Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl

poruka: 8
|
čitano: 2.169
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl".
16 godina
offline
Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl

 

  • 20-tak članova XRP zajednice
  • 4 sata kvalitetnog razgovora i vatrene diskusije o XRP-u i kriptu
  • 3 litre pive, Jagermeistera i raznih sokova
  • 2 pripadnica nježnog spola :-)

 

Zvuči kao dosadan sausage party, bez žena i alkohola

 

www.petvolta.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl

Čudan fetišizam. Sad znam da i to postoji, možda im se i priključim na sljedećem sastanku, možda dobijem koju besplatnu pivu (a za dripto valute me zabole)... Lijep je osjećaj pripadati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl

Jel to onaj smetlarski centralizirani token iza kojeg stoje banke?

 

Zašto bug to promovira? To je toliko daleko od originalne ideje crypta, samo najgore.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-a
Jakovp kaže...

Jel to onaj smetlarski centralizirani token iza kojeg NE stoje banke?

 

Zašto bug to promovira? To je toliko daleko od originalne ideje crypta, samo najgore.

 Ispravka netočnog navoda :)

 

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
15 godina
offline
Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl

ko je sponzorirao to okupljanje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-a
JosephBullet kaže...

ko je sponzorirao to okupljanje?

Hrvatska Ripple masonska loža.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
4 godine
neaktivan
offline
Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-ak čl

Podrzavam svako druzenje koje govori i promovira kripto valute. Drago mi je vidjet ovo druzenje i nadam se da se kada vidimo i u Rijeci. Nisam bas ljubitelj XRP jer ne slijedi viziju Satoshi-a ali vjerujem da ce ipak omasoviti kripto valute i to vrlo brzo. U Rijeci drzim edukativna predavanja o kripto valutama i ulaganju pa me svako ovakvo okupljanje u Hrvatskoj veseli. Ovaj put sam bio sprijecen ali se radujem nekom skorom druzenju. Valter.

Gostovanjem na Kanal Ri - Planet Ri priblizio sam malo na televiziji kripto tehnologiju. Pogledat se moze i na Youtube - Kanal -Planet Ri.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2020 18:28 (VZCrypto97).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Drugi Croatia XRP Community Meetup okupio 20-a
VZCrypto97 kaže...

Podrzavam svako druzenje koje govori i promovira kripto valute. Drago mi je vidjet ovo druzenje i nadam se da se kada vidimo i u Rijeci. Nisam bas ljubitelj XRP jer ne slijedi viziju Satoshi-a ali vjerujem da ce ipak omasoviti kripto valute i to vrlo brzo. U Rijeci drzim edukativna predavanja o kripto valutama i ulaganju pa me svako ovakvo okupljanje u Hrvatskoj veseli. Ovaj put sam bio sprijecen ali se radujem nekom skorom druzenju. Valter.

Gostovanjem na Kanal Ri - Planet Ri priblizio sam malo na televiziji kripto tehnologiju. Pogledat se moze i na Youtube - Kanal -Planet Ri.

Si ti onaj koji zove tužibabu i žali se da ti radio ne najavljuje radione?

 

Ako nisi sorry, ima jedan takav.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice