Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar

poruka: 12
|
čitano: 5.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar".
11 godina
offline
Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar

O zvuku ni z?! Koji zvucnici mu pasu...?!

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
coldGT kaže...

O zvuku ni z?! Koji zvucnici mu pasu...?!

 

Ja bas htio napisati istu stvar

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
Nema zvuka.. ukras za kredencu ili bijeli za na frižider.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar

Kakav sad zvuk, kad nema ni kolut za glasnoču!?

 

Bez tog mu se ne bih veselio nikako...

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar

Imam stariji model Denon CEOL Piccolo s njegovim, pripadajucim zvucnicima i... nije to lose za manje prostorije i za te novce.
Imam i spojen TV na njega pa je zvuk filmova mnogo bolji.
No, daljinac je ocajan - krepao je nakon par mjeseci i to "sam od sebe", nije da je pao ili nesto.
Zatim sam presao iskljucivo na APP za kontrolu Denona... e to je tek ocajno lose. Stalno puca veza izmedu aplikacije i Denona, ocajno zastarjelo sucelje, previse puta moram kliknuti da bih promijenio radio stanicu tj. stream i tako.

Nadam se da je ovaj model bolji u tim detaljima.

!B
 
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar

DAB je nepotreban, imate sve radio postaje online. Heos app i izaberete sto zelite. Meni vise smeta sto se nitko nije sjetio staviti usb ulaz pa PC. Svi noviji receiveri tehnicki imaju mogucnost dati kvalitetan zvuk iz compa ali eto nema usb ulaza.

Nisam ljubitelj te jeftine plastike, vise sam za old school alu kojega vise gotovo da i nema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 19:02 (john142).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar

Prosao mi je kroz ruke ovaj RCD-N10 i nisam bas bio odusevljen. U odnosu na mog vjernog RCD-M39, ovaj je unatoc tome sta je skuplji i sta je 2x65W u odnosu na 2x30W, skoro duplo laksi a uz to i losije sastavljen uredjaj. 

Nedostatak potenciometra je grehota velika...

 

Inace, upravo je nevjerojatno kako grmi 2x30W RCD-M39 u kombinaciji sa BA A26 zvucnicima, ogroman i mocan zvuk. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
Neloš uređaj za sve koji jednom komponentom (sve-u-jedan) žele solidan 'zvuk'. Ovo zvuk sam namjerno stavio pod navodnike jer sama komponenta nema svoj zvuk (audiofili kuš!). Zvuk imaju zvučnici pa se njihovom zamjenom (ili bolje, kupovinom uređaja bez zvučnika i nabavkom kvalitetnijih) zvuk može dramatično popraviti - i zato je šteta što su konektori traljavi.
Možda je pametnije za nešto malo više kupiti Marantzovu inačicu. Koja, dam se kladiti, može zamijeniti bilo koji audiofilski odvojeni kompletić ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 9:03 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
Antiseptik kaže...
Ovo zvuk sam namjerno stavio pod navodnike jer sama komponenta nema svoj zvuk (audiofili kuš!).

Slažem se.
Zato kada promjeniš jednu komponentu tipa pojačalo, sa npr 2 klase boljim, zvuk magijom postaje bolji na identičnim zvučnicima (otoveniji, bas bolje izražen i jači, visoki precizniji...)
Ali slažem se da komponenta nema zvuk. Zato i slušamo mobitele spojene na Sonus Fabere :))))

5 godina
protjeran
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
Na žalost Sonusi su (bili i ostali) samo (pre)cijenjena drvenarija. Ima puno boljih za manje novaca ;)
Pis on ju, tu :P
5 godina
protjeran
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
I da, pojačalo (isto) nema svoj zvuk. Jer, naime, ako ga ima onda nešto s pojačalom nije u redu.
Pis on ju, tu :P
16 godina
moderator
offline
Re: Denon CEOL RCD-N10 - Višesobni glazbeni centar
gkelekov kaže...
Antiseptik kaže...
Ovo zvuk sam namjerno stavio pod navodnike jer sama komponenta nema svoj zvuk (audiofili kuš!).

Slažem se.
Zato kada promjeniš jednu komponentu tipa pojačalo, sa npr 2 klase boljim, zvuk magijom postaje bolji na identičnim zvučnicima (otoveniji, bas bolje izražen i jači, visoki precizniji...)
Ali slažem se da komponenta nema zvuk. Zato i slušamo mobitele spojene na Sonus Fabere :))))

 

Sugeriram da ne hraniš trola  Onaj tko misli da elektronika/amplifikacija ne utječe na zvuk, dakle da isti zvučnici zvuče identično na svim pojačalima, taj:

 

a) u životu nije spojio dva različita pojačala na iste zvučnike

b) gluh je

 

Trećeg nema. Rado bih takve pozvao u redakciju ili kod sebe doma pa da malo spajamo i slušamo kako "nema razlike između pojačala" (a vidi vraga, sva do jednog su ispravna!).

Never put Dolby on snake detectors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice