Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova

poruka: 5
|
čitano: 2.116
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova".
15 godina
neaktivan
offline
Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova

Koristim ga vec unatrag par godina. Kad ima nesto sta mi je oke lupim premium. Kad prodje neka sezona onda se vratim na free.

Reklame se mogu zaobici tipa kroz PiHole pa ih preskoci kod streamanja.

 

Sta se tice platformi pokriveno sve pak i PS Vita :D

 

Stream je stabilan i slika je odlicna. 

 

Naravno najbolje zvuci kad je audio u originalu.

 

Za stavit mozak na pasu i zaboravit na sve probleme svijeta dobro dodje za ohladit glavu.

The finding of threats to security by a security office is totally predictable, and hence the finding is totally worthless.
 
0 0 hvala 4
16 godina
offline
Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova

ja imam premium vec duze vrijeme i isplati mi se

 

vecinom gledam na TV-u koji ima puno bolju aplikaciju nego na kompu ili preko ps4

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova

Kao i Netflix i Crunchyroll ima DRM zaštitu, tako da jedino "licencirani" monitori mogu služiti za gledanje sadržaja. Imam 14inchni laptop na koji sam spojio 32inchni AOC monitor. Problem je što ne mogu gledati sliku na ovom monitoru (crni signal na crunchyrollu i netflixu, sve drugo radi normalno), pa samim time je i posve beskorisno. Koliko god se mi trudili koristiti legalno, uvijek te netko mora po glavi lupiti zbog toga.

 

 

Edit:

Upravo provjerio, aplikacije nema na Tizen OSu (Samsung TV uređaji) tako da s time nećete imati sreće.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 12:42 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kao i Netflix i Crunchyroll ima DRM zaštitu, tako da jedino "licencirani" monitori mogu služiti za gledanje sadržaja. Imam 14inchni laptop na koji sam spojio 32inchni AOC monitor. Problem je što ne mogu gledati sliku na ovom monitoru (crni signal na crunchyrollu i netflixu, sve drugo radi normalno), pa samim time je i posve beskorisno. Koliko god se mi trudili koristiti legalno, uvijek te netko mora po glavi lupiti zbog toga.

 

 

Edit:

Upravo provjerio, aplikacije nema na Tizen OSu (Samsung TV uređaji) tako da s time nećete imati sreće.

 Da li si probao ukljuciti monitor u struju?

15 godina
online
Re: Crunchyroll – meka za ljubitelje anime filmova
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kao i Netflix i Crunchyroll ima DRM zaštitu, tako da jedino "licencirani" monitori mogu služiti za gledanje sadržaja. Imam 14inchni laptop na koji sam spojio 32inchni AOC monitor. Problem je što ne mogu gledati sliku na ovom monitoru (crni signal na crunchyrollu i netflixu, sve drugo radi normalno), pa samim time je i posve beskorisno. Koliko god se mi trudili koristiti legalno, uvijek te netko mora po glavi lupiti zbog toga.

 

 

Edit:

Upravo provjerio, aplikacije nema na Tizen OSu (Samsung TV uređaji) tako da s time nećete imati sreće.

 HDCP problem ili sto?

 

Ugasi/iskopcaj sve background alate i uredaje za "recording" i probaj ponovno...... ukljucujuci nVidia shadowplay i sl. (ponekada je potreban i restart jer zbog nekog razloga kao da ga vidi i dalje iako je snimanje zaustavljeno/ugaseno ). Toliko ga nekada "zakompliciraju" da uz svu volju da pogledas legalno, ipak moras biti primoran piratizirati sadrzaj (srecom sceneri imaju privatne alate preko kojih snimaju sadrzaj s Netflixa i sl. servisa/stranica).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 19:44 (lovac82).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice