Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

poruka: 12
|
čitano: 4.031
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F".
16 godina
offline
Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

Smiješno

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

Prezirem Facebook kao i vjerojatno skoro svaki čitatelj Buga, ali mi nažalost struka (digitalni marketing) jednostavno ne dopušta da se sa Fejsa potpuno isključim.

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrije
Mijenjaj profesiju ...
King in the castle, king in the castle ...
12 godina
offline
Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

Meni bi trebali platiti 1000$ da otvorim racun, a dodati jos koju nulu da ga i koristim.

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

ZA 1000$ gasim ga odmah i još im dajem godinu gratis...znači dobijaju 1+1

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

Zamislite slučaj kad imate servis gdje sami dodate/followate cancer i toxic sadržaj i onda krivite taj servis da je shit zbog tvog shit choice-a, hmm...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrije
Ma joj daj ajde. Koja placena studija od strane fb. Pa toliko ekipe je na fb jedino jer je besplatan. Pola korisnika bi ugasilo fb momentalno da stave naplatu fb racuna 1 dolar mjesecno.
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrijedi F

FB je centralizirani alat za nadgledanje masa. Svaki "privatni" chat preko messengera prati treća osoba ili bot. Vjerujem samo u aplikacije otvorenog koda.

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrije
Noel kaže...

FB je centralizirani alat za nadgledanje masa. Svaki "privatni" chat preko messengera prati treća osoba ili bot. Vjerujem samo u aplikacije otvorenog koda.

 Ma nek prati, nek mi gleda poruke, ko kad ima šta vidit, šta su svi umislili da su neko i nešto da nekog kurca vrijede pa se boje da im neko iz facebooka gleda poruke.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrije
hanteed kaže...
Noel kaže...

FB je centralizirani alat za nadgledanje masa. Svaki "privatni" chat preko messengera prati treća osoba ili bot. Vjerujem samo u aplikacije otvorenog koda.

 Ma nek prati, nek mi gleda poruke, ko kad ima šta vidit, šta su svi umislili da su neko i nešto da nekog kurca vrijede pa se boje da im neko iz facebooka gleda poruke.

To sto ti smatras da si nitko i nista, ne znaci da drugi spadaju u istu kategoriju. Ima puno ljudi na interesantnim pozicijama cije bi privatne informacije bile jako zanimljive trecim stranama kada bi ih se mogle domoci. Jednako tako, navike, misljenja, stavovi i preferencije opce populacije su vrlo vrijedan resurs u danasnje vrijeme. Samo ako su te informacije poznate, mogu se iskoristiti. Ako znas da 90% ciljane populacije potencijalnih kupaca preferira crvenu boju proizvoda, sigurno neces plasirati na trziste plavu. Isto je lako primjenjivo i na politicka laganja (pardon, politicke kampanje).

 

Dakle to sto ti ne mozes zamisliti potencijalnu primjenu rudarenja informacija (individualnog ili masovnog) ne znaci da ona ne postoji, nego samo da ti imas iznimno limitiranu mastu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrije
kerum kaže...
hanteed kaže...
Noel kaže...

FB je centralizirani alat za nadgledanje masa. Svaki "privatni" chat preko messengera prati treća osoba ili bot. Vjerujem samo u aplikacije otvorenog koda.

 Ma nek prati, nek mi gleda poruke, ko kad ima šta vidit, šta su svi umislili da su neko i nešto da nekog kurca vrijede pa se boje da im neko iz facebooka gleda poruke.

To sto ti smatras da si nitko i nista, ne znaci da drugi spadaju u istu kategoriju. Ima puno ljudi na interesantnim pozicijama cije bi privatne informacije bile jako zanimljive trecim stranama kada bi ih se mogle domoci. Jednako tako, navike, misljenja, stavovi i preferencije opce populacije su vrlo vrijedan resurs u danasnje vrijeme. Samo ako su te informacije poznate, mogu se iskoristiti. Ako znas da 90% ciljane populacije potencijalnih kupaca preferira crvenu boju proizvoda, sigurno neces plasirati na trziste plavu. Isto je lako primjenjivo i na politicka laganja (pardon, politicke kampanje).

 

Dakle to sto ti ne mozes zamisliti potencijalnu primjenu rudarenja informacija (individualnog ili masovnog) ne znaci da ona ne postoji, nego samo da ti imas iznimno limitiranu mastu.

 ma znam ja to sve ne boj se, nego ima ovih što imaju obične chat razgovore ali se sekiraju oko curenja informacija

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
16 godina
offline
Re: Ekonomisti izračunali koliko korisnicima vrije
Hostile kaže...
Ma joj daj ajde. Koja placena studija od strane fb. Pa toliko ekipe je na fb jedino jer je besplatan. Pola korisnika bi ugasilo fb momentalno da stave naplatu fb racuna 1 dolar mjesecno.

 

Da stave i 0.1 eurocent iskljucio bih ga momentalno. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice