Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje su iz

poruka: 5
|
čitano: 2.035
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje su iz".
4 godine
protjeran
offline
Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje su iz

Isto kao i sa filmskom industrijom - sve ih je više ali bez duše. 

Jer, uvijek je početak (mladost) ono najbolje od svega, tada se radi s najviše entuzijazma, volje, želje, ideje. Kasnije ide štancanje, industrija u kojoj i antitalenti traže svoj dio kolača. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje su iz

bome, ak je ovo najzanimljivije, kakve li su tek ostale?!  mogu im ja istovariti svoju kantu za smeće pa nek se igraju. izometrijski. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje su iz

-mene fascinira kako su sve cijene iste do u cent.. osim u dollar/euro, sve po x.99 .. ko kifle, ali nikako da nestanu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje s
Ajar kaže...

bome, ak je ovo najzanimljivije, kakve li su tek ostale?!  mogu im ja istovariti svoju kantu za smeće pa nek se igraju. izometrijski. 

 Ma da, The Surge 2 vidio sam na piratskom sajtu i ne da mi se ni badava skidati, a ostale mi izgledaju još lošije. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Donosimo pregled najzanimljivijih igara koje s
Ajar kaže...

kakve li su tek ostale?! 

 sranje, vidim na crackwatchu 10 igara dnevno se piratizira sve anonimni naslova evo tipa ovo https://store.steampowered.com/app/545410/A_Trip_to_Yugoslavia_Directors_Cut/

ovo u članku su naslovi koje je studio neki napravio a ne igre iz "garaže"

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice