Datoteke s nastavkom .leto

poruka: 6
|
čitano: 3.345
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Datoteke s nastavkom .leto".
5 godina
offline
Datoteke s nastavkom .leto

Pročitao sam negdje mudru izjavu "Bez sigurnosnih kopija ne posjedujete svoje podatke - samo ih posuđujete od sudbine."

Apoc
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Datoteke s nastavkom .leto

Leto???

To je neki srbski ransomware pustem bas pred izbore da osujeti kampanju nase kraljice... Otvorite oci ljudi, nije ovo slucajno

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Datoteke s nastavkom .leto

Čupanje kabela iz zida - to! Sirovo i djelotvorno! Osim ako je laptop, onda čupaš bateriju. :)

Nadam se da je to bila šala. Jer dovoljno je držati POWER gumb 5+ sekundi i PC i laptop će se ugasiti kao "čupanje kabla".

Backup uređaj NE MORA biti iskopčan (offline), niti ručni.

Može biti automatizirani, na NAS file share, ukoliko NITKO (pa niti vi!) nema prava pisanja u tu file share mapu, osim posebnog accounta s dugim passwordom pod kojim se vrte backupi.

Evo jednog opisa kako se takav backup slaže, i to verzioniran, besplatno: https://blog.sqlxdetails.com/crypto-virus-resistent-backup/

Tko nema AUTOMATIZIRANI backup, nije zaslužio ni da ima podatke.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
Re: Datoteke s nastavkom .leto
Friday kaže...

Leto???

To je neki srbski ransomware pustem bas pred izbore da osujeti kampanju nase kraljice... Otvorite oci ljudi, nije ovo slucajno

 

 

Hm, mozda je Jaredu pofalilo novaca, a niti Vrdoljak ga nije zvao da glumi u njegovom novom izuzetno gledljivom remekdjelu.

8 godina
offline
Re: Datoteke s nastavkom .leto

 

 

Hm, mozda je Jaredu pofalilo novaca, a niti Vrdoljak ga nije zvao da glumi u njegovom novom izuzetno gledljivom remekdjelu.

 Tako je, Jared se pripremao celo Leto i sad ništa od toga... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 0:10 (dtdtdt).
15 godina
offline
Datoteke s nastavkom .leto

možda je ipak vojvoda leto atreides 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice