Dan kad se Zemlja zaustavila

poruka: 12
|
čitano: 5.960
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dan kad se Zemlja zaustavila".
15 godina
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

ovo ide u prilog ravnozemljašima, za koje se zemlja ionako nikad nije okretala. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

Vic je prebrutalan 😂😂😂😂😂

 

A i onaj klasični meme sa šećerkom.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 7:23 (fer-de-lance).
 
6 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

Potpisujem svaku riječ. Dobar članak.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

Mene,a vjerujem i još dosta forumaša zanima koliko vi i koje podatke imate o nama registriranim forumašima

 

Ne,ne bojim se ja za svoje podatke nego pitam onako,znam da sam vam dao e-mail (kojeg želim promjeniti jer se više ne mogu ulogirati u nepostojeći hotmail račun,ne tako davno sam dao zahtjev za promjenu na gmail,ostao sam ignoriran s vaše strane)

 

i možda sam upisao ime i prezime i datum rođenja ali nisam siguran

Svemirski mega car
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dan kad se Zemlja zaustavila
matkoGSi kaže...

Mene,a vjerujem i još dosta forumaša zanima koliko vi i koje podatke imate o nama registriranim forumašima

 

Ne,ne bojim se ja za svoje podatke nego pitam onako,znam da sam vam dao e-mail (kojeg želim promjeniti jer se više ne mogu ulogirati u nepostojeći hotmail račun,ne tako davno sam dao zahtjev za promjenu na gmail,ostao sam ignoriran s vaše strane)

 

i možda sam upisao ime i prezime i datum rođenja ali nisam siguran

Imamo podatke koje je svatko sam upisao, a ne traži se ništa osim nadimka i mail adrese, sve drugo je na volju svakome ponaosob. Svatko za sebe definira što će se vidjeti javno, a što ne.

 

Mail adresu samostalno možeš promijeniti, odi na uređivanje svog profila (https://www.bug.hr/forum/myprofile/) i vidjet ćeš kraj mail adrese gumb "promijeni". Ne moraš imati pristup staroj mail adresi da bi je promijenio.

 

Ako budeš imao problema s time javi mi se na pp, pa ću ti ja pomoći.

 

A što se tiče toga što si sve upisao u svoj profil, evo ti slike u prilogu što je javno (ni ja kao admin ne vidim ništa drugo od tvog upisa):

...
6 godina
protjeran
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

Koliko znam danas je Titin rođendan, Dan mladosti.

Evo, pokisao sjedim na stadionu i čekam SLET, štafetu.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dan kad se Zemlja zaustavila
Miro kaže...
Mail adresu samostalno možeš promijeniti, odi na uređivanje svog profila (https://www.bug.hr/forum/myprofile/) i vidjet ćeš kraj mail adrese gumb "promijeni". Ne moraš imati pristup staroj mail adresi da bi je promijenio.
Ako budeš imao problema s time javi mi se na pp, pa ću ti ja pomoći.

Meni ovo već neko vrijeme ne ide od ruke. Par puta sam zatražio promjenu, a na novi mail ništa ne dolazi (ne niste u spam folderu).

K
16 godina
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

Za neke se stvarno i zaustavila...


https://gdprhallofshame.com

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dan kad se Zemlja zaustavila
Miro kaže...
matkoGSi kaže...

Mene,a vjerujem i još dosta forumaša zanima koliko vi i koje podatke imate o nama registriranim forumašima

 

Ne,ne bojim se ja za svoje podatke nego pitam onako,znam da sam vam dao e-mail (kojeg želim promjeniti jer se više ne mogu ulogirati u nepostojeći hotmail račun,ne tako davno sam dao zahtjev za promjenu na gmail,ostao sam ignoriran s vaše strane)

 

i možda sam upisao ime i prezime i datum rođenja ali nisam siguran

Imamo podatke koje je svatko sam upisao, a ne traži se ništa osim nadimka i mail adrese, sve drugo je na volju svakome ponaosob. Svatko za sebe definira što će se vidjeti javno, a što ne.

 

Mail adresu samostalno možeš promijeniti, odi na uređivanje svog profila (https://www.bug.hr/forum/myprofile/) i vidjet ćeš kraj mail adrese gumb "promijeni". Ne moraš imati pristup staroj mail adresi da bi je promijenio.

 

Ako budeš imao problema s time javi mi se na pp, pa ću ti ja pomoći.

 

A što se tiče toga što si sve upisao u svoj profil, evo ti slike u prilogu što je javno (ni ja kao admin ne vidim ništa drugo od tvog upisa):

Možete uz to još eventualno vidjeti IP adresu korisnika, i tu i tamo neke nevažne podatke poput preglednika koji se koristi i slično. Dakle, ništa strašno.

Korky kaže...
Miro kaže...
Mail adresu samostalno možeš promijeniti, odi na uređivanje svog profila (https://www.bug.hr/forum/myprofile/) i vidjet ćeš kraj mail adrese gumb "promijeni". Ne moraš imati pristup staroj mail adresi da bi je promijenio.
Ako budeš imao problema s time javi mi se na pp, pa ću ti ja pomoći.

Meni ovo već neko vrijeme ne ide od ruke. Par puta sam zatražio promjenu, a na novi mail ništa ne dolazi (ne niste u spam folderu).

Pokušavaš li kao svoj novi mail postaviti @net.hr e-mail adresu? Ako da, mail ti neće stići odmah nego tek nakon par sati. U nekoliko navrata na @net.hr mail nisam ni dobio mail za promijenu e-mail adrese.

 

Moj savjeti ti je da si radije postaviš neku drugu e-mail adresu na koju ti mailovi od Buga stižu odmah jer u slučaju da zaboraviš lozinku, ako ti mail ne stiže, nećeš moći promijeniti lozinku.

15 godina
offline
Re: Dan kad se Zemlja zaustavila
Marko :D kaže...
Pokušavaš li kao svoj novi mail postaviti @net.hr e-mail adresu? Ako da, mail ti neće stići odmah nego tek nakon par sati. U nekoliko navrata na @net.hr mail nisam ni dobio mail za promijenu e-mail adrese.
Moj savjeti ti je da si radije postaviš neku drugu e-mail adresu na koju ti mailovi od Buga stižu odmah jer u slučaju da zaboraviš lozinku, ako ti mail ne stiže, nećeš moći promijeniti lozinku.

Ne, koristim VIP. I još uvijek ništa. 

K
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 19:32 (Korky).
12 godina
offline
Dan kad se Zemlja zaustavila

Ej, vrijedi ovo i za spam mailove? :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dan kad se Zemlja zaustavila
Korky kaže...
Miro kaže...
Mail adresu samostalno možeš promijeniti, odi na uređivanje svog profila (https://www.bug.hr/forum/myprofile/) i vidjet ćeš kraj mail adrese gumb "promijeni". Ne moraš imati pristup staroj mail adresi da bi je promijenio.
Ako budeš imao problema s time javi mi se na pp, pa ću ti ja pomoći.

Meni ovo već neko vrijeme ne ide od ruke. Par puta sam zatražio promjenu, a na novi mail ništa ne dolazi (ne niste u spam folderu).

 Ako i dalje ne uspijevaš sam promijenit mail adresu - javi mi se preko pp, pa ću ti pomoći oko toga.

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice