Detaljan vodič kroz svijet najnovijih PC komponent

poruka: 3
|
čitano: 2.865
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Detaljan vodič kroz svijet najnovijih PC komponent".
16 godina
offline
Detaljan vodič kroz svijet najnovijih PC komponent

odlicna tema koje nije bilo dugo i ljepo je sve ilustriano 

Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Detaljan vodič kroz svijet najnovijih PC komponent

Žalosti me malo komentara na novi broj BUG-a. Treba tu dosta truda i entuzijazma, da se sve to napiše, posloži i uredi.
Tema broja je cool, baš onako kompjuterska iz dobrih starih vremena dok kompovi nisu bili mainstream, te dok
su se obični ljudi bojali nadolazećih vremena kada će čovjek igrati šah kontra kompjutera.
Po YT ima dosta svega što se tiće slaganja kompova i umjesto da se gubi vrijeme na lutanje po YT kanalima, jednostavnije
je čitati BUG, te kada zatreba uvijek imati ga pri ruci kada negdje zapne oko slaganja kompova.

 

Na ono pitanje iz uvodnika od Herr Mire, dal' netko pamti da je Drago napisao knjigu o Officu, mogu i te kako odgovoriti
potvdrno. I to čini sa velikim respektom. Ne samo da pamtimo, nego smo je i čitali. Kao i primjerice Olegovu o Win il' pak
od Bakse, a da ne navodim od Abrusa i Domagoja.

 

BUG, rula nadmoćno!

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Detaljan vodič kroz svijet najnovijih PC komponent

Dobra tema broja. Baš mi je dobro legla jer planiram sastaviti novi PC.

 

Ono što mi se nije svidjelo je nepotrebna "reportaža" (brdo fotki) s Idea knockouta i pljuvački članak o Officeu 2019. Shvatio sam, ne volite Office 2019, draže vam je plaćati svake godine harač za Office 365 umjesto jednom kupiti licencu i trošiti ju dok traje PC (pa i duže). Kakti, Office 365 će imat nove funkcije... Je, to je jako bitno, za usere koji ih koriste samo nekoliko otkako Office uopće postoji. Licenca za H&S ili H&B se isplati za 2-3 godine u usporedbi s pretplatom koju i nakon 2-3 godine moraš nastaviti plaćati. Tko voli neka izvoli.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 19:41 (ridealong).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice