Dugotrajna silikonska maska za lice koju možete st

poruka: 7
|
čitano: 3.664
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dugotrajna silikonska maska za lice koju možete st".
15 godina
neaktivan
offline
Dugotrajna silikonska maska za lice koju možete st

Ta ideja je vjerovatno najbolja do sada. Samo je pitanje znojenja i količine kisika. Ljudi stavljaju silikon po raznim dijelovima tijela, uglavnom jer je udoban, i realtivno kasno dolazi ideja da se stavi na lice. Ne želim da gledam lica medicinskih radnika unakažena maskama koja se urezuju u kožu. Nije ovo srednji vijek.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dugotrajna silikonska maska za lice koju možet
Već su dosadni sa tim maskama. Ko da će ovaj virus godinama bit prisutan. Kako došao tako prošao. Kao i svaki dosad. Nije da ćemo morat nosit maske do kraja života.
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dugotrajna silikonska maska za lice koju možet
Mad-Max-X kaže...

Ta ideja je vjerovatno najbolja do sada. Samo je pitanje znojenja i količine kisika. Ljudi stavljaju silikon po raznim dijelovima tijela, uglavnom jer je udoban, i realtivno kasno dolazi ideja da se stavi na lice. Ne želim da gledam lica medicinskih radnika unakažena maskama koja se urezuju u kožu. Nije ovo srednji vijek.

 Jesi probao kada nositi activity tracker sat sa silikonskom narukvicom? Nije baš bez nuspojava.

4 godine
offline
Re: Dugotrajna silikonska maska za lice koju možet
Mad-Max-X kaže...

Ta ideja je vjerovatno najbolja do sada. Samo je pitanje znojenja i količine kisika. Ljudi stavljaju silikon po raznim dijelovima tijela, uglavnom jer je udoban, i realtivno kasno dolazi ideja da se stavi na lice. Ne želim da gledam lica medicinskih radnika unakažena maskama koja se urezuju u kožu. Nije ovo srednji vijek.

 Čovjek ti dolje odgovara o trackeru. Ja nešto slično mogu napisati o pametnom satu koji ima silikonski remen. Čistim ga redovito nakon nošenja, ali se pod njime koža jako znoji, a povremeno dobijem i prištiće, pa par dana ne nosim sat na ruci.

16 godina
offline
Re: Dugotrajna silikonska maska za lice koju možet
Mad-Max-X kaže...

Ta ideja je vjerovatno najbolja do sada.Samo je pitanje znojenja i količine kisika. Ljudi stavljaju silikon po raznim dijelovima tijela, uglavnom jer je udoban, i realtivno kasno dolazi ideja da se stavi na lice. Ne želim da gledam lica medicinskih radnika unakažena maskama koja se urezuju u kožu. Nije ovo srednji vijek.

Da realno je, ali znaš kak se kaže "daj mi bolest ili problem a mi čemo to pokrpat(malo morgen) i na tome dobro zaraditi".

 

Profit je u prvom planu, a sve ostalo je sporedno i okvirno u petom planu ili rasporedu.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.7.2020 19:05 (rambox).
13 godina
offline
Re: Dugotrajna silikonska maska za lice koju možet

osim nosa treba i oci stitit znaci jedino astronautske kacige svima

6 godina
offline
Re: Dugotrajna silikonska maska za lice koju možet
Najbolje kupiti ovo i 100% si siguran
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice