EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

poruka: 10
|
čitano: 3.013
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini".
14 godina
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

još jedan dokaz u prilog tezi da se Kina razvija brže nego Zapad i da ćemo skoro svjedočiti određenim društvenim promjenama

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

kina je ozbiljno prionula smanjivanju broja stanovnika: em padanja, em košnja propelerima ("let na malim visinama"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini
Nemojte podcjenivati Kinu i Kineze! Ljudi misle da oni ništa ne valjaju zato što jedu rižu. No sada su naveliko počeli jesti pšenicu.
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

Svi su zaboravili radi par desetljeća najprljavije prakse komunizma, da si Kinezi bili civilizirani tehnološki napredan narod par tisućljeća prije nas.

Tek od 19.stoljeća pa do devedesetih su imali neki mini srednji vijek. Ali trenutna politika ne definira narod, ni njegovu sposobnost da nešto napravi.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

Mene samo zanima koliko će to biti glasno?

 

Oni obični mali dronovi zuje u pičku materinu! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u
turboflash kaže...

Mene samo zanima koliko će to biti glasno?

 

Oni obični mali dronovi zuje u pičku materinu! 

 staviš pasivne hladnjake umjesto ventilatora no malo padnu performanse. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 13:03 (Ajar).
6 godina
offline
Re: EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u
Ajme meni je ovo san...još kad bi imao bogatog strica kineza...pa da mi pokloni....i sad zamislimo kad se jednog lijepog sunčanog dana...pojave čarobne baterije....ČB plus ovo....ajmooo
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

i see success written all over it 

 

nastranu nesnosna buka koju ce to cuda proizvodit, ali jedina mista di ce bit "normalno" spustit te wannabe letece taksije ce bit pripremljeni heliodromi na krovovima nebodera... ili netko doista misli da ce se ovakvo sto spustat na ulicu okruzen ljudima spremnim ostat bez glave... 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
EHang pokreće pilot projekt letećih taksija u Kini

Kinezi kasne, Mate Rimac uz svemirske liftove, hovercraftove i električne jahte radi na letećim automobilima još od 2015., na videu negdje od 40-te minute:

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice