Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

poruka: 152
|
čitano: 28.084
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k".
16 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

tako je...plaćam legalni tunel u kojem ja ližem jaja i nitko nema logove.  mazohist sam...maskiram se da bi mi svirao spotify preko nizozemske.

oćeš me navuć da napišem nešto iz sive zone...e nećeš mileni.  to samo ja i moja jaja znamo što je u tunelu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 15:16 (torrente).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Kao sto sam i mislio - hipsteraj...

Freak Show Inc.
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Nisam torrentea ovako doživljavao prije. Prije je bio veseo čovek, sad je malo grumpy... :(

Rvat katolik!
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
tnakir kaže...

Nisam torrentea ovako doživljavao prije. Prije je bio veseo čovek, sad je malo grumpy... :(

 

Ja uglavnom na forumu izvlacim ono najgore iz ljudi

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...
tnakir kaže...

Nisam torrentea ovako doživljavao prije. Prije je bio veseo čovek, sad je malo grumpy... :(

 

Ja uglavnom na forumu izvlacim ono najgore iz ljudi

 tako one two to know one.. to ''make one'' :))

 

+ vpn je stogo gledajući kršenje KZa (bilo koji lažni/zavaravajući podatak, pandan bi bio lažni tel.br istovremeno je to diskriminatorno, koji se u geolokaciji koristi npr za pristup YT.. identično kao distribucija filma na nekoj tv/sat.. i upravo to je izlobirano prije koji mjesec, po starom).

 

ridealong kaže...
ihush kaže...

 kul. .. znači, samo treba znati kad ući/izaći ili brojeve (idućeg/prošlog?) kola lota.. sad je 230mil..

-to što se na mešetarenju može zaraditi (zaboravlja se istovremeno, može se izgubiti, dok banke uzmu proviziju u oba slučaja), nema baš nikakve veze (isključivo) s bc.. (bitcoin&blockchain) tj može se jednako zaraditi/izgubiti na narančinom đusu, kikirikiju, nafti, zlatu.. bilo kojom robom/dionicom. .. dok je u svemu bc idealan za prevare, daleko 'bolji' od svih klasičnih (materijalnih) metoda, npr prikrivanje tragova (novca).

 

 Pa jasno da se može dobiti ali i izgubiti. Ako pratiš tržište kikiriija, nafte, zlata i sl. onda imaš i predodžbu o tome kako će tržište reagirati na određene utjecaje. Zato i postoje analitičari. Tako da se sve ne vrti oko brojeva sljedećeg kola lota. Ima tu i nešto izvjesnije od 1:10000000. Ako je netko uložio 5 i vidio za 2-3 tjedna da je dobio 10, i to mu je bilo sigurno jer se već dogodilo, onda je trebao odlučiti hoće li ići dalje u rizik ili će se povući. Kako obično prevlada pohlepa, onda je izgubio.

 

Oko cijele priče će se i dalje motati špekulanti, pa to nije nešto što bi običan čovjek trebao gledati. Zbog upravo opisanih razloga.

 bla-bla.. :) ili, kakve to veze ima što se na bilo čemu, npr kocki može zaraditi/izgubiti s temom? .. bc? mislim, zar misliš da mi to treba objašnjavati? Što odgovaraš/ispravljaš/kritiziraš/štoveć.. :) taj dio posta je konkretno ta referirani post, gdje se navodi.. 'pravo privjeme' dok je odgovor: ''kul, ''samo'' treba znati..'' ... i što sad novog imamo u tim rečenicama? :)

-nešto o bc tehnologiji ili konkretnoj kriptovaluti? -ja npr kažem, sve je to 'novac', pri čemu je ovo omiljen-idealan za malverzacije (pa možda upravo zato i smišljen, kao i to da ih je trenutno preko 2000..). jednako kažem, bc propagiraju lovci u mutnom, hipseri (što kaže friday) i sl. kao što letimičnim pogledom avatara (površno) možemo zaključiti tko je u kakvom filmu (antiregulacija-država itd..) kao klasičan hipsteraj. :)

 

ridealong kaže...
ihush kaže...
torrente kaže...

..bolje to nego kartice ili paypal.

..

 

 -već par godina imaš u banci prepaid karticu,

 Kod nas ne. Možda jedna banka. Pitao. Ne, imamo samo poklon karticu koju se ne može puniti. Razmislit ćemo o prepaidu s višestrukim punjenjem. Hvala i ne zovite više.

 -ima jedna banka, dovoljno. Već pola godine može bilo koji iznos (ne više određeni apoeni 100-500..), kao i prijenos-podizanje preostalog dijela dok se teoretski može provjeriti stanje telefonskom sekretaricom ali ako to radi to je više slučajnost :).. može živom operaterkom..

-najpraktičnije (i sigurno) sredstvo, pogotovo jer služi ugl za ebay i igre... (osim osobnih podataka u banci prilikom kupnje, nema drugih online..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 16:02 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
tnakir kaže...

Nisam torrentea ovako doživljavao prije. Prije je bio veseo čovek, sad je malo grumpy... :(

 kad dođeš do pedesetih postaneš taj hipster, premda mi se ne da googlat  tko su. mislim da imaju brade i tako nešto.

evo vidiš...dolje je vrsni pravnik sa ovog foruma vpn proglasio kaznenim djelom. on uredno poklopi šapom svaku pravnu regulativu, pa čak i ako se radi o postotku masti u kajmaku na placu...on će to pravno regulirat kroz biblijsko priopćenje...koje je uglavnom nakucano preko stroja enigma.

nije ti ovo forum od prije 8-10g pun bezbrižne zajebancije.

postao je rasadnig egotripa.  kao ubot..u vučjem čoporu paralelno isprdat pojedinca i zatuć ga. nekad uz veliku pomoć nosača aviona tj moderatora.

ciljano se šire teme van IT materije u kojima te jedinke briljiraju.  samo se načmu tebe...mi i naše društvo,pa do cijepljenja i ekonomije.

treba shvatit da je starijim forumašima pun qua jednih te istih raspudića i sličnih iz one emisije "peti  dan".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...

evo vidiš...dolje je vrsni pravnik sa ovog foruma vpn proglasio kaznenim djelom. 

 

Ti ga placas anonimno da ne bi netko slucajno vidio sta seedas a druge sprdas sto su ga proglasili potencijalnom sivom zonom. Ima smisla...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina

-korištenje vpn-a iz razloga kao što je gelolokacija je kršenje KZa, odnosno, ovisi počiniš li neko djelo jednako kao autom.. mada je sama mreža/vpn i anonimnost nešto što je inače legalno-dozvoljeno. Problem su države/interesi/zakoni.. i zakoni već postoje, pitanje je samo kad će i po kojem kriteriju netko iskoristiti neki zakon, mada možda postoji suprotan-pandan itd.

-kraće, ako npr yt korištejem geolokacije-ipa ne dozvoljava neki sadržaj za neku državu, tad je korištenje i zaobilaženje takve zaštite jednako kazneno djelo kao bilo koji hack-crack-probijanje.. tj tako se može tumačiti. Ne ja nego zakon.. :) a ako ne vjeruješ, ok.. no provjeri što se navodi pod crack-hack-zaštitu i (bilo koji mogući način) recimo zaobilaženje zaštite. Tad je jedini legalni način tražiti ono što traži bronzanica, npr od adobea, tražiti uklanjanje takve diskrimantorske politike yt-a, no nemaš time pravo prikrivati ip-lokaciju (jedno zlo ne opravdava drugo.. i ne, nije to sloboda ili pravo izbora, anonimnost, jednako kao što te u kafiću konobar može zatražiti osobnu i ako si maloljetnik ne uslužiti alkohol itd.. to j etad kršenje uvjeta koje postavlja vlasnik-distributer zamp sadržaja kojeg ti tad moraš poštivati..).

 

-problem u meni? problem je interes-eu..-biz. Problem je ovaj text koji zapravo osim floskula kaže da sve ostaje po starom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...

 pa nesretniče nije ovo tema o roveru na marsu ili tema od kolumniste pedijatra da se ima što argumentirat medicinskim linkom na istraživanja.

ideš išprdat nekoga tko je voljan platit legalan servis na internetu sa kriptovalutom.

 

 Ne uplićem se u nadmudrivanje vas dvojice, samo želim javno konstatirati kako pojedinci promatraju portal informatičkog časopisa: kao mjesto s vijestima o roveru na Marsu i mjesto s kolumama pedijatra. To je moj doprinos drugoj temi na ovom forumu. Zato zagovaram zimnicu, obrezivanje voćaka i zdravlje pčela jer smatram da bi BUG mogao o tome pisati.

 

Sorry tebi, odgovor STVARNO nije namijenjen tebi ali si mi dao šlagvort.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ridealong kaže...
torrente kaže...

 pa nesretniče nije ovo tema o roveru na marsu ili tema od kolumniste pedijatra da se ima što argumentirat medicinskim linkom na istraživanja.

ideš išprdat nekoga tko je voljan platit legalan servis na internetu sa kriptovalutom.

 

 Ne uplićem se u nadmudrivanje vas dvojice, samo želim javno konstatirati kako pojedinci promatraju portal informatičkog časopisa: kao mjesto s vijestima o roveru na Marsu i mjesto s kolumama pedijatra. 

 

Vijesti o roveru su tech vijesti i 99% citatelja ih podrzava. A pedijatar kojeg spominjes je stari bugovac koji je davno prije pisao za bug. I kolumne su mu odlicne...

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ihush kaže...

 bla-bla.. :) ili, kakve to veze ima što se na bilo čemu, npr kocki može zaraditi/izgubiti s temom? .. bc? mislim, zar misliš da mi to treba objašnjavati? Što odgovaraš/ispravljaš/kritiziraš/štoveć.. :) taj dio posta je konkretno ta referirani post, gdje se navodi.. 'pravo privjeme' dok je odgovor: ''kul, ''samo'' treba znati..'' ... i što sad novog imamo u tim rečenicama? :)

-nešto o bc tehnologiji ili konkretnoj kriptovaluti? -ja npr kažem, sve je to 'novac', pri čemu je ovo omiljen-idealan za malverzacije (pa možda upravo zato i smišljen, kao i to da ih je trenutno preko 2000..). jednako kažem, bc propagiraju lovci u mutnom, hipseri (što kaže friday) i sl. kao što letimičnim pogledom avatara (površno) možemo zaključiti tko je u kakvom filmu (antiregulacija-država itd..) kao klasičan hipsteraj. :)

 

ridealong kaže...
ihush kaže...
torrente kaže...

..bolje to nego kartice ili paypal.

..

 

 -već par godina imaš u banci prepaid karticu,

 Kod nas ne. Možda jedna banka. Pitao. Ne, imamo samo poklon karticu koju se ne može puniti. Razmislit ćemo o prepaidu s višestrukim punjenjem. Hvala i ne zovite više.

 -ima jedna banka, dovoljno. Već pola godine može bilo koji iznos (ne više određeni apoeni 100-500..), kao i prijenos-podizanje preostalog dijela dok se teoretski može provjeriti stanje telefonskom sekretaricom ali ako to radi to je više slučajnost :).. može živom operaterkom..

-najpraktičnije (i sigurno) sredstvo, pogotovo jer služi ugl za ebay i igre... (osim osobnih podataka u banci prilikom kupnje, nema drugih online..)

 Kaj god. Odgovaraš da bi odgovorio. :-) Na bitcoinu su se nekli opekli, a neki su zaradili. Zato jer su znali kada i što napraviti. Ako ti ne znaš, ne petljaj se. :-)

Pola godine kod koga? Babe Mande?

6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...
ridealong kaže...
torrente kaže...

 pa nesretniče nije ovo tema o roveru na marsu ili tema od kolumniste pedijatra da se ima što argumentirat medicinskim linkom na istraživanja.

ideš išprdat nekoga tko je voljan platit legalan servis na internetu sa kriptovalutom.

 

 Ne uplićem se u nadmudrivanje vas dvojice, samo želim javno konstatirati kako pojedinci promatraju portal informatičkog časopisa: kao mjesto s vijestima o roveru na Marsu i mjesto s kolumama pedijatra. 

 

Vijesti o roveru su tech vijesti i 99% citatelja ih podrzava. A pedijatar kojeg spominjes je stari bugovac koji je davno prije pisao za bug. I kolumne su mu odlicne...

 Evo, imaju Radonića na tv-u koji upravo priča o roveru. Tech vijest je i japanska wc školjka. A pedijatar... Ok, shvatio sam. Rođo. Znači, uz index.hr počinjem izbjegavati i bug.hr.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ridealong kaže...
Ok, shvatio sam. Rođo. Znači, uz index.hr počinjem izbjegavati i bug.hr.

 

Rodjo??? Ahahahah

Shvatio si ti moj kurac. Slobodno izbjegavaj, u sirokom luku... 

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...

nije ti ovo forum od prije 8-10g pun bezbrižne zajebancije.

postao je rasadnig egotripa.  kao ubot..u vučjem čoporu paralelno isprdat pojedinca i zatuć ga. nekad uz veliku pomoć nosača aviona tj moderatora.

ciljano se šire teme van IT materije u kojima te jedinke briljiraju.  samo se načmu tebe...mi i naše društvo,pa do cijepljenja i ekonomije.

treba shvatit da je starijim forumašima pun qua jednih te istih raspudića i sličnih iz one emisije "peti  dan".

 Suza mi ja kanula.... Slažem se sa svim napisanim. Da nisi možda bio na nekom BBS-u. Ako da, kojem?

6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...
ridealong kaže...
Ok, shvatio sam. Rođo. Znači, uz index.hr počinjem izbjegavati i bug.hr.

 

Rodjo??? Ahahahah

Shvatio si ti moj kurac. Slobodno izbjegavaj, u sirokom luku... 

 Kako nije rođo?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ridealong kaže...

 Kako nije rođo?

 

Jos si tu?

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Friday kaže...
ridealong kaže...

 Kako nije rođo?

 

Jos si tu?

 Jesam. Kako nije rođo?

14 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ridealong kaže...
Friday kaže...
ridealong kaže...

 Kako nije rođo?

 

Jos si tu?

 Jesam. Kako nije rođo?

 Ako niste rođaci, zašto čovjeka maltretiraš? 

Ako ti se ne sviđa ova stranica, idi dalje. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ridealong kaže...
..

 Kaj god. Odgovaraš da bi odgovorio. :-) Na bitcoinu su se nekli opekli, a neki su zaradili. Zato jer su znali kada i što napraviti. Ako ti ne znaš, ne petljaj se. :-)

Pola godine kod koga? Babe Mande?

- da, a ti odgovaraš.. što? -tnx, ne treba. :)

- kako se zove djelatnica, ne znam.. ana, josipa, štefica, možda manda.. nije ni važno kao ni to jel baba, dođeš-kupiš-trošiš..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Em oftopičarite, em se izražavate katastrofa. Čovjek bi pomislio da ovdje nema punoljetne osobe.

 

Da se vratimo na temu. Sve smrti bitcoina

https://99bitcoins.com/obituary-stats/

 *Znači, za jedno 2 godine ATH

**Nego što ćemo s karticama

The system purportedly allows funds “to be transferred in real-time between two commercial clients of Signature Bank, eliminating any dependence on a third party.”

https://cointelegraph.com/news/new-york-financial-regulators-approve-blockchain-payments-system

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 22:02 (hrvooje).
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
x18x05x kaže...
ridealong kaže...
Friday kaže...
ridealong kaže...

 Kako nije rođo?

 

Jos si tu?

 Jesam. Kako nije rođo?

 Ako niste rođaci, zašto čovjeka maltretiraš? 

Ako ti se ne sviđa ova stranica, idi dalje. 

 Ne idem nikuda. Potjeraj me.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ihush kaže...
ridealong kaže...
..

 Kaj god. Odgovaraš da bi odgovorio. :-) Na bitcoinu su se nekli opekli, a neki su zaradili. Zato jer su znali kada i što napraviti. Ako ti ne znaš, ne petljaj se. :-)

Pola godine kod koga? Babe Mande?

- da, a ti odgovaraš.. što? -tnx, ne treba. :)

- kako se zove djelatnica, ne znam.. ana, josipa, štefica, možda manda.. nije ni važno kao ni to jel baba, dođeš-kupiš-trošiš..

 Ne zanima me kako se zove osoba na šalteru, nego banka. :-) U kojoj banci je moguć prepaid?

14 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
ridealong kaže...

 Ne idem nikuda. Potjeraj me.

 

 Nebitan si, valjda budeš to zaključio.

 

Osobno bi volio da Bitcoin padne debelo ispod 1000$. Onda kupit za nekih 100-200$ i ostavit neka stoji. Ako se podigne super, ako ne nisam puno izgubio.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
x18x05x kaže...

 

Osobno bi volio da Bitcoin padne debelo ispod 1000$. Onda kupit za nekih 100-200$ i ostavit neka stoji. Ako se podigne super, ako ne nisam puno izgubio.

 Pa možeš i sad kupit za 100-200$ i ostavit neka stoji. Samo što ćeš kupit manji dio. Isto tako, ako se podigne super, ako ne nisi puno izgubio. 

Mislim, dakle half adder
14 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
hrvooje kaže...
x18x05x kaže...

 

Osobno bi volio da Bitcoin padne debelo ispod 1000$. Onda kupit za nekih 100-200$ i ostavit neka stoji. Ako se podigne super, ako ne nisam puno izgubio.

 Pa možeš i sad kupit za 100-200$ i ostavit neka stoji. Samo što ćeš kupit manji dio. Isto tako, ako se podigne super, ako ne nisi puno izgubio. 

 Upravo zbog tog što bi dobio manje nebi sad. Ja ću čekat da padne još, a bude pao.

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
hrvooje kaže...

Em oftopičarite, em se izražavate katastrofa. Čovjek bi pomislio da ovdje nema punoljetne osobe.

 

Da se vratimo na temu. 

 

hrvooje kaže...
x18x05x kaže...

 

Osobno bi volio da Bitcoin padne debelo ispod 1000$. Onda kupit za nekih 100-200$ i ostavit neka stoji. Ako se podigne super, ako ne nisam puno izgubio.

 Pa možeš i sad kupit za 100-200$ i ostavit neka stoji. Samo što ćeš kupit manji dio. Isto tako, ako se podigne super, ako ne nisi puno izgubio. 

 

Znači sad kreće ozbiljna rasprava.
Dakle, nova mantra paradigmatične valute više nije Lambo aka "to the moon" aka "možeš puno zaraditi", već "nećeš puno izgubiti". 

 

Sutra ću reći ženi: "Draga, kupio sam ti bitkojna za 100-200$." "Koji će mi to qurats?" "Pa možeš ostavit neka stoji. Ako se podigne super, ako ne, nisi puno izgubila."
("A možeš se i ošišati kod Đure, ili si anonimno uplatiti..." to je trenutak kad mi tanjur doleće u glavu)

5 godina
offline
Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina i k

Nema od strmog rasta bitcoina vise nista... Zato samo HODL

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
Zechina kaže...

Sutra ću reći ženi: "Draga, kupio sam ti bitkojna za 100-200$." "Koji će mi to qurats?" "Pa možeš ostavit neka stoji. Ako se podigne super, ako ne, nisi puno izgubila."
("A možeš se i ošišati kod Đure, ili si anonimno uplatiti..." to je trenutak kad mi tanjur doleće u glavu)

 A vidi, ili to ili selit u Njemačku ... pardon Panamu

https://www.bbc.com/news/business-46382722

Mislim, dakle half adder
15 godina
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
torrente kaže...
tnakir kaže...

Nisam torrentea ovako doživljavao prije. Prije je bio veseo čovek, sad je malo grumpy... :(

 kad dođeš do pedesetih postaneš taj hipster, premda mi se ne da googlat  tko su. mislim da imaju brade i tako nešto.

evo vidiš...dolje je vrsni pravnik sa ovog foruma vpn proglasio kaznenim djelom. on uredno poklopi šapom svaku pravnu regulativu, pa čak i ako se radi o postotku masti u kajmaku na placu...on će to pravno regulirat kroz biblijsko priopćenje...koje je uglavnom nakucano preko stroja enigma.

nije ti ovo forum od prije 8-10g pun bezbrižne zajebancije.

postao je rasadnig egotripa.  kao ubot..u vučjem čoporu paralelno isprdat pojedinca i zatuć ga. nekad uz veliku pomoć nosača aviona tj moderatora.

ciljano se šire teme van IT materije u kojima te jedinke briljiraju.  samo se načmu tebe...mi i naše društvo,pa do cijepljenja i ekonomije.

treba shvatit da je starijim forumašima pun qua jednih te istih raspudića i sličnih iz one emisije "peti  dan".

 Pa da, forum mnogima dođe kao playground za mačevanje kurcima, al jebiga, takve rasprave zaobiđeš. Dozvolit da te forum toliko izbaci iz takta??? Pa nemaš 15 godina nego 50+.

Rvat katolik!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Doživljavamo li upravo potpuni kolaps Bitcoina
tnakir kaže...

 Pa da, forum mnogima dođe kao playground za mačevanje kurcima

 

To se radi na poslu u toaletu

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice