posljednjih godinu dana i da iz ovog updatea iziđe bilo kakav pozitivni trend u vidu broja igrača, job well done.

Što se tiče cheatera, situacija je klimava. Bez obzira što je VACnet napredovao mnogo u posljednjih godinu dana, i dalje je teško detectati cheatove koje koristi manja skupina ljudi, a s obzirom da se prime sada može kupit...bit će veselo.
Pingu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice