Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts

poruka: 5
|
čitano: 3.581
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts".
10 godina
offline
Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts

 

 

Ovo tebra izgleda baš guba. Ovo treba podržati. Kupujem.

Gdje su tenkići tu je zabava zajamčena.

Nisam još probao, al' vjerujem da me igra neće razočarati.

 

Bravo za Shot Second & Croteam!

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts

Probao još davno, prije nekih godinu dana i super je igra. Vjerujem da je sad daleko bolja i držim fige da privuče svoju nišu.

Lijepo što se na bugu objavljuju i hrvatske igre ali moram bacit kritiku jer sam primjetio da su to uglavnom igre koje su povezane sa Croteamom, bilo bi lijepo spomenuti i druge.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts

Probao prosle godine Betu - kontrole su bile uzasne,

bez gamepada nije bilo igrivo.

 

Nadam se da su bar taj dio popravili. Ako ne, nek poprave,

ili neka ne izdaju na PC-u, jer nema smisla ograniciti se na gamepad,

pored tolike tipkovnice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts
markoal kaže...

Probao još davno, prije nekih godinu dana i super je igra. Vjerujem da je sad daleko bolja i držim fige da privuče svoju nišu.

Lijepo što se na bugu objavljuju i hrvatske igre ali moram bacit kritiku jer sam primjetio da su to uglavnom igre koje su povezane sa Croteamom, bilo bi lijepo spomenuti i druge.

 Mislim da ima veze s tim tko pošalje info. :)

 

Radio sam na obje strane, pa znam da je katkad svtar u tome da informacija naprosto ne dođe do urednika/novinara. A u moru igara koje se svaki dan pojave dosta je lako propustiti novosti.

15 godina
offline
Re: Croteam izdao strategiju imena Battle Bolts
Danny_HR kaže...
 Mislim da ima veze s tim tko pošalje info. :)

 

Radio sam na obje strane, pa znam da je katkad svtar u tome da informacija naprosto ne dođe do urednika/novinara. A u moru igara koje se svaki dan pojave dosta je lako propustiti novosti.

Istina! To sam naveo najviše jer znam da je prethodnih par mjeseci izišlo dosta domaćih igara i bilo je i nešto najava a malo toga je bilo na Bugu.

Sad se vjerojatno svi pripremaju za E3, pa će bit materijala za objavu. Možda i saznamo nešto više o novom Serious Samu? :D

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice