Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

poruka: 31
|
čitano: 11.784
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m".
14 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Ovo ja zovem iscrpnom raščlambom i studijom kvalitete mobitela. Tekst je cool, baš kao i autorova frizura. :-)

 
32 0 hvala 2
9 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Svaka cast na trudu, ovo je clanak za primjer drugima!

Moj PC  
20 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Najljepše zahvaljujem na pohvalama, članka i frizure (neukrotive četke) 

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Uglavnom pročitan cijele članke/recenzije pa se smijuljim kada uočim pokoju nebulozu, no ovaj tekst sam zbog podataka morao čak ponavljati sa čitanjem obzirom ima, ima, ima i ima informacija, i još ima poneka! 

U svakom slučaju, ja uvijek govorim “od višk glava ne boli, ....”, a ovdje ima pravog viška za nekoliko recenzija, sve pohvale autoru za ogledni primjer kako treba izgledati recenzija jednog IT gadgeta  !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

damn fakboii, nasao r/neckbeards admina

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Članak dobar. Brada kao u dikobraza. Preskup mobitel.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Vidi se trud autora, pokriveno je skoro sve os aspekata uporabe  smartphonea... ovo je relativno brza recenzija, a ne loše skriveni promo-članak, ili nešto napisano preko volje (i ex-premijera Austrije)...

 

ali zašto se piše u množini? Znam da si sigurno pitao i kolege u redakciji oko moba, možda si i nešto njihovo citirao.... ali si ga ipak ti, Davor Šuštić, recenzirao manje više sam...

 

da smo si jasni, ne velim da je to samo tvoje, i Petric piše u množini, ali jebi ga republikanac u meni odbija množinu u vlastitom predstavljanju ako je to vezano samo i isključivo uz mene...

 

ta vladarska množina, za razliku od one uključive, mi ne ide nikako...

 

da citiram pametnijeg od sebe:

 

Trima skupinama ljudi dopušta se takvo korištenje: trudnicama, kraljevskim vladarima i shizofreničarima. U kojoj si ti?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 9 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Za 700€ ne dobijem ni bežično punjenje ni 3.5mm audio konektor. Ajd, još mi bežično punjenje nije toliko važno, ali ako ne mogu prištekat svoje slušalice i svoje zvučnike na mobitel, ne bih ga kupio ni da košta 200€...

Moj PC  
4 4 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Stric_Jura kaže...

Vidi se trud autora, pokriveno je skoro sve os aspekata uporabe  smartphonea... ovo je relativno brza recenzija, a ne loše skriveni promo-članak, ili nešto napisano preko volje (i ex-premijera Austrije)...

 

ali zašto se piše u množini? Znam da si sigurno pitao i kolege u redakciji oko moba, možda si i nešto njihovo citirao.... ali si ga ipak ti, Davor Šuštić, recenzirao manje više sam...

 

da smo si jasni, ne velim da je to samo tvoje, i Petric piše u množini, ali jebi ga republikanac u meni odbija množinu u vlastitom predstavljanju ako je to vezano samo i isključivo uz mene...

 

ta vladarska množina, za razliku od one uključive, mi ne ide nikako...

 

da citiram pametnijeg od sebe:

 

Trima skupinama ljudi dopušta se takvo korištenje: trudnicama, kraljevskim vladarima i shizofreničarima. U kojoj si ti?

 Striče, mi mislimo kako si pretjerao.

14 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

idite, bre, pa se lečite....

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 7 hvala 0
7 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Ne
Nije najbolji
Nema 3.5 mm
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
ivanzgg kaže...

damn fakboii, nasao r/neckbeards admina
 

 M'lady

Darko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Kako se "najbrže žično punjenje" odjednom pretvorilo u "jedno od najbržih..." Vrlo vjerodostojno :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Bizarro kaže...
Kako se "najbrže žično punjenje" odjednom pretvorilo u "jedno od najbržih..." Vrlo vjerodostojno :)

 

Jer nije najbrže! To je bila greška koja mi je ostala u info-boxu, napravljena prije nego što sam detaljnije istražio Oppov SuperVOOC sustav (ako nekoga zanima elektrotehnika - jako zanimljivo) i način na koji je implementiran u R17 Pro  Warp Charge je zasnovan na SuperVOOC standardu, ali R17 Pro (+ nekolicina drugih Oppovih mobitela) je još nabrijaniji u smislu brzine punjenja, stoga sam unio korekciju. Sva sreća da smo na webu - tisak ne bi oprostio ovakvu greškicu 

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Miro brani svog pulena Davora....meni stišče TDove...

 

Treba tako, ali Miro, glede & unatoč,u tvojoj kolumni na početku tiskanog BUG-a dosada nisam zamijetio pluralis maiestatis....

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

Ovaj mob ima sve što mi ne treba a nema ono što mi treba.

Ne bi ga uzeo u razmatranje ni da košta 500$.

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Stric_Jura kaže...

Miro brani svog pulena Davora....meni stišče TDove...

 

Treba tako, ali Miro, glede & unatoč,u tvojoj kolumni na početku tiskanog BUG-a dosada nisam zamijetio pluralis maiestatis....

 

 

 

Tema koju otvaraš i sada dodatno forisiraš ne da je off-topic, već je toliko deplasirana (ovo je najnježnija definicija koja mi trenutno pada na pamet) da je čisto zagađivanje ovog threda i dalje raspravljati o njoj.

 

Maksimum što sam o tome htio reći je bio taj palac dolje, a sada i to koristiš da bi je dalje razvlačio. Nemoj više. 

 

...
14 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
KrunoKing kaže...

Za 700€ ne dobijem ni bežično punjenje ni 3.5mm audio konektor. Ajd, još mi bežično punjenje nije toliko važno, ali ako ne mogu prištekat svoje slušalice i svoje zvučnike na mobitel, ne bih ga kupio ni da košta 200€...

 

 

heh, a kako su pljuvali apple kad je izbacio žičani 3.5mm... a sad je nekako realno logično i normalno da je prva opcija BT sluške.. pa tek onda ako netko želi se petljati sa svojim starijim žičanim modelima

9 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

po meni; previše novaca za nešto što ima prosječnu kameru... next. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Stric_Jura kaže...

* * *

 

ali zašto se piše u množini? * * *

Piše u množini jer stoji iza kolektiva zvanog Bug. Jesi li ikada pročitao u auto-moto magazinu "Vozio sam"? Nisi nego "Vozili smo", i tako u svakom tekstu..

 

Ok kada smo to riješili sada da se vratimo na kritike recenzije.

Da ih ima svaki dan po 5 trebalo bi pola radnog vremena da se sve pročita. Ukratko preširoko i mnogo toga napisano a nema one kompaktnosti i neke kvalitete. Mada puno toga je rečeno, skoro sve što trebate znati o dotičnom telefonu.

 

Eh sada kamera.. Stvarno napreduju kamere i svaki put se zapitam jesu li kamere na telefonima prestigle stare DSLR-ve (10 godina stare). I onda uzmem svoj Nikon D750 i uvjerim se da je zamućena verzija pozadine na Nikonu par svjetlosnih godina ispred ove umjetno zamućene.

 

Cijena je visoka ali prati trendove da kada kupite jednom telefon, potrudite se da ga što duže imate. Ali bolje 700 € nego 1400 €.

 

Staklo mi je ok jer mi nikada telegon nije ispao iz ruku.

 

Nedostatak 3.5mm konektora za slušalice je veliki minus, barem za mene koji imam slušalica tonu, ali niti jedne bežične.

 

I gdje nestane sadržaj na samim uglovima ekrana. Meni ovi zaobljeni rubovi idu na živce.

 

Toliko od mene.

 

PS: Za urednike BOL-a: Probajte slikati ekran i u PS-u izbrisati sve što ima veze sa mobitelom. Vidjet ćete popriličnu prazninu u sadržaju.

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

vidiš da si mogel diplomirati, makar i iz štosa. sam si trebal napisat ovakav rad, stručan i malo opsežniji. pa jebate, rodili te z malom maturom. ovo dalje ni niš teško. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 20:05 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Nije...mora biti i najskuplji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
HCMAA kaže...
Nije...mora biti i najskuplji

U kojem kontekstu kolega ?!?! 

 

Skuplji u original pakiranju od iPhone-a ili da ga preradi ruski “Kaviar” ekskluziva ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Prosječna kamera, nema 3.5 mm utor, micro sd... previše toga meni potrebno fali da bi iskrcao toliko novaca
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol

a ti daj još 1000 pa si kupi po volji,a koji tebi valja

dajac
9 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

 

zašto se automatski ne stavi link od članka odmah na početku komentara da samo jednim klikom odmah mogu otići i prvo pročitati članak, a ne ovako da moram prekopavati cijeli bug.hr da nađem članak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Cansee kaže...

 

zašto se automatski ne stavi link od članka odmah na početku komentara da samo jednim klikom odmah mogu otići i prvo pročitati članak, a ne ovako da moram prekopavati cijeli bug.hr da nađem članak?

 Kolega, oftalmolog ti nije neprijatelj (NHF):

 

 

Kruha i igala...
8 godina
protjeran
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
Cansee kaže...

 

zašto se automatski ne stavi link od članka odmah na početku komentara da samo jednim klikom odmah mogu otići i prvo pročitati članak, a ne ovako da moram prekopavati cijeli bug.hr da nađem članak?

bugovci su bili domisljati i napravili su upravo to!

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 11:13 (ivanlotz).
16 godina
offline
Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbolji m

E ovo se zove recenzija.

 

Davor izvrstan kao i uvijek!

 

 

Da, dosta velik mobitel.

Kada se takvo nesto spomene, nikada si ne mogu pomoci sjetiti velikog vizionara Jobsa koji je vizionarski predvidio kako nam nikada nece biti potrebno vise od 3.5".

 

Inace, ponosni vlasnik 6T, mobitel je vrh vrhova.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dva tjedna s OnePlusom 7 Pro: je li ovo najbol
fer-de-lance kaže...
Cansee kaže...

 

zašto se automatski ne stavi link od članka odmah na početku komentara da samo jednim klikom odmah mogu otići i prvo pročitati članak, a ne ovako da moram prekopavati cijeli bug.hr da nađem članak?

 Kolega, oftalmolog ti nije neprijatelj (NHF):

 

 

 

pa nosim naočale al nisam mislio da sam toliko ćorav, ili glupav, hvala puno 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice