Days Gone – Tresla se brda...

poruka: 6
|
čitano: 4.504
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Days Gone – Tresla se brda...".
11 godina
protjeran
offline
Days Gone – Tresla se brda...

Igru sam kupio prvi dan kad je izasla, i morat cu se nazalost sloziti da nije dobra onako kako sam ocekivao :S

 

Prica je ok, ali misije i sve je malo zamorno i ponavljajuce, a ubijanje hordi zombija :S iskreno po meni je za sada NEMOGUCE :S nemogu ubiti vise od 10-15 zombija odjednom kad napadnu a ne horde od stotinu i vise :S ali dobro ja tek imam oko 5 sati igre iza sebe. Dat cu igri sansu, jer iskreno zbog nje i RDR2 sam ustvari i kupio PS4 Pro nakon 20 godina PC MAster Race, RDR2 je bio savrsen, God of War jos BOLJI, a ovo nazalost sto mi je trebalo biti u vrhu liste polako pada na toj listi "najboljih igara".

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Days Gone – Tresla se brda...
Virus freaker, sam zbog ovog nebi igru ni pogledo...
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Days Gone – Tresla se brda...

Gadaj samo glave, kad si slab s resursima pokušaj čim više potiho ubijat jer se običan nož ne troši. Kasnije kad dobis bolja oružja horde će lako padat. Ak kažeš da si igro 5 sati ni nemres sredit hordi (ja sam uspio već u tom nekom vremenu igranja al puno puta sam bjezo pa ih pucao kad bi se krenuli vracat)

Kad u zadnjoj trećini dobis i bolja mele oružja da se cijeli neprijateljski kamp ubit koristeći melee, kaj je fkt presmiješno. Opocni tipovi padaju od 1, a oni veliki s miniganom od 3. 

7/10, na ps5 bi mogla bit čista 10ka

11 godina
protjeran
offline
Re: Days Gone – Tresla se brda...
JuraHura95 kaže...

Gadaj samo glave, kad si slab s resursima pokušaj čim više potiho ubijat jer se običan nož ne troši. Kasnije kad dobis bolja oružja horde će lako padat. Ak kažeš da si igro 5 sati ni nemres sredit hordi (ja sam uspio već u tom nekom vremenu igranja al puno puta sam bjezo pa ih pucao kad bi se krenuli vracat)

Kad u zadnjoj trećini dobis i bolja mele oružja da se cijeli neprijateljski kamp ubit koristeći melee, kaj je fkt presmiješno. Opocni tipovi padaju od 1, a oni veliki s miniganom od 3. 

7/10, na ps5 bi mogla bit čista 10ka

 Sutra cu malo bas igrat da dobijem koje bolje oruzje :S neznam ja sam naletio na prvi kamp veliki, mislim da ih je oko 100 bilo i nema sanse nikakve :S tesko mi se "snaci" a opet mozda je i do mene, novi sam na PS-u pa mozda zato. 

13 godina
offline
Days Gone – Tresla se brda...

Sinko moj, ne znaš ti izgleda igrati. Igra s tehničke strane po izlasku nije bila savršena, ali je generalno mrak. Priča, Deacon, atmosfera, setting, odlična. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Days Gone – Tresla se brda...

Igra je vrhunska im zanimljivu priču.

Najbolje oružje mi je Spiked Bat može se i popravljati.

 

The Spiked Bat is a craftable melee weapon, formed from a Wooden Baseball Bat and Box of Nails. It has decent durability and can take down most enemies with 2 hits.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice