Dizajner Jony Ive napustio Apple

poruka: 9
|
čitano: 3.517
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dizajner Jony Ive napustio Apple".
6 godina
neaktivan
offline
Dizajner Jony Ive napustio Apple

Ocekujem svemirski dizajn od sada. Dosta je bilo mekih igrackica. Super vijest

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Dizajner Jony Ive napustio Apple

a jedan mali tim cook

tog ivu traži svud.

gdje je, kud je nestao,

to njemu tišti grud.

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 2 hvala 0
Dizajner Jony Ive napustio Apple

pa nije samo jedna osoba zadužena za izgled i smjer u kojem se vizualni identitet Apple proizvoda kreće. Radi se o uhodanoj mašineriji od siguran sam nekoliko stotina ljudi u kojoj svatko ima neki mali komadić dužnosti, svatko je maleni kotačić velikog sata kojeg je jako teško zaustaviti. Jony je vjerojatno imao supervizorske poslove, nekakav menađement, gluposti. Zato je moguće i otišao, dosadilo mu se baviti papirologijom i "ljudskim potencijalima"...

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dizajner Jony Ive napustio Apple
Znaci stotine ljudi određuju smjer dizajna po tebi?
5 godina
offline
Re: Dizajner Jony Ive napustio Apple
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

pa nije samo jedna osoba zadužena za izgled i smjer u kojem se vizualni identitet Apple proizvoda kreće. Radi se o uhodanoj mašineriji od siguran sam nekoliko stotina ljudi u kojoj svatko ima neki mali komadić dužnosti, svatko je maleni kotačić velikog sata kojeg je jako teško zaustaviti. Jony je vjerojatno imao supervizorske poslove, nekakav menađement, gluposti. Zato je moguće i otišao, dosadilo mu se baviti papirologijom i "ljudskim potencijalima"...

 Ne jedna ali sigurno ne stotine ljudi...

16 godina
offline
Dizajner Jony Ive napustio Apple

Već se vidi napredak sa novim Macbook Pro 16"

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dizajner Jony Ive napustio Apple
Ono što sam pročitao je da se njegov core dizajnerski tim sastojao od 10-15 ljudi koji su zajedno s njim određivali glavne stvari oko dizajna.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dizajner Jony Ive napustio Apple
Ive je imao značajan utjecaj na Apple sto znaci i na cijelu industriju, no za sve ima svoje vrijeme pa je i njegov odlazak dio prirodnog ciklusa. Znakovito je da je Apple u zadnjim linijama proizvoda adresirao bas želje kupaca, sto nije bilo slučaj za vrijeme Iveove i Steveove ere.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dizajner Jony Ive napustio Apple
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

pa nije samo jedna osoba zadužena za izgled i smjer u kojem se vizualni identitet Apple proizvoda kreće. Radi se o uhodanoj mašineriji od siguran sam nekoliko stotina ljudi u kojoj svatko ima neki mali komadić dužnosti, svatko je maleni kotačić velikog sata kojeg je jako teško zaustaviti. Jony je vjerojatno imao supervizorske poslove, nekakav menađement, gluposti. Zato je moguće i otišao, dosadilo mu se baviti papirologijom i "ljudskim potencijalima"...

 nazalost

najbolje stvari su vizije pojedinca od pocetka do kraja

 

Zato sve je to manje vise isto kad komisija i odvjetnici slazu mobitele

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice