Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

poruka: 32
|
čitano: 10.299
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više ".
15 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Dobra je to ideja.... samo kako misliš raditi na crno ako svaku kunu provučeš preko računa ? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 6:26 (dankodr).
 
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Drago neće odustati dok si ne isprinta aviončić jednosjed u letnom stanju na 3D "ispisaču" (nova hrv. riječ..moj doprinos)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 6:41 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Namjerno napišu malo o svakoj temi, tek toliko da te zaintrigiraju, pa da čovjek mora kupiti časopis. Nećete razbojnici!

X
 
2 10 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Abaxa kaže...

Namjerno napišu malo o svakoj temi, tek toliko da te zaintrigiraju, pa da čovjek mora kupiti časopis. Nećete razbojnici!

 Ja odavno ne kupujem, ovo što bude u bugu od recenzija(hw/sw) pročitam tu a bude i na ostalim stranicama, i proširili su polja pišu i o drugim stvarima(to je plus) ali mene to ne zanima, dakle samo pc i stvari oko tog.

13 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Jedino me zanima ta download zona.... bez dvd-a

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

mene zanima samo plaćanje bez novaca, jer ih nemam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
19 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Ajar kaže...

mene zanima samo plaćanje bez novaca, jer ih nemam. 

 i za to ima aplikacija za javne bilježnike, "e-hanža",  blokiran si nakon 2,7 klika.

16 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Nije problem što ne trebamo imati novčanik, problem je što ipak moramo imati novac kojeg nemamo.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Korny1603987 kaže...

Nije problem što ne trebamo imati novčanik, problem je što ipak moramo imati novac kojeg nemamo.

 Ne moras.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Abaxa kaže...

Namjerno napišu malo o svakoj temi, tek toliko da te zaintrigiraju, pa da čovjek mora kupiti časopis. Nećete razbojnici!

Moraš biti poseban oblik specijalca da ovako nešto izjaviš.

Novinari iz BUG-a koji pišu zanimljive kolumne, recenzije, itd i nazvati ih razbojnicima. Alo?!?!

35kn za jedan profi časopis je ništa (ako te takve teme zaista zanimaju), ali ljudi su ovih dana na internetu, navikli sve dobivati besplatno pa je ova izjava vajlda produkt svega toga.

Majstore moj, ako ne želiš plaćati nemoj, ali nazivati ljude, koji rade svoj posao i to naplaćuju, razbojnicima je ipak malo previše.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2019 11:27 (rhav6).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Najveci problem je u tome kaj tiskovina za danasnje vrijeme debelo kasni, pogotovo mjesecna izdanja. Vijest izade pocetkom mjeseca i tiskovina mora cekati skoro mjesec dana da to uvrsti u novi broj. U danasnje vrijeme interneta i brzine sirenja informacija to je ultra sporo. Nazalost spor je i portal jer kasni dan, dva, a ponekad i tri s nekom vijesti.

Kupovao sam bug redovito ali vise ne vidim smisao kupovanja casopisa (bio to bug ili netko treci) zbog necega sto vec znam. Tu i tamo kad je neka recenzija koja me zanima, kupim. Al to je u globalu to. Nitko nije tu razbojnik i sve je to castan i posten posao no nazalost, lagano ga gazi vrijeme.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
7 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Zna li netko moze li se placati Apple Payem ako stranac koji ima Apple Pay dodje u Hrvatsku? Je li to ista tehnologija kao i beskontaktne kartice?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Da li moze recenzija slim tipkovnica ili po vasem misljenju koje bi bile najbolje tipkovnice za produktivnost. Dosta rgb gejmanja :P

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Časopis je i dalje sadržajno -DALEKO- bolji i vjerniji "starim danima" od portala, barem što se recenzija tiče.

Portal je postao samo još jedan u nizu Verge klonova.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Gale92 kaže...

Jedino me zanima ta download zona.... bez dvd-a

 Mogli su to složiti da mi automatski povuće podatke da sam pretplatnik (prijavljen na bug.hr portalu) da ne moram unositi kod za čitanje.

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
10 godina
protjeran
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Bude bude, bas su krenuli implementirati.. za 5 godina gotovo... Sramota samoprozvanom no.1 it casopisu na ovim prostorima.. bljuc
12 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Sale_ds kaže...
Najveci problem je u tome kaj tiskovina za danasnje vrijeme debelo kasni, pogotovo mjesecna izdanja. Vijest izade pocetkom mjeseca i tiskovina mora cekati skoro mjesec dana da to uvrsti u novi broj. U danasnje vrijeme interneta i brzine sirenja informacija to je ultra sporo. Nazalost spor je i portal jer kasni dan, dva, a ponekad i tri s nekom vijesti.

Kupovao sam bug redovito ali vise ne vidim smisao kupovanja casopisa (bio to bug ili netko treci) zbog necega sto vec znam. Tu i tamo kad je neka recenzija koja me zanima, kupim. Al to je u globalu to. Nitko nije tu razbojnik i sve je to castan i posten posao no nazalost, lagano ga gazi vrijeme.

 

Ne razumijem uopće logiku. Ima li itko zdrave pameti tko kupuje bilo kakav mjesečnik da bi u njemu pratio dnevne vijesti? Ti nisi promašio samo "ceo fudbal" nego i stadion, čini mi se. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Ugodno se iznenadih kada danas na kiosku spoznah da je cijena manja... znam nema više dvd-a ali "ono" ipak veseli...

 
1 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Nismo mi rvati baš narod sa smislom za humor. 

X
 
5 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
rhav6 kaže...
Abaxa kaže...

Namjerno napišu malo o svakoj temi, tek toliko da te zaintrigiraju, pa da čovjek mora kupiti časopis. Nećete razbojnici!

Moraš biti poseban oblik specijalca da ovako nešto izjaviš.

Novinari iz BUG-a koji pišu zanimljive kolumne, recenzije, itd i nazvati ih razbojnicima. Alo?!?!

35kn za jedan profi časopis je ništa (ako te takve teme zaista zanimaju), ali ljudi su ovih dana na internetu, navikli sve dobivati besplatno pa je ova izjava vajlda produkt svega toga.

Majstore moj, ako ne želiš plaćati nemoj, ali nazivati ljude, koji rade svoj posao i to naplaćuju, razbojnicima je ipak malo previše.

 

 profi časopis? od kada?

15 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
zoki.zlikowski kaže...

Zna li netko moze li se placati Apple Payem ako stranac koji ima Apple Pay dodje u Hrvatsku? Je li to ista tehnologija kao i beskontaktne kartice?

 

Naravno da se može plaćati Apple Pay-em.

 

Ne moraš biti ni stranac, samo ti treba odgovarajća kartica (kartice izdane u RH nisu podržane) i kod dodavanja kartice treba (privremeno) promjeniti regiju na onu u kojoj je Apple Pay podržan.

15 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Nevjerojatno koliko smo mi kao društvo naučili pljuckati sva i svakoga, a nikada pohvaliti. Ljudi rade dobru i korisnu stvar, časopis o komp tehnologiji. I onda se nađe neki buzdovan koji nije nikad napravio časopis, njih pljuvati. Ma ni blog nije napravio. Napravi boljeg pa onda pljuj!
Ja SKIDAM KAPU do poda svakome tko išta korisno radi. Ma koliko malo to bilo. Zar nije ljepše hvaliti? To će potaknuti ljude da rade i više i bolje i stvoriti dobru atmosferu. Pljuvanjem nekog vrijednog čovjeka potičemo ga da prestane raditi. A onda će nam društvo biti puno neradnika koji kritiziraju radnike, a imali su potencijal koji im je okolina ubila kritikama. Ako vidite nešto dobro, hvalite. Ako vidite loše, šutite. Morao sam napisati jer bih puknuo
 
13 0 hvala 4
10 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

 

 

Još jedan lijepi broj iz bugovske kuće. Naš BUG je taj koji je perjanica novih tehnolgija i svijesti o kompjuterima kod nas.

Čitatelj samo treba krenuti od prekrasno dizajnirane naslovice koja te na polagani, trilerski način uvodi u teme koje ćeš pronaći kada otvoriš svoj omiljeni magazin i kreneš ploviti tehnoločkim temama,

kao u nekome uzbudljivome filmu. 'Oćeš brate od hardvera, softvera, spoj HW i SW, igara, tehničkih pitanja, a sve to sa snažnim autorskim pečatom. Naime, BUG nije magazin koji prepisuje od drugih oni stvaraju originalni sadržaj, na vrlo kvalitetan način i to je tajna njihove dugovjećnosti.

Vječni mladić. To je BUG. Vitalan kao prvoga dana.

 

Digitalno plaćanje je super stvar, te ću svako to probati prvom prilikom, jer između ostalog i sam radim u bank IT, te su mi itekako poznate te stvari ispod haube, kada sam između ostalog i sudjelovao na projektima kaj se tiču PBZ grupe, mada ne radim u njoj, ali moja kompanija blisko surađuje sa njom.

'

 

Svaki tekst u BUG je posebni izvor zadovoljstva kada čitatelj to čita, te teme koje se nalaze u mjesečniku nisu one teme kaj ekipa čita po žutim portalima, te nikako ne treba BUG-u zamjeriti što ne obrađuje te teme, jer u ovakoj formi magazina to nije ni smisao istoga. To vidim neki ljudi ne žike.

 

Super je ovo za download zonu, gdje će svatko moći biti kreator svoje DVD, pogotovo u nuždi, kada dođe stani-pani za spas podataka sa kompjutera.

Mada bih možda iskreno i intimno htio da je ostao DVD, ali kaj je tu je. 

Možda da se sadrži navika izdavanja DVD povremeno, npr, kada bude išao opet BBK u budućnosti??

 

Jedan od razloga zašto sa tu gdje jesam kao profi IT-vac, odnosno kompjuteraš je taj kaj sam čitao  i čitam, BUG i Mrežu. Da nije bilo njega, pitanje je čim bi se bavio u životu. 

Tako da držim da je čitanje BUG odlična stvar, jer ako ste i druge struke ne možete nikako izgubiti čitanjem magazina kaj već 25 ljeta, roka na najjače i rula nadmoćno.

Hvala BUG&bugovcima svih godišta na svemu.

 

Razvijate ljudi naviku čitanja, jer pisana riječ je tolika stara kao izvor informacija da je siguran put ka što većoj kvaliteti života.

A, naš BUG je pouzdan partner u tom putovanju.

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
2 5 hvala 1
15 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v

Al ga prećera!

15 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

S obzirom da je cijena pala za više od šestine, bilo bi lijepo da se pretplatnicima produlji vrijeme pretplate za šestinu (2 mjeseca po godini).

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
Q-Tip kaže...
Sale_ds kaže...
Najveci problem je u tome kaj tiskovina za danasnje vrijeme debelo kasni, pogotovo mjesecna izdanja. Vijest izade pocetkom mjeseca i tiskovina mora cekati skoro mjesec dana da to uvrsti u novi broj. U danasnje vrijeme interneta i brzine sirenja informacija to je ultra sporo. Nazalost spor je i portal jer kasni dan, dva, a ponekad i tri s nekom vijesti.

Kupovao sam bug redovito ali vise ne vidim smisao kupovanja casopisa (bio to bug ili netko treci) zbog necega sto vec znam. Tu i tamo kad je neka recenzija koja me zanima, kupim. Al to je u globalu to. Nitko nije tu razbojnik i sve je to castan i posten posao no nazalost, lagano ga gazi vrijeme.

 

Ne razumijem uopće logiku. Ima li itko zdrave pameti tko kupuje bilo kakav mjesečnik da bi u njemu pratio dnevne vijesti? Ti nisi promašio samo "ceo fudbal" nego i stadion, čini mi se. 

Ti uopce nisi skuzio sta tu pise... Citaj sporije!!

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
5 godina
protjeran
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Ako si u glavi zaostao 5+ godina kupi bug :) Onda su u korak s vremenom hehe

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...
rhav6 kaže...
Abaxa kaže...

Namjerno napišu malo o svakoj temi, tek toliko da te zaintrigiraju, pa da čovjek mora kupiti časopis. Nećete razbojnici!

Moraš biti poseban oblik specijalca da ovako nešto izjaviš.

Novinari iz BUG-a koji pišu zanimljive kolumne, recenzije, itd i nazvati ih razbojnicima. Alo?!?!

35kn za jedan profi časopis je ništa (ako te takve teme zaista zanimaju), ali ljudi su ovih dana na internetu, navikli sve dobivati besplatno pa je ova izjava vajlda produkt svega toga.

Majstore moj, ako ne želiš plaćati nemoj, ali nazivati ljude, koji rade svoj posao i to naplaćuju, razbojnicima je ipak malo previše.

 

 profi časopis? od kada?

 od onog trenutka kad uz bug kupis i vidi i pc chip, ako jos izlaze, istovremeno, pa procitas sva tri

 pa se zapitaj, zasto kostaju isto i koliko je koji prenio informacija i autorovih misljenja, narocito ako su unutra clanci o istoj temi ili recenzije istih proizvoda

 

da skratim, ja bugove cuvam, a ove druge sam bacao prije nego sam ih uopce i procitao do kraja

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
6 godina
protjeran
offline
Re: Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem v

Nije li poprilično nemoralno promicati ilegalno preuzimanje Bugova časopisa na Bugu?

frajerica
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Došlo je vrijeme digitalnog plaćanja u kojem više

Najveći problem današnjeg novinarstva je twiterizacija... i to ne samo pri pronalasku izvora, izradi tekstova već i konzumiranju.

Kada omladinac nema volju pročitati ništa više od naslova i jedne rečenice o nekoj temi onda znate da je vremenu riječi došao kraj.

 

Kupnja magazina i novina ima smisla i dan danas, ali urušava se kvaliteta. Normalne konzumente pisane riječi ubiše tamo neki twitter, ali i novine tipa "24 sata".

 

Ako čitam o nekoj temi onda volim da se to napravi kako spada. Večernji (dok je još valjao) imao je tjednik Obzor subotom i to sam čitao svako ispisano slovo. Ako želim čitati o sportu moram otići na telesport.hr jer sportske novosti poznate kao "HNL novosti" nikada nisu imale neku razinu.

 

Svakako i Bug može napredovati. Ponekad se čini da su ušli u šablonu rasporeda i da unaprijed znaju koje će biti glavne teme svaki mjesec pa i 10 godina unaprijed.

Shvaćam da ne može se biti originalan nakon desetljeća izlaženja, ali malo osvježavanja ne škodi. Samo ne dirajte kolumne, to je uvijek bio vrh. Oleg, stari majstor, zna kako tumačiti svijet oko sebe kao ona 2 starca iz Muppet showa. Cinizam, komedija i gađenje okolinom.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice